بازاریابی

7 اشتباه رایج در بازاریابی که باید از آنها اجتناب کرد

بازاریابی داخلی یک راه بسیار مهم برای اطلاع رسانی درباره محصولات و / یا خدمات شما است. بازاریابی داخلی بهترین راه برای اطلاع رسانی ، آموزش و استفاده از مخاطبان در عین ایجاد اقتدار در نظر مخاطبان است.

با این حال ، اشکالات رایجی در بازاریابی وجود دارد که واقعاً می خواهید از آنها اجتناب کنید.

1. از سئو خودداری کنید

بهینه سازی موتورهای جستجو فرایندی هم در صفحه و هم در خارج از صفحه است که می توانید انجام دهید تا موتورهای جستجو وب سایت ، وبلاگ یا محصول شما را پیدا کنند. سئو از تکنیک ها و تاکتیک های خاصی استفاده می کند تا به مخاطبان شما در یافتن شما کمک کند. فکر نکنید مهم نیست هرچه بیشتر این پیشرفت ها را انجام دهید ، نتایج بهتری خواهید داشت.

2. استفاده خودکار محتاطانه نیست

از اتوماتیک می توان به صورت غیرقانونی استفاده کرد ، اما باید از آن برای کمک به درست شدن همه چیز استفاده کرد. شما تنها فردی هستید. یک قاعده خوب این است که شما باید شخصاً پاسخ دهید و در رسانه های اجتماعی و نظرات وبلاگ خود با مردم تعامل داشته باشید ، اما برای سایر موارد باید از اتوماسیون استفاده کنید.

3. عدم ترویج کبد

وقتی نوع محتوایی را ایجاد می کنید که می خواهید مردم ببینند ، باید آن را از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل خود تبلیغ کنید. می توانید آن را از طریق تبلیغات با پرداخت کلیک تبلیغ کنید. اگر کبد را ارتقا ندهید ، نتایج بهتری از آن خواهید گرفت.

4. بهبود عنوان را فراموش کنید

بخشی از بهینه سازی موتورهای جستجو عنوان فوق العاده ای دارد ، اما به طور خاص باید به آن اشاره کرد. چند راه برای اطمینان از بهبود عنوان شما وجود دارد. ابتدا کلمات کلیدی را در سه کلمه اول قرار دهید. دوم ، بیش از یک عنوان را امتحان کنید تا ببینید کدام بهترین نتیجه را می گیرد.

5. یک فضای داخلی با کیفیت پایین ایجاد کنید

مخاطبان شما در هر شرایطی به یک کبد جگر نیاز ندارند. اگر نمی توانید هر روز کبد با کیفیت ایجاد کنید ، این کار را نکنید. محتوای با کیفیت را بر اساس برنامه ای که مناسب شماست ایجاد کنید. اگر از کیفیت بالایی برخوردار باشد ، به سوالات پاسخ دهد و مشکلات را حل کند ، مورد توجه قرار می گیرد.

6. انتشار ناکافی

ممکن است متناقض باشد ، اما شما باید به اندازه کافی تولید کنید تا توجه خود را جلب کنید و مخاطبان خود را علاقه مند کنید. کمال توجه شما را پرت نکند و دست کم هفته ای یکبار از ایجاد محتوای جدید چشم پوشی کنید.

7. درباره خودتان از نظر کمی کمی

به همین ترتیب ، اگر محتوای شما برای مخاطبان شما ارزش قائل نباشد ، نمی خواهید هر روز پست بگذارید. فقط داشتن چیزی ، به ویژه اگر با طاقچه شما مطابقت نداشته باشد ، به نتیجه دلخواه شما نمی رسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا