بازاریابی

5 نکته برای بهبود تبدیل وب سایت شما

صرف نظر از متخصصی که شما استخدام کرده اید یا مبلغ پولی که خرج کرده اید ، هیچ معیار دیگری به معنای موفقیت بیشتر در مورد استراتژی بازاریابی موتور جستجوگر از تعداد تبدیل ها و بازده سرمایه گذاری حاصل از کمپین جستجوی شما نیست.

صرف نظر از خدمات ارائه شده – موتورهای جستجوی رایگان یا جستجوی پولی (یا ترکیبی از هر دو) وظیفه دارند نه تنها بازدیدهای واجد شرایط را به وب سایت شما هدایت کنند بلکه مشاوره بهینه سازی تبدیل وب سایت را نیز ارائه می دهند تا به افزایش امکان فروش کمک کند. یا نوع دیگری از تبدیل برای سایت مشتری آنها.

تحقق قابلیت تبدیل وب سایت شما به عوامل بسیاری از جمله جذابیت وب سایت ، محتوای موجود در سایت و سهولت ناوبری برای کاربرانی که از سایت بازدید می کنند بستگی دارد. در اینجا پنج نکته بهینه سازی تبدیل وجود دارد که به تبدیل بازدید کنندگان وب سایت ساده به تبدیل کمک می کنند.

رقابت خود را ارزیابی کنید

ابتدا یکی از قوی ترین رقبای خود را در بازار انتخاب کنید. سپس به یک مأموریت پیمایشی کوچک بروید و هر کاری را که می توانید در مورد آن شرکت کننده (رقیب) انجام دهید پیدا کنید از چه راهکارهایی برای هدایت ترافیک بیشتر و تبدیل فروش بیشتر به سایت خود استفاده می کنند؟ آیا آنها معاملات ویژه یا تبلیغات ارائه می دهند؟ آیا آنها اطلاعاتی در مورد محصول و خدمات با پیدا کردن آسان دارند؟ آیا آنها دارای توضیحات مشتری هستند که محصول / خدمات خود را تأیید می کنند؟

آنچه را که از مأموریت شناسایی خود یاد گرفته اید ، بگیرید و طرحی را برای تبدیل بازدید کنندگان بیشتر به وب سایت خود اختصاص دهید.

مانند مشتریان خود فکر کنید

اگر در وب سایت خود مشتری هستید ، می دانید چگونه می توانید پرسه بزنید و آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید؟ برای بهینه سازی درست وب سایت خود برای تبدیل ها ، باید مانند مشتریان خود فکر کنید. آنها هنگام تصمیم گیری برای خرید محصولات ، به دنبال چه اطلاعاتی هستند؟ آیا وب سایت شما سریع بارگیری می شود (آیا نمی خواهید از طریق وب سایت کند آنها را مهار کنید؟) آیا دسترسی آسان به اطلاعات تماس امکان پذیر است؟ آیا در وب سایت پیشنهادهای ویژه ای وجود دارد که می توانند از آنها استفاده کنند (به یاد داشته باشید که مردم عاشق یک معامله خوب هستند!)؟

محتوای وب ارزشمند تولید کنید

همانطور که می خواهید یک برنامه موفق SEO باشید ، تبدیل ها به کیفیت محتوا در وب سایت شما بستگی دارد. محتوا در وب سایت شما باید مارک و گزینه های خدمات / محصول شما را بطور مؤثر و روشن و مختصر ارائه دهد. محتوای وب شما باید با توضیح دامنه مزایایی که محصول / خدمات شما ارائه می دهد ، روی تبدیل ها متمرکز شود ، و باید شامل یک فراخوان قوی برای اقدام باشد که بازدید کنندگان شما را برای تبدیل به آن انگیزه می دهد.

Google این امکان را برای صاحبان وب سایت فراهم کرده است که با ارائه به آنها ، بهینه سازی تبدیل خود را بهبود بخشند آزمایش های محتوا به عنوان بخشی از Google Analytics. در آزمایشات محتوا ، دارندگان وب سایت می توانند تجربیات صفحه فرود مختلف را با محتوای جداگانه در تلاش برای تجزیه و تحلیل و تعیین موثرترین صفحه وب برای هدایت تبدیل ها تقسیم کنند.

تبلیغات ویژه ارائه دهید

تخفیف ها ، با One Get Ones ، ارسال رایگان ، کدهای کوپن و کتاب های الکترونیکی رایگان ، همه روشهای مؤثر برای جذب کاربران سایت برای تبدیل هستند. ارائه این نوع پیشنهادات تبلیغاتی به بازدید کنندگان این مزیت روانی را می دهد تا در خرید خود معامله کنند و احتمال اینکه در واقع این خرید را انجام دهند افزایش می دهد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که بیشتر پیشنهادات دارای مزایای کوتاه مدت برای تبدیل هستند و برای کمک به حفظ مشتریهای مستقر ، به طور مداوم نیاز به بهبود دارند.

قابل اعتماد باشید

سایت نهایی نرخ تبدیل خود را بهبود بخشید استراتژی مورد بحث در مورد بازدید کنندگان به سادگی قابل اعتماد است. با بازدید کنندگان سایت خود شفاف باشید. اطلاعات مخاطب را پاک کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند. پیوندها را به صفحات رسانه های اجتماعی خود نشان دهید تا کاربران بتوانند از مشتریان واقعی اطلاعات مربوط به شرکت شما را بدست آورند.

اگر وب سایت شما داده ها را جمع آوری می کند ، حتماً یک خط مشی رازداری واضح را دنبال کنید که مشخص می کند اطلاعات آن برای چه مواردی استفاده خواهد شد. سیاست های حمل و نقل و بازگشت. اگر وب سایت شما نیاز دارد ، یک گواهی SSL را نصب کنید تا بازدید کنندگان سایت بدانند که اتصال وب سایت شما رمزگذاری شده و امن است.

هر یک از این راهکارهای ساده می توانند نرخ تبدیل وب سایت شما را به طرز چشمگیری بهبود ببخشند تا زمانی که از سرمایه گذاری در بازاریابی موتور جستجو بیشترین بهره را ببرید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا