بازاریابی

7 مرحله برای تبدیل شدن به یک حرفه ای در بازاریابی شبکه ای توسط اریک ورر ، بررسی کتاب

برای اینکه واقعاً باور داشته باشید که بازاریابی شبکه ای بهتر از کار سنتی است ، باید وضعیت اقتصاد فعلی را درک کنید. وی دیدگاه خود را در مورد این نشان می دهد که چگونه فناوریهای جدید شغل را از بازار محروم کرده اند. روز گذشته در مشاغل اقتصاد بسیار دیروز و تحصیلات دانشگاهی که تنها راه موفقیت است ، بسیار ارزشمند است. اما دیگر نه. امروزه ، بازاریابی شبکه ای در غیر این صورت اثبات شده است.

وقتی انتخاب پانزده سال پیش برای ایجاد زنجیره ای از جبهه های فروشگاه بود ، شرکت های بیشتری و بیشتر به رویکرد MLM می روند تا محصولات خود را خارج کنند. چه شرکت هایی در گذشته برای ساختن فروشگاه ها ، ایجاد تبلیغات در تلویزیون و چاپ تبلیغات به جای ارائه آنها به جای توزیع کنندگان هزینه کرده اند. اریک ادعا می کند که همه مشاغل برنگشته اند و یکی از تنها راه های آزادی مالی برای یک فرد متوسط ​​بازاریابی شبکه ای است.

هنگامی که این واقعیت را درک کردید ، آنگاه اقدام به طبقه بندی هر بازاریاب شبکه ای به سه دسته می کنید. اولی یک پوستر است ، بعد یک آماتور و یک حرفه ای. وی در ادامه توضیح می دهد که چقدر افراد خود را حرفه ای می دانند که در واقع آماتور یا حتی همزن هستند. این با روشی که آنها شروع به تلاش های استخدامی و گفتاری می کنند ، توضیح داده شده است. درست مانند هر چیز دیگر ، یک روش درست و یک روش اشتباه برای انجام کارها وجود دارد.

دیدگاه وی این است که اگر می خواهید به بازاریابی شبکه ای بپردازید ، باید تصمیم بگیرید که Go Pro را انجام دهید نه اینکه فقط آن را امتحان کنید و برای تسویه مهارت های خود تلاشی نکنید. اشتیاق بسیار مهم است ، اما شما نمی دانید که چگونه به روشی نزدیک شوید ، پاسخ دهید و به شکلی حرفه ای نزدیک شوید که باعث می شود جامعه امروز به شکستن مشاغل شما بازتر شود. روشهای استخدامی قدیمی به سادگی دیگر مؤثر نیستند.

اریک همچنان مهارتهای خود را در اکتشاف مؤثر به گونه ای به اشتراک می گذارد که باعث می شود افراد بخواهند از شما بشنوند. مهارت ها در یافتن هدایت ، دعوت از مشتریان بالقوه برای درک محصول یا فرصت شما ، ارائه محصول یا فرصت خود به افق ، دنبال کردن افق های شما ، کمک به مشتریان بالقوه برای تبدیل شدن به مشتری یا توزیع کننده و کمک به توزیع کننده جدید شما برای شروع درست و ترویج رویدادها است. همچنین رویکرد مستقیم و غیرمستقیم خود را برای جلب توجه افراد عادی مشخص می کند و سپس تعیین می کند که آیا آنها به عنوان یک بازاریاب شبکه مناسب هستند یا خیر.

اگرچه من به سختی سطح را برای جزئیات در این کتاب خراشیده ام. اگر امروز در ارتباط نبودن با روش های بازاریابی شبکه ای جدی هستید ، باید این کتاب را بخوانید. این کتاب را تحسین کنید و باید آن را بخوانید که همه بازرگانانی که به دنبال به روز کردن مهارتهای خود هستند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: 7 مرحله برای تبدیل شدن به یک حرفه ای در بازاریابی شبکه ای توسط اریک ورر ، بررسی کتاب

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا