بازاریابی

5 مزیت اجرای یک کمپین Google AdWords

می توانید تبلیغات انجام دهید تا منجر به درآمد بیشتر شود. می توانید محصولات بیشتری را در وب ارائه دهید. می توانید بازدید بیشتری از سایت خود داشته باشید. اما خیلی واضح نیست. موارد مختلفی برای مقابله وجود دارد. ما باید مزایای Google AdWords را به عنوان یک بستر تبلیغاتی بررسی کنیم.

از آنجا که به دلیل شفافیت و سرعت آن ، در Google AdWords نمره فوری می گیرید ، به همین دلیل Google AdWords همیشه ترجیح داده می شود و ارزش هر پنی را که می خواهید داشته باشید.

 1. AdWords سریعتر از SEO کار می کند

بزرگترین مزیت Google AdWords این است که سریعتر از SEO کار می کند. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و Google AdWords هر دو ابزاری برای جستجوی وب هستند که از متدولوژی های خود برای ایجاد ترافیک و بازده بیشتر استفاده می کنند. همچنین ، این یک نسل سرب کل روند را انجام دهید.

در اینجا برخی از دلایل سریعتر و قابل استفاده بودن آن ذکر شده است: –

 • می توانید همزمان روی چندین کلمه کلیدی تمرکز کنید.

 • هر زمان که خواستید می توانید کمپین را روشن و خاموش کنید.

 • تبلیغاتی که در بالاترین نقطه صفحه ظاهر می شود سریع دیده می شود.

 1. و آگاهی از برند را افزایش دهید

Google AdWords علاوه بر ایجاد ترافیک ، کلیک و تبدیل بیشتر ، روشی سازنده برای آگاهی مخاطبان در مورد نام تجاری شما نیز هست. از نظر سئو ، رتبه شما به میزان و انواع نام تجاری شما بستگی دارد. این دلیل دیگری است که شما باید بر آگاهی از برند از طریق تبلیغات در شبکه جستجو و شبکه نمایش تمرکز کنید.

 1. دید بیشتر با Gmail Box ، مخاطبان هدف

یکی از تکنیک های تبلیغاتی که در هر مشاغل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، است بازاریابی ایمیلیبه همین دلیل تبلیغات Gmail نیز مفید است. در سپتامبر 2015 ، Google تبلیغات محلی Gmail را با Google AdWords ادغام کرد و آنها را برای همه تبلیغات قابل دسترسی کرد ، این بدان معنی است که شما می توانید با صندوق ورودی Gmail آنها به امکانات بیشتری دست پیدا کنید.

تبلیغات Gmail در برگه «پیشرفت» ظاهر می شود ، اما گاهی اوقات می توانید آنها را در برگه اجتماعی نیز مشاهده کنید. این تبلیغات هم در تلفن دسک تاپ و هم در تلفن همراه ادامه دارد. از آنجا که تبلیغات Gmail عمدتا به اندازه تبلیغات جستجو هزینه ندارد ، با یک برنامه هزینه کم ، در این مرحله می توانید تبلیغات Gmail را نیز امتحان کنید.

 1. بازدید کنندگان وب سایت خود را دوباره وصل کنید

ممکن است در سایت خود ویترین خرید داشته باشید. اینها افرادی هستند که به هر صفحه سایت شما پیموده اند اما اقدامی انجام نداده اند. چگونه به آنها کمک خواهید کرد تا شما را به یاد بیاورند و آنچه را می توانید برای آنها بدست آورید؟ کمپین های بازاریابی مجدد نمایشگر و کمپین های RLSA را وارد کنید.

 1. عملکرد کمپین را به طور مداوم ردیابی و اندازه گیری کنید

تعیین نتیجه تبلیغات سنتی مانند روزنامه های روزانه ، رادیو ، تلویزیون های متصل ، تبلیغات در فضای باز ، بروشورها و غیره به طور استثنایی دشوار است. علاوه بر این ، قیمت آن بسیار گرانتر از Google AdWords است. شما نمی توانید برنامه و هزینه های مالی خود را کنترل کنید. همچنین ، منبع منافع ناشی از این رسانه را نمی دانید ، مگر اینکه مشتری شما آنها را فاش کند. بنابراین ، محاسبه بازگشت سرمایه از رسانه های سنتی بسیار دشوار خواهد بود.

با این حال ، AdWords دقیقاً به شما اطلاع می دهد که در این نبرد چه اتفاقی افتاده است. شما می دانید:

 • چه کسی روی تبلیغ شما کلیک کرده است.

 • چه تعداد منجر ایجاد شد.

 • میزان فعالیتی که از AdWords به سایت خود دارید.

 • کلمه کلیدی که بیشترین جستجو و سرنخ را ایجاد می کند.

 • هزینه هر سرب برای شما چقدر است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا