بازاریابی اینترنتی

7 دلیل آنلاین و تکنیک های آنلاین باید جزئی از برنامه بازاریابی املاک شما باشد

بازاریابی املاک و مستغلات می تواند مشکل باشد شما نه تنها باید چشم انداز هدف خود را پیدا کنید بلکه باید آنها را در مورد ویژگی ها و مزایای دارایی خود بدانید. رسیدن به این نتیجه نیاز به یک زرادخانه کامل از تکنیک های بازاریابی دارد و شما نمی توانید فقط به یک روش متکی باشید ، ترکیب فعالیت های بازاریابی آفلاین با فعالیت های آنلاین بهترین شانس دستیابی به نتایج را به شما می دهد.

جریان منطقی اطلاعات – پیام اصلی در مورد خاصیت باید از طریق کانالهای مختلف توسعه یابد. می توانید در تبلیغ کوتاهی که در Craigslist ارسال شده است ، مزایای دارایی خود را توصیف کنید که چشم انداز یک سایت را با فیلم خود در آن ارسال می کند. در این آدرس آدرس ملک ذکر شده و چشم اندازهایی که ممکن است بخواهند در محله سفر کنند. شما می خواهید هر آگهی یا خبرنامه مخصوص وب سایت برای پخش اطلاعات مداوم باشد. جریان اطلاعات باید بطور دقیق بین آنلاین و آفلاین هماهنگ شود.

برای گرفتن مشتریان احتمالی ، شبکه گسترده تری را انتخاب کنید – شما نمی توانید مطمئن باشید که چگونه یک چشم انداز مناسب به اطلاعات بازاریابی شما دسترسی پیدا می کند. آنها ممکن است ترجیح دهند از طریق اینترنت شروع کنند یا ممکن است ترجیح دهند در اطراف محله مورد نظر خود حرکت کنند. شما باید در کلیه کانالهایی که ممکن است مشتریان بالقوه را فراهم کند حضور داشته باشید ، بنابراین می توانید با انتقال چشم انداز به حوزه ارائه خود ، آنها را وارد سیستم بازاریابی خود کرده و اجازه دهید سیستم برای شما کار کند.

قیف چشم انداز از آفلاین – ممکن است متوجه شوید که گروه اصلی شانس معقول از منابع آفلاین به شما می رسد. نشانه گذاری وب سایت روشی بسیار معمولی برای شروع چشم انداز برای املاک شما است. می خواهید مطمئن شوید که از اطلاعات علامت گرفته تا گوشت ارائه خود یک مسیر واضح و مختصر دارید. اگر فقط روی تاکتیک های آنلاین تمرکز می کنید ، ممکن است این لینک مهم را از دست ندهید.

فروش اتوماتیک بصورت آنلاین و آفلاین کار می کند – یکی از اهداف یک برنامه بازاریابی مناسب برای املاک و مستغلات ساختن ویژگی های خودکار است که به افراد امکان می دهد بدون درگیری شخصی شما اطلاعات کسب کنند. نکته این است که می توانید اتوماسیون را بصورت آنلاین و آفلاین برای بهینه سازی تلاش های خود بسازید.

قبل از فیلتر کردن در کلیه مراحل لازم است – پیش فیلترینگ به روند گرفتن چشم انداز از طریق دنباله ای گفته می شود که برای خود تعیین کند که آیا بین ملک شما و آینده مورد نظر مطابقت خوبی وجود دارد یا خیر. این می تواند از اولین مراحل یک برنامه بازاریابی شروع شود ، جایی که شما را مجبور می کنید برای دیدن اطلاعات یا به صورت آنلاین به 800 مراجعه کنید تا یک ویدیو در مورد ملک خود مشاهده کنید. کسانی که تمایلی به انجام این کار ندارند بعید است که کاندیداهای خوبی باشند و در وقت و تلاش برای یادگیری خود صرفه جویی می کنند. فیلتر کردن را می توان با وادار کردن یک نامزد برای اولین بار از همه چیز موجود در مورد دانستن املاک در ارائه خود قبل از اینکه فرصتی برای آمدن و دیدن آن داشته باشید ، انجام داد.

چشم اندازها در هر دو موقعیت انتظار اطلاعات را دارند – احتمالاً بهترین نامزدها برای املاک شما کوشا هستند و برای بدست آوردن هرچه بیشتر اطلاعات برای کمک به آنها در تصمیم گیری تلاش می کنند. آنها از اطلاعات شما از منابع آفلاین و همچنین منابع آنلاین استقبال می کنند. در حقیقت ، آنها احتمالاً از شما انتظار دارند که بتوانید پیام اصلی اموال خود را تقریباً در هر کانال تحویل مناسب دریافت کنید. عدم انجام این کار می تواند شما را به یک ضرر رقابتی تبدیل کند.

بهترین فرصت برای موفقیت – در فضای رقابتی امروز ، شما باید برای رقابت در کلیه کانالهای اطلاعاتی موجود آماده باشید. چاپ ، علائم و بروشورها باید به طور صحیح با وب سایت ، حضور یک جمع کننده آنلاین ، وب سایت اختصاصی ، شماره تلفن ضبط شده 800 ، یک ایمیل اختصاصی و هر کانال دیگر به طور صحیح هماهنگ شوند تا از حداکثر احتمال بازاریابی ملک استفاده شود.

یک برنامه هماهنگ بازاریابی در املاک و مستغلات باید دارای چندین ویژگی باشد که شامل اتوماسیون ، پیش فیلترینگ ، هیجان و حضور گسترده در کانال های آنلاین و آفلاین می باشد کانال های آفلاین به همان اندازه کانال های آنلاین مهم هستند و شما نمی توانید از آنها چشم پوشی کنید و از همه مهمتر ، بازاریابی آفلاین باید باشد. ساخته شده به صورت رقص به گونه ای که آنها یک پیام مداوم و قدرتمند را منتقل کنند که یک فرصت خوب را در مسیر جاده به نتیجه گیری موفق از هر دو طرف منتهی می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا