بازاریابی

5 نکته برای سئو برای مبتدیان

اگر به سئو علاقه مند هستید، در صفحه درستی قرار دارید. در این مقاله قصد داریم به آخرین ترندهای دنیای سئو بپردازیم. به عنوان یک مبتدی، ممکن است به دلیل حجم اطلاعات بیش از حد غرق شوید. داشتن استراتژی های زیاد ایده خوبی نیست. بنابراین، بهتر است در مورد سئو اطلاعات بیشتری کسب کنید. در زیر چند نکته برای مبتدیانی که می خواهند SEO را یاد بگیرند، ارائه شده است.

1. سایت خود را برای دستگاه های موبایل بهینه کنید

زمانی که تازه شروع به کار می کنید، بهینه سازی موبایل مهم است. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما برای دستگاه های تلفن همراه مانند گوشی های هوشمند و تبلت ها بهینه شده است. امروزه افراد بیشتری از تلفن همراه خود برای جستجو در اینترنت استفاده می کنند. بنابراین، استراتژی سئوی شما باید بر روی تلفن های همراه نیز متمرکز باشد. بارگذاری وب‌سایت شما در تلفن‌های همراه و سایر دستگاه‌ها نباید زمان زیادی طول بکشد.

2. نحوه جستجوی کاربران را بیابید

شما باید در مورد کلمات کلیدی عملکرد بهتر در ژاکت سایت خود بیابید. اگرچه انجام تست کلمات کلیدی عالی است، سئو به درک هدف جستجو اهمیت بیشتری می دهد. بنابراین، تهیه لیستی از کلمات کلیدی که می توانند بازدیدکنندگان را به وب سایت شما بکشانند کافی نیست.

بنابراین، سئوی بلندمدت شما باید بر نیت جستجوگر تمرکز کند. به عبارت دیگر، شما باید بدانید که بازدیدکنندگان چگونه از موتورهای جستجو استفاده می کنند، می توانید وب سایت خود را بهینه کنید. امروزه جستجوگران پویا هستند و تنها بر فرضیات تکیه نمی کنند.

3. برای انسان ها بنویسید

یک استراتژی موثر سئو همیشه عنصر انسانی را در نظر می گیرد. برای بهینه‌سازی رتبه‌بندی وب‌سایت‌تان، باید خیلی بیشتر از انتخاب فهرستی از کلمات کلیدی مرتبط انجام دهید. در عوض، هدف شما باید ایجاد لیستی از کلمات کلیدی باشد که بتواند محتوای شما را در عین حال جذاب و مرتبط نگه دارد. به عبارت دیگر، محتوای شما باید جذاب و جذاب باشد.

اگر محتوای شما با کیفیت و مرتبط باشد، ترافیک جستجوی زیادی خواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تعادل مناسب را پیدا کنید.

4. ترافیک جستجوی خود را تجزیه و تحلیل کنید

برای شروع، می توانید ترافیک موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید. صفحاتی را بیابید که در حال حاضر ترافیک زیادی دارند. به طور مشابه، لیستی از کلمات کلیدی مورد استفاده توسط بازدیدکنندگان وب سایت خود ایجاد کنید.

ایده این است که چیزهای مشترک بین صفحات وب با عملکرد برتر خود را بیابید. آیا کیفیت محتوا، طول مقالات یا بهینه سازی در سایت است؟

5. با آخرین به روز رسانی ها همراه باشید

برای تسلط بر تکنیک سئو، مهم است که به آخرین روندها توجه داشته باشید و آنها را دنبال کنید. جدای از این، درک به روز رسانی الگوریتم نیز مهم است. صرف نظر از تجربه شما، خواندن در مورد آخرین به روز رسانی های سئو و اهمیت آنها برای استراتژی های سئو برای شما مهم است.

به طور خلاصه، اگر این 5 نکته را دنبال کنید، می توانید استراتژی های سئوی خود را بهبود بخشید و ترافیک زیادی برای وب سایت خود به دست آورید. به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید از نتایج بهتری برخوردار شوید و رقبا را شکست دهید، صبور بودن مهم است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا