بازاریابی اینترنتی

9 مرحله بازاریابی وب سایت وردپرس

نکاتی درباره بازاریابی وردپرس – وب سایت های خود را گسترده کنید

از طریق وبلاگ ها ، پادکست ها ، فیلم ها ، کتاب های الکترونیکی ، خبرنامه ها ، نسخه های خطی ، سئو ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و سایر اشکال بازاریابی محتوا که برای نزدیک شدن مشتریان به مارک استفاده می شود ، صاحبان مشاغل قادر به ساختن برند خود و افزایش بازدید کنندگان به وردپرس هستند. وب سایت

به طور کلی ، 9 مرحله برای موفقیت در تحقیقات بازاریابی وجود دارد:

 1. فرمول مسئله تحقیقات بازاریابی
 2. روش استعلام
 3. روش تحقیق
 4. طرح تحقیق
 5. تکنیک های جمع آوری داده ها
 6. طراحی مبل ها
 7. جمع آوری داده ها
 8. تحلیل و تفسیر
 9. گزارش تحقیقات بازاریابی

سایت وردپرس خود را بازاریابی کنید

سایت ها و وبلاگ های وردپرس از مزیت وب سایت ها یا وبلاگ هایی که با استفاده از سیستم های دیگر مدیریت محتوا (CMS) ساخته شده اند برخوردار هستند.

SEO از WordPress بهره می برد:

هنگام برنامه ریزی پروژه وب بعدی خود ، به شما امکان انتخاب سیستم مدیریت محتوا برای استفاده داده می شود. WordPress به دلایل مختلف از جمله مزیت دیگر تلاشهای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) CMS انتخابی برای سازمانهای وب حرفه ای است.

اضافه کردن محتوا به وردپرس آسان است.

از آنجا که SEO بسیار به محتوای اصلی و با کیفیت وابسته است ، اضافه کردن پست ها به صورت ثابت به سایت شما امری ضروری است.

شما می توانید لینک های ثابت را سفارشی کنید.

با وردپرس می توانید کلمات کلیدی مربوط را به آدرس URL ها و صفحات اضافه کنید ، و پیدا کردن این کلمات کلیدی را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو آسانتر کرده و سایت خود را مطابق با کلمات کلیدی خود رتبه بندی می کنید.

وردپرس نرم افزار منبع باز است. از آنجا که وردپرس منبع باز است ، می توانید آن را به صورت رایگان بارگیری کنید. این همچنین بدان معنی است که صدها هزار نفر از برنامه نویسان و برنامه نویسان روی وردپرس کار می کنند ، بنابراین بهتر کار می کند. به علاوه ، در یافتن موضوعات حرفه ای ، برنامه های افزودنی و بارگیری از منابع معتبر مشکلی نخواهید داشت.

WordPress به فیدهای داخلی داخلی مجهز است.

فیدهای سندیکای ساده (RSS) برای سئو مهم است زیرا اجازه می دهد محتوای ارزشمند شما با پیوندی به وب سایت یا وبلاگ شما به روز شود. خوانندگان می توانند در فید شما مشترک شوند ، به همین دلیل وقتی شرکت شما مطالب جدیدی را در سایت وردپرس شما ارسال می کند ، به شما اطلاع داده می شود.

وردپرس دارای کد بسیار تمیز است.

به استثنای مضامین رایگان ، افزونه ها و پسوندهای غیرقابل اعتماد ، کد وردپرس برای تبلیغ سایت تمیز و دوستانه است. قبل از بارگیری مضامین ، برنامه های افزودنی یا برنامه های افزودنی رایگان ، به خاطر داشته باشید که هکرها برای بارگیری کد مخرب به وب سایت ها از بارگیری رایگان استفاده می کنند. اگر این اتفاق بیفتد ، می توانید سایت یا وبلاگ وردپرس خود را از Google رها کنید و در موتورهای جستجو جریمه شوید.

برنامه های افزودنی وردپرس فراوان است

می توانید افزونه ای را پیدا کنید که تقریباً در مورد هر کاری انجام شود. عملکرد وردپرس با پسوندهایی بهبود یافته است و می توانید نصب وردپرس خود را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید.

یافتن ، تبدیل و تجزیه و تحلیل

 • جذب ترافیک
 • بازدید کنندگان را به فروش و سپس فروش تبدیل کنید
 • تکرار مشتریان را به مشتریان سودآور تبدیل کنید
 • برای بهبود مستمر به اشتراک بگذارید

فرصت های فروش و فروش متقابل

 • به چشم اندازها توجه کنید & # 39؛ صندوق ورودی
 • طرف اجتماعی خود را نشان دهید
 • صفحات محصول خود را پخش کنید
 • به هدف خود برسید ، برگردید.

برای دستیابی به رتبه بندی موتورهای جستجوگر بالا برای کلمات کلیدی خاص خود ، استراتژی های بسیاری برای دنبال کردن وجود دارد ، اما به طور کلی ، اگر شرکت شما مطالب مرتبط ، با کیفیت و اصلی را بطور مداوم تولید کند ، شاهد افزایش ترافیک موتورهای جستجو خواهید بود. استراتژی های دیگر شامل بازاریابی ایمیل ، شبکه های اجتماعی و طراحی وب جذاب از طریق وردپرس است تا صفحات محصول شما درخشان و مرتبط با مشتریان جدید و موجود باشد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا