بازاریابی

5 نکته SEO برای وبلاگ های وردپرس

وردپرس به دلایل زیادی محبوب ترین بستر وبلاگ نویسی است. استفاده از آنها برای کاربران آسان است. آنها کاملاً قابل تنظیم هستند ، اما مهمتر اینکه در موتورهای جستجو رتبه خوبی دارند. و برای مبتدیان مهمترین چیزی که باید در مورد وبلاگ نویسی بیاموزید این است که چگونه موتورهای جستجوی خود را بهینه کنید. خوشبختانه ، با وردپرس ، این آسان است.

در اینجا 5 نکته SEO برای وبلاگ های وردپرس آورده شده است.

از موضوعات با کیفیت خوب استفاده کنید: اولین کاری که همه وبلاگ نویسان می خواهند انجام دهند این است که موضوعات جالبی را در وبلاگ خود پیدا کنند. با این حال ، اکثر مبتدیان پول زیادی برای سرمایه گذاری روی موضوعات برتر ندارند. تم های رایگان وردپرس را می توانید در سراسر اینترنت پیدا کنید ، اما باید مراقب باشید که کدام یک از آنها را انتخاب می کنید. بسیاری از این موضوعات زیبا و زیبا برای خوانندگان شما خوب است. با این حال ، خواندن محتوا برای موتورهای جستجو دشوار است. یک موضوع خوب برای شروع ، Twenty Eleven است ، یک تم رایگان است که می توانید در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

افزونه All-in-One-SEO را نصب کنید: این یک افزونه رایگان وردپرس است که می توانید از طریق برگه آن را بارگیری کنید. می توانید متا تگ ، عنوان و توضیحات خود را روی هر پست قرار دهید ، که این امر باعث می شود موتورهای جستجو در مورد وبلاگ شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. پس از راه اندازی همه کاره ، باید به برگه تنظیمات بروید و عنوان صفحه ایجاد کنید ، توضیحاتی برای وبلاگ خود اضافه کنید و کلمات کلیدی مربوطه را لیست کنید. پس از اتمام کار ، کلیک روی “ارسال” را فراموش نکنید.

یک کلمه کلیدی جستجو کنید: تحقیق در مورد کلمات کلیدی بسیار مهم است – قبل از شروع ساختن وبلاگ خود. شما باید لانه را شناسایی کرده و سپس از یک اسم غنی از کلمات استفاده کنید. شما همچنین باید از کلمات کلیدی در همه زمینه های وبلاگ خود استفاده کنید: عناوین ، عناوین دسته بندی ، در مقالات و پست های وبلاگ خود ، در روند و لنگرهای خود قرار دهید. هر جنبه ای از وبلاگ شما روی کلمات کلیدی تمرکز می کند و بدون آنها گم می شوید.

پیوندهای ثابت را سفارشی کنید: پیوندهای ثابت ساختار URL شما را تعریف می کنند و این URL ها توسط موتورهای جستجو خوانده می شوند تا محتوای وبلاگ شما تعیین شود. با استفاده از وردپرس ، سایت شما اطلاعات زیادی را که موتورهای جستجو به آن نیاز ندارند نمایش می دهد و فقط آنها را گیج می کند. اگر می خواهید پیوندهای ثابت داشته باشید به صفحه تنظیمات بروید و روی دکمه رادیو برای تنظیمات سفارشی کلیک کنید و /٪ postname٪ / را در کادر فاصله دهنده وارد کنید. این ساده سازی باعث می شود موتورهای جستجو مطالب شما را راحت تر بخوانند و شما برای کلمات کلیدی موقعیت بهتری خواهید داشت.

برچسب های Alt: موتورهای جستجو نمی توانند فقط پست هایی را که در وبلاگ خود دارید “بخوانند” – آنها نمی توانند تصاویر را “ببینند” بنابراین برای شناسایی آنها باید از برچسب های alt استفاده کنید. هر بار که تصویری را در وبلاگ وردپرس خود بارگذاری می کنید ، فیلدی را مشاهده می کنید که در آن می توانید “متن جایگزین” را وارد کنید. از کلمات کلیدی برای شناسایی تصویر خود در موتورهای جستجو استفاده کنید.

یادگیری تکنیک های بهینه سازی موتورهای جستجو مهمترین کاری است که می توانید انجام دهید اگر می خواهید از طریق وبلاگ خود درآمد کسب کنید. در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید برای سئو وبلاگ وردپرس خود انجام دهید ، اما برای مبتدیان ، آنها شروع خوبی هستند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا