تبلیغات در روبیکا

شبکه اجتماعی روبیکا یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی داخلی است که در ایران فعالیت می کند. کاربران می توانند از طریق این شبکه ارتباط با دیگر کاربران برقرار کرده، مطالب خود را به اشتراک بگذارند و از خدمات دیگری مانند تبلیغات در روبیکا… استفاده کنند. شبکه روبیکا به عنوان یک شبکه اجتماعی امن برای کاربران خود شناخته شده است.

به عنوان مثال، در مقایسه با شبکه های اجتماعی دیگر، کاربران در روبیکا امکان ایجاد پست های خصوصی برای دوستان خود دارند که توسط کاربران دیگر قابل دیدن نیستند. در این شبکه همچنین قابلیت هایی مانند فیلتر کلمات نامناسب و نظارت بر دیده شدن محتوای بارگذاری شده وجود دارد. این شبکه بدلیل محدودیت ها روی شبکه های دیگر مثل تلگرام بسیار پرطرفدار است.  در صفحه تبلیغات در روبیکا می توانید ببینید تبلیغات مناسب که کسانی می باشد.

برای ثبت تبلیغات در روبیکا و اطلاع از قیمت تبلیغات در روبیکا همین آلان با ما تماس بگیرید:

ادمین مشاوره تلگرامی و ثبت سفارش شرکت تبلیغ مدرن یافا برند ::
https://t.me/yafabrandd

شماره های تماس برای مشاوره و رزرو در شیراز و دیگر شهر ها ::

05191690541

قیمت تبلیغات در روبیکا

قیمت تبلیغات پاپ روبیکا
3 ساعت 500 ت (جذب از 200 تا 400)
6 ساعت 800 ت (جذب از 200 تا 800)
9 ساعت 1,000 ت (جذب از 800 تا 1.2)
12 ساعت 1,200 ت (جذب از 1.2 تا 1.6)
24 ساعت 1,560ت (جذب از 1.6 تا 2.5)

تبلیغات در روبیکا:

روبیکا یک پلتفرم تبلیغاتی است که به شرکت ها و تبلیغ کنندگان کمک می کند تا به مخاطبین خود در موبایل و وب دسترسی پیدا کنند. با استفاده از این پلتفرم، تبلیغ کنندگان می توانند به راحتی تبلیغات پین روبیکا خود را در بین کاربران روبیکا به نمایش بگذارند و با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی، مخاطبین خود را هدف گیری کنند.

با تبلیغ در روبیکا، تبلیغ کنندگان می توانند از مزایایی مانند تحلیل جامع رفتار مخاطبین، تنظیم بودجه تبلیغاتی به صورت دقیق و کنترل فرایند تبلیغاتی خود به صورت کامل بهره مند شوند. همچنین، با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی و امکاناتی مانند تگ های پیکربندی شده، تبلیغ کنندگان می توانند به مخاطبین خود پیامی دقیق و شخصی سازی شده ارسال کنند. در کل، با استفاده از پلتفرم تبلیغاتی روبیکا، شرکت ها و تبلیغ کنندگان می توانند به راحتی تبلیغات خود را به کاربران موبایل و وب رسانه های روبیکا نمایش دهند و در نتیجه، فروش و پیشرفت خود را بهبود بخشند.

روش های تبلیغات در روبیکا:

 معرفی پین پیامرسان

پین پیامرسان به نخستین سطر در بخش پیامرسان گفته می شود. تبلیغی که در پین پیامرسان ثبت شود، مثل یک گفتگوی سنجاق شده به کاربران نمایش داده می شود. در این تبلیغات صرفا امکان درج لینک های داخلی وجود دارد. درحال حاضر امکان فروش این تبلیغات بر حسب زمان است و حداقل زمان قابل فروش ده دقیقه می باشد.

 تبلیغات پین پیامرسان بر حسب بازدید زمانی

با توجه به تفاوت میزان تعامل کاربران با اپلیکیشن روبیکا در ساعت های مختلف، دو بازه زمانی برای فروش پین پیامرسان در نظر گرفته  شده است.

این دو بازه شامل ساعت های 15 الی 17 و 21 الی 24 می باشند. حداقل بازه زمانی برای خرید تبلیغات پین پیامرسان 10 دقیقه و حداکثر 60 دقیقه می باشد

  ساعت های نقره ای ساعت های نقره ای شامل بازه ی 15 الی 17 می شوند. ارزش هر ساعت پین در ساعت های نقره ای 60 میلیون تومان است. ارزش هر 10 دقیقه پین پیامرسان در ساعت های نقره ای 10 میلیون تومان است.

 ساعت های طلایی

ساعت های طلایی شامل بازه ی 21 الی 24 می شوند. ارزش هر ساعت پین در ساعت های طلایی 78 میلیون تومان است. ارزش هر 10 دقیقه پین پیامرسان در ساعت های طلایی 13 میلیون تومان است.

تبلیغاتی کلیکی در پیام رسان روبیکا:

 قیمت هر کلیک در پین پیامرسان روبیکا چقدر است؟

 همانطور که می دانید، هزینه تبلیغات در پین پیامرسان روبیکا به دو عامل بستگی دارد:

1. مدت زمان پین

2. تعداد کاربران کانال یا صفحه ی روبینو

 روبیکا جهت حمایت بیشتر از تبلیغ دهندگان، برخلاف سایر پلتفرم ها اقدام به فروش تبلیغات براساس زمان نموده است، تا بدین ترتیب کسب وکارهای با محتوای جذاب و کاربرپسند برای تبلیغات هزینه ی کمتری بپردازند.

   برای بررسی هزینه تبلیغات براساس کلیک لازم است میزان کلیک در هر بازه زمانی را در اختیار داشته باشیم. براساس تبلیغات انجام شده تا کنون به صورت میانگین تعداد کلیک در هر بازه 20 دقیقه ای حدود 27000 بوده است. بر این اساس هزینه تبلیغات به ازای هر کلیک براساس تخفیف های ارائه شده، طبق تصویر فوق می باشد.

روش تبلیغات در روبیکا

روش تبلیغات در روبیکا، سروش و تبلیغات در ایتا مشابه تلگرام است. روبیکا یکی از شبکه هایی است که توانسته محبوبیت بیشتری نسبت به سایر شبکه های داخلی کسب کند. خدمات بازاریابی در این شبکه در بسته های مختلف توسط تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ راز انجام خواهد شد. راز با ارتباط مستقیم با بیش از 2000 کانال روبیکا و بیش از 20000 عضو در محبوب ترین وب سایت های ایرانی، به افزایش آگاهی و فروش شما از طریق این شبکه کمک می کند.

برای تبلیغ کردن کانال خود در روبیکا می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید، این روش ها عبارتند از:

  1. تبلیغ در کانال های هم پوشان: با ارسال پیام های تبلیغاتی در کانال های مرتبط با موضوع کانال خود، بتوانید با جذب کاربران آن کانال، تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهید.
  2. تبلیغ در شبکه های اجتماعی: انتشار پست های تبلیغاتی در صفحات شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، توییتر و فیس بوک به شما کمک می کند تا به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کنید.
  3. تبلیغ در گروه های مرتبط: عضویت در گروه های مرتبط با موضوع کانال خود و ارسال پیام های تبلیغاتی می تواند به افزایش تعداد اعضای کانال کمک کند.
  4. تبلیغ در بنرهای تبلیغاتی: ساخت بنرهای تبلیغاتی با طراحی مناسب و درج آن ها در سایت ها و کانال های مرتبط برای شما کار سودمندی خواهد بود.
  5. تبلیغ در نمایشگاه ها و رویدادهای مرتبط با موضوع کانال: شرکت در نمایشگاه ها و رویدادهای مرتبط با موضوع کانال و ارائه بروشور و پوستر تبلیغاتی، می تواند به افزایش شناسایی کانال کمک کند

. لازم به ذکر است که پیش از تبلیغ کردن کانال خود، باید مطمئن شوید که محتوای کانال شما متناسب با مخاطبان تبلیغاتی شماست، در غیر این صورت تلاش شما به بیهوده خواهد بود.

در آخر:

تبلیغات در روبیکا، به عنوان یکی از پلتفرم های محبوب و پرطرفدار در ایران، برای شرکت ها و برندها فرصت مناسبی را برای تبلیغات و ترویج محصولات خود فراهم می کند. با توجه به تعداد کاربران فعال و جامعه گسترده روبیکا، این پلتفرم به عنوان یک کانال مؤثر در جذب مشتریان و افزایش شناخت برندها استفاده می شود.

دکمه بازگشت به بالا