بازاریابی اینترنتی

7 ترفند بازاریابی اینترنتی برای کمک به افزایش سود

اجرای شغل مبتنی بر وب شما می تواند یک کار دلهره آور و ترسناک باشد. این هر اونس از خلاقیت و استقامت شما را آزمایش می کند. اگر شما 9 تا 5 چیز بدی نبودید ، شما را به لبه سوق می دهد و شما را سرگردان می کند.

ممکن است سخت باشد ، اما در پایان یک روز طولانی شما می دانید که عمیقاً ارزشش را دارد. رئیس بودن شما و تعیین نتیجه زندگی شما قطعاً ارزش آن را دارد.

7 نکته زیر فقط چند ایده برای کمک به شما برای شروع و حفظ سفر خود به عنوان یک بازاریاب اینترنتی است.

دریابید که چگونه می توانید به عنوان یک بازاریاب اینترنتی درآمد کسب کنید!

1. تبلیغات خود را پیگیری کنید

برای مشاهده عملکرد تبلیغات خود به ردیابی نیاز دارید. بیشتر سرویس های تبلیغاتی ، مانند Google AdWords ، این سرویس ها را در اکثر موارد انجام می دهند. با استفاده از تست های اسپلیت می توانید دو نسخه کمی متفاوت با همان تبلیغ را مقایسه کنید تا ببینید چه چیزی بهتر است.

2. فروش محتوا

یک راه آسان برای تولید آنلاین درآمد به عنوان یک بازاریاب اینترنتی فروش محتوا است. محتوا می تواند از شماره های الکترونیکی ساده گرفته تا گرافیک های پیچیده باشد. یافتن منابع برای تولید این موارد صرفاً جستجوی دور است.

ارسال مقاله به کتابخانه ها

یکی از بزرگترین قسمت های بازاریاب اینترنتی تولید ترافیک به سایت شماست. (برای مشاهده لیست فهرست ها به لینک در انتهای صفحه مراجعه کنید) بازاریابی مقاله بخشی اساسی از این تولید ترافیک است. ارسال مقالات به دایرکتوری ها به طور حتم در بدست آوردن بک لینک های لازم کمک خواهد کرد و به بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو کمک خواهد کرد.

4. ارسال سایت خود برای لینک دادن به دایرکتوری ها

ایده دیگر برای ایجاد ترافیک ارسال سایت به لینک های دایرکتوری است (به لینک موجود در پایین لیست فهرست دایرکتوری ها مراجعه کنید). هنگام ارسال لینک به کتابخانه ها ، معمولاً می توانید توضیحات و کلمات کلیدی خود را برای کمک به رتبه خود درج کنید.

5. تکرار آنچه کار می کند

تجارت بازاریابی تجارت آزمایشی و خطایی است. چه چیزی را پیدا کنید و به آن بچسبید!

تجزیه و تحلیل کنید و دریابید که چه چیزی کار نمی کند و انجام آن را متوقف کنید. تعریف جنون تکرار همین روند بارها و بارها و انتظار نتایج متفاوتی است.

6. AdWords

CTR خود را افزایش دهید

یکی از راه های سریع برای کمک به بهبود نرخ کلیک خود (CTR) استفاده از کلمه کلیدی در عنوان تبلیغ AdWords است. این امر منجر به پذیرش کلید واژه در عنوان و هنگام جستجوی آن می شود و به افزایش احتمال کلیک کمک می کند.

– از عنوان مناسب استفاده کنید

پس از پیگیری تبلیغات خود ، باید بررسی نتایج خود را شروع کنید. بهترین راه برای یافتن چگونگی عملکرد یک کمپین ، تقسیم یک تست آگهی با تغییرات کوچک است.

7. محصولات شعبه

یک راه عالی برای تولید درآمد اضافی علاوه بر فروش محصولات خود ، فروش محصولات وابسته است. یافتن محصولات وابسته های بزرگ بسیار آسان است و روزانه تعداد محصولات در حال رشد است.

50 راهنمای مقاله برتر: http://www.vretoolbar.com/articles/directories.php

دایرکتوری های لینک برتر: http://www.strongestlinks.com/directories.php

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا