اخبار بازار

5 مرحله برای لمس خدمات در شبکه

فروش آنلاین
فروش آنلاین

در فضای جسمی یا رو در رو ، وقتی می خواهید محصولی تهیه کنید ، این فرصت را دارید که آن محصول یا هر کار دیگری را که لازم است لمس کنید و تست کنید.

اما هنگام فروش خدمات ، خدمات حتی در فضای فیزیکی ، آسان و مادی در اینترنت ، تقریباً غیرقابل نفوذ هستند.

اکنون می خواهم در این زمینه نکاتی را بیان کنم تا بتوانید خدمات را در فضای آنلاین تا حدی در اختیار کاربران قرار دهید.

مرحله 1: یکی از راههای اعتماد به نفس در فضای آنلاین بازگشت پول است ، به این معنی که به مخاطبان اطمینان می دهید که اگر راضی باشند می توانند پول را پس بگیرند ، البته باید تعدادی از اصطلاحات ، قوانین و مقررات تنظیم شود. با اطمینان از اینکه هر مشتری ابراز نارضایتی نمی کند و می خواهد هزینه را بازپرداخت کند ، به عنوان مثال در یک دوره مهارت های ارتباطی ، اگر ناراضی باشید یا بدون تغییر ، بازپرداخت را تضمین می کنم.

اما تا زمانی که شما تمام تمرینات را تا پایان درس انجام دهید ، و اگر هنوز تغییری در سخنان شخص یا اعتماد به نفس وجود ندارد ، می تواند هزینه کامل را پس بگیرد. اگر تغییری ایجاد کنیم ، چگونه به هدفم رسیدم؟
مرحله دوم: بعد ، کاربران را به صورت آنلاین به مشتریان قدیمی یا گذشته ارجاع دهید ، به عنوان مثال برای یک سال خدمات مربیگری ، من همیشه مشتری های قبلی را پس از توضیحات خود نشان می دهم و صفحه اینستاگرام آن افراد را به کاربر جدید می دهم و اعلام می کنم که می توانید از آن استفاده کنید. مشتری های قبلی من را بررسی کنید و از آنها هرگونه چالش و مشکلاتی را برای آنها بخواهید ، اگر آنها راضی باشند می توانید روی من حساب کنید و برای این پروژه مربیگری یک ساله به من بپیوندید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر برای پروژه کوچینگ یکساله به صورت آنلاین میتونید از طریق واتس اپ با بنده در ارتباط باشید 
لینک مستقیم 

مرحله 3 – هدف خود را کشف کنید یکی از جالب ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که به جای مراجعه به مشتریان قبلی که ممکن است در بعضی از مشاغل نتوانند این کار را انجام دهند رضایت مشتری خود را از طرق مختلف نشان دهید.
دست نوشته ، صدای مشتری ، فیلم رضایت مشتری ، یادداشت های رضایت مشتری ، راهنمای مشتری شما باید برخی از نکات برجسته را به رضایت مشتری در فضاهای رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام اختصاص دهید.

یکی از کارهایی که من خودم انجام می دهم و شخصاً جواب خیلی خوبی می گیرم این است که وقتی در یک استوری اینستاگرام هستم ، دوره ای را ارائه می کنم و قصد فروش آن را دارم. این عنوان برای دیدن نظرات چندین شرکت کننده قبلی در این دوره است

مرحله چهارم: مورد بعدی که می توانید برای به دست آوردن مشتری جدید و کاهش ریسک برای مشتری استفاده کنید استفاده از پیشنهادات ویژه برای خریدهای ویژه است تا کاربر بتواند خرید اولیه را راحت تر انجام دهد و به شما اعتماد کند و اگر این خرید رضایت بخش باشد مطمئناً شما را در این مسیر قدم می زند ، و در حالی که این پیشنهاد برای شما نیست ، هزینه تبلیغات خود را کمی کاهش می دهید ، بنابراین می توانید پیشنهاد بدی برای جوش جذب کنید و بخشی را که کاهش داده اید صرف کنید و یا حتی برخی خدمات به من اجازه می دهند یک جلسه رایگان انجام دهم ، به عنوان مثال با یکی از سالن های زیبایی که من در آن صحبت کردم برای فعال کردن خط پوست هنگام صحبت. با کارمندان مربوطه من به آنها یک قرار ملاقات رایگان ارائه دادم ، به عنوان مثال ماساژ ، اما در مشروط بر اینکه کارت کارت هدیه را که می تواند در زمان حضور ، تقریباً 100 کارت هدیه نمایش دهد دریافت کند. معلوم شد حدود 63 نفر برای دریافت این خدمات به صورت رایگان آمده اند و ما بلافاصله 12 بسته بسته آماده برای خرید را در اختیار شما قرار دادیم ، تخفیف خوبی دارد ، کسی که به آن جلسه آمده بود اکنون با دریافت پیشنهاد بسته بسیار خوشحال و هیجان زده شد. او به راحتی موافقت خرید

مرحله 5: بعضی اوقات وقتی مسیر آموزش وجود دارد و یا از خدمات مجموعه استفاده می کنید زیرا مشتری چیزی ملموس به دست نمی آورد ، می تواند بعد از دریافت خدمات که من آنقدر خرج کرده ام و چیزی دریافت نکرده ام احساس منفی در فرد ایجاد کند. شما همیشه می توانید هنگام ارائه خدمات ، از قبیل بسته درس آموزش یا کاتالوگ ملموس ، یا چیزی را که می تواند پس از استفاده از خدمات با خود برد ، چیزی را ملموس به مشتری ارائه دهید.

امیدوارم این نکات بتواند به شما در پیشرفت کار خود کمک کند

موفق باشید و مؤثر باشیدجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا