اخبار بازار

99 ایده تولید فیلم برای استفاده در بازاریابی ویدیویی

بازاریابی ویدیویی
بازاریابی ویدیویی

اگرچه بازاریابی ویدیویی به عنوان یکی از شاخه های بازاریابی ویدیویی و ویدیویی نیز باید یک استراتژی را ایجاد کند ، اما اجرای این استراتژی به طور قطع نیاز به ایجاد یا تولید فیلم دارد.

یک فیلم شامل فرم و محتوا است. فرم مانند ظرفی پر از محتوا است. نه تنها هیچ یک از آنها نمی توانند بدون یکدیگر معنی داشته باشند بلکه باید از یکدیگر حمایت کنند. از طرف دیگر فرم باید از نظر محتوایی ارزشمند باشد و محتوا بتواند از توانایی فرم استفاده خوبی بکند.

بنابراین ، ایده هایی برای ایجاد / تولید فیلم خام ممکن است موثر نباشد. اگر از نوع فرم باشند ، باید محتوای مناسب را در آنها قرار دهند ، و اگر از نوع محتوا هستند ، باید به شکل صحیح باشند.

ما باید این ایده ها را احیا کنیم و فیلم هایی بسازیم که بتواند به اهداف بازاریابی کمک کند.

Lou Burton لو برتون یک فعال بازاریابی ویدیویی است که کتابی در مورد قوانین بازاریابی ویدیویی به عنوان یکی از بهترین منابع برای بازاریابی ویدیویی نگاشته است. اخیراً لیستی منتشر کرده است که در آن 99 ایده برای ایجاد / تولید فیلم در 10 گروه ارائه کرده است.

قانون بازاریابی ویدیویی توسط Le Burton
قانون بازاریابی ویدیویی توسط Le Burton

با توجه به پیشینه علمی و عملی خوب لو برتون در بازاریابی ویدیویی ، این لیست قابل توجه است. اما این ایده ها که بیشتر از نوع فرم هستند ، تحت دو شرط معتبر خواهند بود:

  • شرط اول محتوای ویدئویی خوب ایجاد یا تولید کنید. محتوا که می تواند عبارت “محتوا پادشاه باشد” را در منحصر به فرد بودن و ترغیب خود برای اهداف بازاریابی تفسیر کند.
  • شرط دوم ارزشمند بودن نیز توزیع ویدیویی خوبی است. توزیع مناسب به معنای تقسیم در زمان و کانال مناسب است

با این توضیح ، ما به لیست ایده هایی به نام آقای لو برتون خواهیم پرداخت ژنراتور ایده ویدیویی فرض

99 ایده محتوای ویدیویی برای بازاریابی ویدیویی
99 ایده محتوای ویدیویی برای بازاریابی ویدیویی

توجه: اگر تصویر خوب به نظر نمی رسد؛ لطفاً آن را بارگیری کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد / تولید و بازاریابی ویدیو ، لطفاً از کانال بازاریابی ویدیویی بازدید کنید و به من بپیوندید

امیدوارم با استفاده از این ژنراتور بتوانید ویدیوهای بیشتر و بهتری ایجاد کنید. بسیاری از موارد موجود در لیست تولیدکننده ایده کاملاً واضح است و نیازی به توضیح ندارند. اما برخی از آنها ارزش توضیح دارند و برای پست های دقیق تر در زیر موضوع خوبی هستند البته انرژیهای مثبت شما می توانند انگیزه من برای ادامه کار را به شدت افزایش دهند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا