بازاریابی

6 اشتباه در سئو در سال 2018 که باید از آنها اجتناب کنید

شما هنوز هم می توانید از SEO در سال 2018 بسیار بهره مند شوید. در حقیقت ، SEO یکی از بهترین روش های بازاریابی ورودی است. اگر سایت شما هنوز در Google رتبه بندی نشده است ، زمان آن است که یک استراتژی جامع را تدوین کنید. اما مطمئن باشید که از برخی از اشتباهات رایج در جستجوگرها خودداری کنید. بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم.

1. هیچ KPI وجود ندارد

شاخص کلیدی عملکرد برای سئو چیست؟ میخوای چیکار کنی؟ آیا می خواهید رتبه بندی ، میزان بازدید ، میزان تبدیل و یا هدایت خود را کنترل کنید؟ با KPI می توانید ببینید که آیا استراتژی شما به نفع شماست یا خیر. اگر KPI ندارید ، ممکن است نتوانید مقصد خود را بدانید.

2. مطالب تکراری

برای رتبه بندی ، باید محتوای منحصر به فردی در صفحات وب خود داشته باشید. اگر چندین صفحه حاوی محتوای یکسانی هستند ، آماده دریافت جریمه از طرف Google باشید. سایت شما ممکن است پایین آورده شود. در نتیجه ، تمام تلاش شما به زباله می رود.

بنابراین ، مطمئن شوید که محتوای شما بی نظیر است. قبل از ارسال مطالب به وبلاگ یا سایت خود ، بهتر است آن را با استفاده از Copyscape یا هر ابزار دیگری که فکر می کنید قابل اعتماد است بررسی کنید.

3. محتوای کم کیفیت

مطمئن شوید که برای انسان ها می نویسید ، نه فقط ربات های جستجوگر. معنی این امر این است که محتوای شما باید برای کلمات کلیدی مرتبط مرتبط ، آموزنده ، از نظر دستوری صحیح و بهینه باشد.

استفاده از نرم افزار چرخش سرخ کن ایده خوبی نیست. امروزه موتورهای جستجو بسیار هوشمند هستند و می توانند تشخیص دهند که آیا این مطالب برای انسان نوشته شده است یا ربات های موتور جستجو.

4. بیش از بهبود

منظور ما از بهینه سازی محتوا محتوایی است که حاوی کلمات کلیدی مرتبط باشد. جدا از این ، محتوا باید منسجم باشد. اگر محتوا جذاب نباشد ، نمی توانید خوانندگان خود را به هم متصل نگه دارید. در نتیجه ، نرخ گزاف گویی شما بیشتر خواهد شد ، که به معنی شانس کمتری برای کسب رتبه بالاتر است.

امروز ، Google به اندازه کافی هوشمند است که می تواند محتوای بی کیفیت را کشف کند که دارای بسیاری از کلمات کلیدی است. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که متن در سایت شما بیش از حد بهینه نشده است.

5. هدف قرار دادن کلمات اشتباه

اگر کلمات کلیدی اشتباه را هدف قرار دهید ، استراتژی SEO شما کارساز نخواهد بود. بر اساس KPI خود ، حتماً محتوایی ایجاد کنید که شامل کلمات کلیدی مناسب باشد. معنی این امر این است که شما باید اصطلاحاتی را انتخاب کنید که بتوانند به شما در دستیابی به اهداف تجاری خود کمک کنند. به عبارت دیگر ، این باید به شما کمک کند ترافیک ارگانیک ، هدایا ، تعامل ، تبدیل و فروش را بدست آورید.

بنابراین ، بهتر است یک استراتژی محکم داشته باشید. برای این کار می توانید از برنامه واژه کلیدی AdWords استفاده کنید.

6. ایجاد یک پیوند ضعیف

اگر در حال خرید یا مبادله لینک هستید ، بدانید که این یک اشتباه بزرگ است و ممکن است گوگل مجازات شود. وقتی صحبت از ساختن اوراق قرضه می شود ، باید توجه داشته باشید که کیفیت باید اولویت اول شما باشد. داشتن 10 لینک با کیفیت بالاتر از داشتن 100 لینک با کیفیت پایین سودمندتر است.

بنابراین ، در اینجا برخی از اشتباهات رایج SEO وجود دارد که اگر می خواهید رتبه SEO خود را بهبود بخشید ، ممکن است در سال 2018 از آنها جلوگیری کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا