بازاریابی

6 اشتباهات بازاریابی SEO برای جلوگیری از

SEO در دنیای امروز به ابزاری مهم برای بازاریابی تبدیل شده است. این نه تنها باعث بهبود موقعیت وب سایت می شود بلکه به افزایش ترافیک در سکوهای آنلاین برای برند نیز کمک می کند. با این حال ، اشتباهاتی وجود دارد که افراد اغلب در این زمینه مرتکب می شوند. این خطاها می توانند در رتبه بندی سئو تأثیر بگذارند و آن را به پایین لیست فشار دهند.

در اینجا برخی از این خطاها و راه حل ها برای هر یک از آنها آورده شده است:

1. با فرض اینکه تحلیل در هنگام رتبه بندی سئو مهم نیست.

این مهم است که اطمینان حاصل شود که تجزیه و تحلیل ها به طور مکرر دنبال می شوند و بررسی می شوند تا SEO (رتبه بندی ها) دنبال شود. این به شما کمک می کند تا جایی برای بهبود مکان وجود داشته باشید و در چه جهات جهت گیری انجام شود.

2. فقط مربوط به انگیزه است ، اصلاً هیچ مشکلی در کپی کردن آن وجود ندارد.

تقریباً هر روز در دنیای وسیع اینترنت مطالب جدیدی ایجاد می شود و در این مسابقه موش ضروری است که این برند نیز محتوا منحصر به فرد اما جالب تولید کند. با این حال ، در همان فرآیند ، همچنین مهم است که اطمینان حاصل شود که هر محتوای ارائه شده تحت نام تجاری به طور کامل از جاهای دیگر کپی نشده است. سنت ممکن است اعتبار شرکت را از بین ببرد.

3. به درستی دریافت نکردن به کلمات کلیدی.

این مهم است که اطمینان حاصل شود که کلمات کلیدی ما برای بهبود رتبه بندی سئو با آنچه مشتریان ما در موتورهای جستجو می نویسند مطابقت دارد. بعضی اوقات ، ممکن است آنچه را که ما تصور می کنیم واضح ترین کلمات کلیدی باشد در این لیست قرار نگیرد. وقتی صحبت از کلمات کلیدی و رتبه بندی سئو می شود ، فرد باید از دید مشتری یا شخصی که به دنبال محصول یا خدمات شماست فکر کند. ابزارها ممکن است هنگام صحبت از این جنبه بازاریابی سئو مفید واقع شوند.

4- برچسب های عنوان و توضیحات متا مانند هر چیز دیگری بخشی از استراتژی بازاریابی SEO هستند.

عدم درج این بخش های اصلی ساختار محتوای بازاریابی سئو شما ممکن است به فرصتی از دست رفته برای جمع آوری مخاطبان بیشتر منجر شود. برچسب ها مانند سایر موارد نیز مهم هستند و باعث افزایش رتبه بندی مطالب مورد نظر می شوند. این فناوری ها ضمن بهبود دسترسی به یک مقاله یا وبلاگ ، این امکان را برای خواننده یا مخاطبان هدف فراهم می کند که موضوع مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از اقدامی که ممکن است ارسال باشد و یا حتی خرید باشد ، استفاده کنند.

5. اگر می خواهید نتایج بهتری داشته باشید پیوند خود را فراموش نکنید.

ممکن است مطالب خاصی وجود داشته باشد که بتواند به هر چیز دیگری دسترسی بهتری داشته باشد. این ممکن است به دلیل کیفیت یا وضعیت محتوا باشد. با این حال ، نکته این است که می تواند در مقاله دیگری به عنوان پیوند داخلی یا خارجی نیز برای واکشی بیشتر نمایان مورد استفاده قرار گیرد. پر کردن مقاله توصیه نمی شود ، اما با توجه به تعداد کلماتی که در آن وجود دارد ، تعداد پیوندها نیز می توانند سازماندهی شده و بدین ترتیب ضمیمه شوند. در عین حال ، باید اطمینان حاصل کنید که پیوندهای پیوست شده واقعا به موضوع مربوط هستند و فقط برای تأیید صحت ندارند.

6. هدف قرار دادن موبایل مانند هر چیز دیگری بخشی از سئو است.

یکی از اصلی ترین دلایلی که دنیای اینترنت به طرز چشمگیری رشد کرده است این است که بخش بزرگی از جمعیت جهان اکنون از طریق تلفن های همراه خود به اینترنت دسترسی دارند. بازاریابی سئو به اندازه نمایش تصویری آن ، روی محتوا تمرکز دارد که بسته به روش یا ابزاری که کاربر به آن می رسد متفاوت است. در نتیجه ، محتوا باید با توجه به اینکه در همه رسانه ها یا ابزارها به راحتی قابل دسترسی و خواندن است ، ایجاد شود.

SEO بخشی مهمی از استراتژی بازاریابی دیجیتال یک برند است و پتانسیل تغییر کل حضور آنلاین شرکت را دارد. اجتناب از این خطاهای ذکر شده در بالا باعث افزایش رتبه می شود. بنابراین ، پیش بروید و حضور خود را در دنیای آنلاین حس کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا