بازاریابی

8 راز برای افزایش تاکتیک های فروش و بازاریابی شما

استراتژی شروع خود را آماده کنید

1. برداشت اول کلیدی است.

شما هرگز شانس دوم نخواهید داشت که در ابتدا احساس خوبی داشته باشید. بنابراین ، از ابتدا او بر تحقق خواسته های مشتری متمرکز شد و نه تنها به پیشنهاد خود توجه کرد. اگر آغاز ضعیف باشد ، پایان همان خواهد بود. از اولین جلسه استفاده کنید تا مصرف کنندگان متقاعد شوند – با یک معامله خوب – که شما بهترین گزینه آنها هستید و البته آنها نیز برای شما مهم هستند. در غیر این صورت ، بعداً شما باید سخت تلاش کنید تا اولین تصور بد را تغییر دهید.

2. طرحی را برای جلب مشتری ترسیم کنید.

برنامه ریزی اقدامات خود مزایای بزرگی را در ارائه خدمات برجسته به شما می دهد. قبل از تعامل با مشتری های جدید و یک برنامه ویژه برای حساب های اصلی خود ، یک برنامه کلی ایجاد کنید. هر یک از امکانات خود را بر اساس داده های کلی و نیازهای خاصی که توجه می کنید پیکربندی کنید. هدف تدوین اقدامات خاص با هدف پر کردن این شکاف ها است. به یاد داشته باشید که این طرح تنها یک نقطه شروع است که باید با شرایط سازگار شود ، زیرا هر مشتری متفاوت است.

3. اول گوش دهید و انتظار داشته باشید.

پس از ترسیم نقشه ، مرحله دوم “انتظار” نامیده می شود. چگونه این کار را انجام دهم؟ اجازه می دهد تا مشتری به تفصیل آنچه را که می خواهد توضیح دهد. بعضی اوقات کلمات یک منبع کافی برای بیان واقعاً احساساتی نیستند ، بنابراین می توانند صورت و حرکات صورت را نیز در نظر بگیرند. وقتی صحبت شما نوبت است ، از تمام اطلاعاتی که بدست آورده اید استفاده کنید تا ویژگی های محصول یا خدمات خود را به عنوان یک راه حل دقیق برای درخواست های خود ارائه دهید.

نتیجه گیری: انتظار داشته باشید و پیش بروید.

4- مکان مناسبی برای تجارت خود انتخاب کنید.

این سایت یک نکته کلیدی برای مشتریان است که می توانند با لذت و بدون عارضه از رفتن به شغل خود لذت ببرند. برای رسیدن به مکان و نوع منطقه خود روشهای ارتباطی را در نظر بگیرید ، یعنی دستیابی به درگیری مهم ، خطرناک یا دشوار نیست. همچنین در مورد داشتن پارکینگ شخصی خود یا ایجاد اتحاد با یک مکان در نزدیکی و ایجاد اولویت ویژه برای خریداران خود در نظر بگیرید. اگر نمی توانید طراحی فروشگاه شما عالی باشد و شما بهترین محصولات را با قیمت های رقابتی داشته باشید بی معنی است اگر نمی توانید مردم را بدون موانع عمده به طرف شما بیاورند.

با مشتری خود ملاقات کنید

5. بازار خود را مطالعه کنید.

برای اینکه یک متخصص با بازار خود باشید ، وقت خود را سرمایه گذاری کنید. حضور در نمایشگاه های تجاری و رویدادهایی که مصرف کنندگان از آن مهم می دانند. در آنجا می توانید از نزدیک با آنها زندگی کنید. همچنین از این فرصت استفاده کنید تا کارهای رقبای خود را تحت نظر داشته باشید و نوع محصولات و خدمات مورد نیاز خود را کشف کنید. گزینه دیگر ، پایدار نگه داشتن روند بازار از طریق نشریات تخصصی ، مشارکت و مشارکت در اتاق ها و انجمن های صنفی است.

6. خود را در کفش مشتری خود قرار دهید.

اشتباه بزرگ این است که فکر کنیم خدمات به مشتریان یک فعالیت یکپارچه است و همان تاکتیکها برای برآورده کردن انتظارات همه کار خواهد کرد. افراد منحصر به فرد و خاص. خود را در جای طرف مقابل قرار دهید و از خودتان این سؤال را بپرسید: چگونه دوست دارم با من رفتار شود: درست یا غلط؟ حداقل یک پیشنهاد خوب ارائه می دهد. هنوز بهتر ، عالی با یک برنامه عمومی مورد علاقه شروع کنید و به طور موردی ، استراتژی های خاصی را طراحی کنید تا یک تجربه “متفاوت” برای هر مشتری ایجاد شود.

7. چگونه با پای راست شروع می کنید؟

راز این است که در آغاز و پایان گفتگو با مشتری سؤالات درست بپرسید. با تشکر از زمانی که دادم ، پس بپرسید: “فقط از کنجکاوی ، چرا این قرار ملاقات را قبول کردید؟” بیشتر آنها تجربیات خود را با محصولات و شرکتهای مختلف برای شما بیان می کنند. شما فقط روی گوش دادن تمرکز می کنید. این واقعیت نشان می دهد که شما از یک طرف علاقه ای دارید ، در حالی که شما اطلاعات ارزشمند را دریافت خواهید کرد و کانال ارتباطی هنگامی که فرصت شما برای ارائه پیشنهادهای شما باز خواهد شد باز خواهد بود.

8- سؤالات درست بپرسید.

یک اشتباه رایج است که به وضوح مشتریان را زیر سوال می برد. به عنوان مثال: در شرکت خود به چه اهدافی می خواهید برسید؟ حتی اگر پاسخی بدست آورید ، ممکن است کاملاً درست نباشد. یک اشتباه دیگر می پرسد: آیا شما از فروش مشاغل خود راضی هستید؟ جواب “بله” یا “نه” خواهد بود ، با گفتگو پایان می یابد. درعوض ، این موقعیت را در نظر بگیرید.

امیدوارم در حال حاضر شما در انجام این کارها خوب هستید و اگر آنها را به طور مثبت انجام دهید ، فکر می کنم در آینده پرفروش باشید.

فروش و بازاریابی مبارک

بالاتر

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه کلیک کنید

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا