بازاریابی

All You Wanted to Know About SEO Halo Effect

اثر هاله یک سوگیری ذهنی است که زمانی اتفاق می‌افتد که به نظر می‌رسد در درک دیگران به عنوان خوب یا بد، از یک حوزه هویتی به حوزه دیگری فراتر رفته است. اکنون باید تعجب کنید که چگونه این امر در دنیای بازاریابی موتورهای جستجو صدق می کند. بر کسی پوشیده نیست که زمان بیشتری برای کسب رتبه های برتر در گوگل نسبت به کسب رتبه های برتر در یاهو و MSN نیاز است. یاهو و MSN معمولاً به وب‌سایت‌های جدید اجازه می‌دهند ظرف چند هفته به اوج خود برسند. در حالی که گوگل از طرف دیگر یک سایت جدید را منتظر خواهد گذاشت. این کار برای جلوگیری از صعود هرزنامه‌ها به رتبه‌های برتر با تبلیغ لینک‌های عظیم انجام می‌شود.

بنابراین، تاثیر هاله سئو زمانی اتفاق می افتد که وب سایت شما رتبه اول را کسب کند. به نظر می رسد که وقتی وب سایت شما به اولین تعداد جستجو برای یک کلمه کلیدی محبوب می رسد. به دست آوردن بعدی راحت تر مثلا؛ برای وب سایت من؛ سئو برای گوگل؛ این عبارتی است که وقتی برای اولین بار سایت را در ژانویه 2005 راه اندازی کردم، واقعاً آن را بهبود بخشیدم. هر دو هفته یکبار مقاله بنویسید و ارسال کنید. و مطمئن شدم که هفته ای 5 بار در وبلاگم پست می گذارم.

من می دانم که باید از قطب فرار کنم تا در “جعبه شنی” که گوگل سایت را در آن قرار می دهد، برنده شوم. و در آوریل 2005; وب سایت من در نهایت “از جعبه” بیرون آمد و عبارت “SEO for Google” حدود 30 سال است که سایت من را دارد. یک ماه زحمت کشیدم تا یک حکم به مقام اول برسم. سرانجام؛ پس از پنج ماه تلاش بی وقفه؛ حدود 1200 فهرست و متن ارسالی. همه بر اساس عبارت اصلی “SEO for Google” است. تلاش من نتیجه داد

فا; اکنون چالش گسترش عبارات دیگری است که افراد هنگام جستجوی اطلاعات در مورد بهینه سازی موتور جستجو برای گوگل وارد می کنند. در این رابطه؛ پس از استفاده از wordtracker. من نه عبارت دیگر را برای دنبال کردن پیدا کردم. سئو گوگل، بهینه سازی موتور جستجوی گوگل، بهینه سازی موتور جستجو برای گوگل، تکنیک های سئو، بازاریابی جستجوی گوگل، سئو و گوگل، بهینه سازی جستجوی گوگل، بازاریابی موتور جستجوی گوگل و بهینه سازی سئو گوگل.

اکنون؛ چیزها را در چشم انداز قرار دهید؛ رقابت برای عبارت “SEO for Google” زمانی که من شروع کردم چندان زیاد نبود. حدود 5 میلیون محصول عبارت جدید؛ حدود 30 میلیون محصول برای رقابت در این رابطه؛ تلاش من برای دریافت این عبارات جدید باید بیشتر باشد. خیر؛ همه به دلیل اثر هاله SEO است. امروز؛ 9 عبارت ذکر شده در بالا در 15 مورد برتر گوگل و بالاتر قرار دارند. من همچنان به دریافت ارسالی دایرکتوری برای عبارات جدید ادامه می دهم. اما در هر دهمین لیست من همچنان از جمله اصلی استفاده خواهم کرد.

من مطمئن هستم که پس از خواندن این اطلاعات، تمام نکات و نکات مربوط به اثر هاله سئو را می دانید. از اعتمادی که با موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی برتر ایجاد کرده اید استفاده کنید و همیشه به دنبال عبارات مرتبط باشید که می تواند به شما در رتبه بندی کمک کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا