بازاریابی

8 واقعیت در مورد بهترین شرکتهای جستجوگرها

هر صنعت ، هر زمینه ای ، رهبرانی دارد. این امر همچنین در مورد فناوری اطلاعات و همه شاخه های آن اعمال می شود. به عنوان مثال ، فکر کردن در مورد آن ، به راحتی مجموعه ای از حقایق را برجسته می کند که نشان می دهد چرا برخی از شرکت ها در رقابت متفاوت هستند.

از آنجا که وظیفه سئو یا یک شرکت سئو خوب این است که مطمئن شوید وب سایت شما از نظر بازدید در رتبه اول قرار دارد ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است: سایت من از نظر بازدید چگونه ارزیابی می شود ، در مقایسه با سایت های سایر مشتریان ؟

به نظر می رسد یک واقعیت جالب وجود دارد که نشان می دهد بهترین یا مهمترین نتایج جستجو در صفحه نتایج موتور جستجو در نتایج موتور جستجو است – بیشترین بازدید را تا حد زیادی دارند. شواهد نشان می دهد که گروه کوچکی از مشتریان 80٪ از ترافیک را به خود اختصاص می دهند. این به خودی خود یک تعارف بزرگ برای شرکتی است که قادر است مشتریان خود را برای جلب توجه بیشتر بازدید کند.

دوم ، متوجه خواهید شد که صرف نظر از محتوایی که در سایت خود ارائه می دهید ، عناوین صفحه مهمترین جنبه سایت شما هستند. بنابراین ، اگر با شرکتی با تجربه در سئو کار می کنید ، آنها اطمینان می دهند که در این زمینه به شما مشاوره می دهند تا به این شواهد مهم توجه کنید.

سوم ، هنگام بررسی حقایق مهم ، س anotherال دیگری مطرح می شود: آیا خدمات من می دانست که نزدیک به 80٪ از سئو به صورت آنلاین و بقیه در خارج از اینترنت از نظر جذب پیوند و قرار دادن کلمات در محتوای مقاله های من به شکلی است که بازدیدکنندگان به راحتی آن را پیدا می کنند؟ بنابراین ، خدمات شما باید بداند چگونه این کلمات را در موقعیتهای مهم صفحه قرار دهد.

این حقایق دیگر مربوط به محتوایی است که سایت یا صفحات شما به همراه دارند. یک شرکت سئو باید به شما کمک کند یا حداقل به شما مشاوره دهد که چگونه محتوایی را که جستجوگران به دنبال آن هستند ایجاد کنید. این پیوندها از نظر میزان ترافیکی که در سایت شما ایجاد می شود مهم هستند.

در وهله پنجم ، می توانید اضافه کنید که برخی از موضوعات مانند موضوعاتی که در سایت یا وبلاگ خود ارائه می کنید ، بسیار مهم می شوند و می دانید که چرا استخدام خدمات شرکتی که واقعیت ها را می فهمد مهم است. آنها باید بتوانند به عنوان مشتری به شما بگویند که این یک جنبه مهم است. بدون مباحث و مطالب مربوطه که محققان می خواهند ، به زودی متوجه خواهید شد که مراجعه به سایت شما کم است.

مکان ششم: شرکتی با تجربه SEO که روندهای دنیای واقعی را درک می کند. اگر بدنبال مهمترین حقایق بوده اید ، می دانید که مهمترین فعالیتها در کل طیف استفاده از اینترنت نشان می دهد که جستجو و به دنبال آن ایمیل ، مهمترین کار اینترنتی برای اکثر افراد است. شما باید خدمات شرکتی را که این را درک می کند استخدام کنید.

از همه مهمتر ، در وهله هفتم: وقتی مناسب ترین شاخص ها را در نظر می گیرید ، متوجه می شوید که فناوری اطلاعات و اینترنت دائماً در حال تغییر هستند و آنچه مربوط به چند سال پیش بود دیگر معتبر نیست یا برخی از ارتباطات خود را از دست داده است. شرکت SEO شما باید این را درک کند و به طور مداوم سعی کند در یک محیط همیشه در حال تغییر روش هایی برای کار به نفع شما پیدا کند.

سرانجام: وقتی به موضوعات مهم فکر می کنید – و شاید مهمترین آنها – همیشه باید به خاطر داشته باشید که شرکتی که وقت خود را صرف درک نیازهای تجاری شما نمی کند ، ممکن است آنقدر خوب نباشد که بتواند برای شما کار کند. شرکت های خوب جستجوگر SEO برای تعیین اهداف مشتری خود و آنچه که می خواهند به دست آورند نه تنها از نظر بازدید سایت ، بلکه به طور کلی از نظر کسب و کار خود زمان می برند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا