بازاریابی اینترنتی

8 مرحله برای موفقیت آنلاین

برای موفقیت آنلاین ، هشت فرمول ساده را کشف کنید. این موارد را اعمال کنید و راه خود را برای کسب درآمد آنلاین کسب کنید.

مرحله 1. موضوعی را انتخاب کنید که به آن اشتیاق دارید (یا حداقل از آن لذت ببرید). و اطمینان حاصل کنید که این یک موضوع / بازاری است که پول زیادی در آن رد و بدل می شود. اگر اینطور نیست ، موضوع دیگری را انتخاب کنید.

مرحله 2. ببینید که چگونه دیگران درآمد کسب می کنند و مشاغل مربوط به موضوع انتخاب شده خود را ایجاد می کنند و یاد می گیرید چه چیزی کار می کند (یعنی محصولات و خدمات موفق را در مورد موضوع انتخاب شده خود آزمایش کنید و استراتژی های بازاریابی و بازاریابی را در پشت همین محصولات و خدمات مشابه بیاموزید). این یک مرحله اساسی است.

مرحله 3. در انجمن ها و جوامعی که به موضوع شما توجه دارند ، درگیر شوید (و به تحقیق ادامه دهید و به آنچه موفقیت آمیز است و افرادی که در مورد موضوع شما خریداری می کنند توجه کنید).

مرحله 4. ایجاد جامعه خود را در مورد موضوع مورد نظر خود شروع کنید. من یک خبرنامه رایگان پیشنهاد می کنم ، اما می توانید یک انجمن (یا هر دو) را نیز باز کنید. برای دریافت خبرنامه خود ، صفحه فروش را تنظیم کرده و به فرم بپیوندید و صفحه را درست همانطور که می خواهید محصولی با هزینه پرداخت کنید (با یک نامه فروش و پاداش). اگرچه این یک خبرنامه رایگان است ، اما هنوز هم باید مردم را ترغیب به ثبت نام کنید ، مزایای قانع کننده ای را ارائه دهید. هرچه مزایا بهتر باشد (و هر چه بیشتر از این مزایا استفاده کنید) ، مشترکان بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. (تکنیک های موثر نوشتن مقاله را یاد بگیرید!)

توجه داشته باشید جانبی: هر “فرآیند فنی” مانند ایجاد خبرنامه ، راه اندازی یک انجمن ، راه اندازی صفحه وب یا حتی مواردی مانند ایجاد یک پنجره بازشو یا کپی کردن و چسباندن پیوند HTML را می توانید به صورت رایگان در گوگل پیدا کنید. . دیگر نیازی به بررسی جنبه های فنی یک تجارت آنلاین نیست. آنچه مهمترین راهبردها و اصول بازاریابی است که شما دنبال می کنید ، و این همان چیزی است که من در اینجا برای شما ارائه می دهم.

مرحله 5. روی ایجاد ارتباط با مشترکین خود کار کنید. بطور منظم مقالات و یا بارگیری های آنها را ارسال کنید (اطلاعاتی که از آنها سود می برد و البته اطلاعاتی براساس مبحث مورد نظر شما). آنچه اهمیت دارد آنقدر فرکانس نیست که با آنها ارتباط برقرار کنید بلکه به طور مرتب با آنها تماس می گیرید. حداقل هر دو هفته یک بار توصیه می کنم.

مرحله 6. همراه با شماره 5 فوق ، توجه خود را به آنچه مشترکان یا مشارکت کنندگان جامعه می خواهند شروع کنید. این در مورد موضوع شماست که آنها به دنبال چه چیزی هستند؟ برای جلوگیری از رفع ، رفع یا تسخیر چه مشکلی دارند؟ با داشتن یک لیست مشترک ، به راحتی پخش ایمیل (مشترکان شما) از آنچه می خواهند استفاده کنید ، مثلاً با استفاده از یک نظرسنجی ساده و یک جایزه برای انجام نظرسنجی ، از پرسپولیس سؤال می کنید.

مرحله 7. آنچه را که می خواهید به جامعه خود ارائه دهید! این کار از طریق پیشنهادات وابسته و یا ارائه محصولات و خدمات شخصی شما انجام می شود. معمول است که بازاریابان و صاحبان مشاغل ، محصولات را از ابتدا و اساساً براساس اطلاعات جمع آوری شده از مشترکان یا جامعه (انجمن ، شبکه اجتماعی ، و هر آنچه) ساخته اند ، ایجاد کنند. من شما را تشویق می کنم که شروع به تبلیغ محصولات شعبه کرده و بعد از مدتی به سمت تولید محصولات خود بروید. شما همچنین احساس خوبی دارید که چه کالاهایی را می توانید ایجاد کنید (از آنچه مردم می خواهند) گرفته تا محصولات وابسته بهترین فروش برای شما است.

مرحله 8. به ساخت لیست یا انجمن خود ادامه دهید ، به ایجاد رابطه * * خود با لیست یا انجمن خود ادامه دهید ، با مشتریان در تماس باشید ، محصولات باطن را به مشتریان موجود ارائه دهید ، محصولات جدید مبتنی بر مشترکین و بازخورد مشتری را بسازید ، کارهای بیشتری را در زمینه پیشنهادات وابسته انجام دهید : مراحل 6 و 7 را تکرار کنید!

راز اینجا ترکیبی از مراحل فوق به سادگی بله نیست. آنها را با پشتکار دنبال کنید و آنها می توانند شما را به سمت موفقیت سوق دهند شما نیازی به 2500 دوره آموزش آنلاین ندارید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا