اخبار بازار

6 نکته برای تهیه محتوای دیجیتال

نکات تولید محتوای دیجیتال

1. با یک ایده شروع کنید

هر تولید محتوا با یک ایده شروع می شود. برای اینکه ما به یک محصول یا خدمات خاص تبدیل شویم ، باید از یک کلمه کلیدی ، پیش زمینه یا موضوع شروع کنیم. بنابراین برای شروع کار باید ایده ای داشته باشیم.

https://mahancar.ir/

2. انجام برخی تحقیقات

شما احتمالاً صنعت خود را مانند کف دست خود می شناسید. اما این بدان معنا نیست که همه واقعیت ها را بر اساس آمار می دانید ، و تمام قطعات پازل اکنون در مغز شما کامل هستند. مهم نیست که چقدر خودآگاه باشید ، قبل از شروع نوشتن ، باید تحقیقاتی انجام دهید.

این بخش بیشتر وقت شما را می برد ، بنابراین مهم است که به دنبال جستجوی وب سایت های شناخته شده و برخی ژورنال ها و صفحه های معتبر باشید. (اگر دقیق نیستید ، ممکن است اطلاعات جعلی با تحقیقات شما ترکیب شود). در مورد موضوع خود آماری بیابید و منابع را در جایی که برای استفاده از آنها نیاز دارید ذخیره کنید

3. جهت محتوای خود را تنظیم کنید

آیا این یک پست وبلاگ آموزنده است؟ طولانی است یا کوتاه؟ آیا می تواند طنز باشد؟ آیا می خواهید به جای آنفوگرافیک یا ویدئو تولید کنید؟

قبل از نوشتن حتماً شعر و جهت مقاله را بخاطر بسپارید. در غیر این صورت ، محتوای شما ممکن است در جهات مختلف حرکت کند و ممکن است در انتها محتوای مداوم نداشته باشید.

4. عنوان خود را با دقت انتخاب کنید

به طور متوسط ​​، 5٪ از افراد عنوان محتوای شما را می خوانند و تنها 5٪ مقاله شما را می خوانند. این بدان معنی است که شما باید یک تیتر غیرمعمول را در نظر بگیرید تا مردم را به خواندن متن یا به اشتراک گذاری آن با دیگران تشویق کنید. برخی از نویسندگان کپی حتی به 3 تا 5 عنوان مختلف برای مقاله نگاه می کنند و بهترین ها را انتخاب می کنند.

بیمه اتومبیل خود را از طریق لینک زیر ارسال کنید:

https://mahancar.ir/

5. مقدمه بنویسید

برای گفتن داستان خود از مقدمه استفاده کنید. خوانندگان خود را درگیر کنید و از آنها بخواهید که ادامه مطلب را مطالعه کنند. در آخر ، در بخش نتیجه گیری کاملاً واضح صحبت کنید تا مخاطبان شما از پیام شما کاملاً آگاه باشند.

6. تغییر و انتشار

وقتی به مدت طولانی به محتوا نگاه می کنید خطایی در بینایی مشاهده می کنید و هیچ نقصی در کار خود نمی بینید. پس از اتمام ، متن خود را بخوانید و آن را با صدای بلند بخوانید. این به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که جملات شما به درستی املا گفته شده است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا