بازاریابی اینترنتی

5 دلیل اهمیت بازاریابی سیار

بازاریابی موبایل تعریف جدیدی از بازاریابی اینترنتی است. موبایل به بخشی اساسی در زندگی ما تبدیل شده است و مردم امروز بسیار راحت با استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود به صورت آنلاین خرید می کنند.

گوگل اخیراً در فهرست خود فهرست بندی کرده است. به گفته گوگل ، “برای مفیدتر شدن نتایج ما ، ما شروع به آزمایش اولین بار برای ساختن فهرست شاخص خود کردیم. اگرچه فهرست جستجوی ما همچنان به عنوان یک فهرست واحد از سایت ها و برنامه ها ادامه خواهد یافت ، اما الگوریتم های ما در نهایت از ایندکس استفاده می کنند و یک نسخه موبایل از محتوای سایت برای رتبه بندی صفحات از آن سایت ، برای درک داده های ساخت یافته و نمایش نتایج از آن صفحات از آن صفحات. “

بازاریابی موبایل معمولاً به بازاریابی از طریق دستگاه های تلفن همراه یا از طریق تلفن همراه اطلاق می شود.

این می تواند شامل هرگونه فعالیت بازاریابی در زمینه موبایل باشد ، خواه خرید آنلاین یا پیام متنی برای یک تبلیغ محصول.

در اینجا 5 دلیل اصلی بازاریابی تلفن همراه به تفکر آورده شده است:

1- در رسیدن به هدف مخاطبان به راحتی کمک می کند

به گفته Cassandra Wash ، بنیانگذار تجارت برتر ، آژانس رسانه های دیجیتال میامی ، “بازاریابی موبایل نیاز به بهینه سازی سایت شما برای مخاطبان تلفن همراه شما و نمایش SEO محلی شما به درستی دارد.”

بازاریابی موبایل به بازاریاب این امکان را می دهد تا خیلی راحت مشتری ها را شناسایی و به آنها برساند. میزان پاسخگویی مشتری توسط بازاریابی مبتنی بر برنامه یا پیام کوتاه مبتنی بر برنامه سریعتر از بازاریابی ایمیل سنتی هدایت می شود.

2- تجارت تلفن همراه به واقعیت تبدیل شده است

اگرچه تجارت الکترونیکی قبلاً یک فعالیت دسک تاپ بود ، اما امروزه مردم برای خرید اقلام به دستگاه های تلفن همراه خود مراجعه می کنند. طبق گفته HubSpot ، تجارت موبایل 24.4 درصد از کل سود تجارت الکترونیکی را در سال 2017 تشکیل می دهد.

اکنون ، مارک ها باید برای درآمدزایی موبایل از طریق تبلیغات خاص تلفن همراه ، بازاریابی موتور جستجو و یک صفحه وب مناسب برای تلفن همراه ، برای دیدار با خریداران استفاده کنند.

3- بازاریابی پیامکی تحول یافته است

بازاریابی پیامکی روشی قدرتمند برای انتقال پیام شما به افراد است. این باعث کاهش بار جعبه های ایمیل یا سر و صدای سایر کانال های بازاریابی می شود.

پیام های متنی حداقل نود درصد عملکرد دارند ، به طوری که افراد در مدت سه دقیقه از این بوق کوچک پیامک می گیرند. بنابراین اگر قدرت پیام کوتاه را بدست نمی آورید ، زمان شروع آن است.

4- موبایل نحوه مصرف محتوا را تغییر داده است

با توجه به افرادی که از تلفن همراه خود برای مصرف محتوای بیشتر استفاده می کنند ، مارک ها به سرعت متوجه می شوند که چگونه از تلفن همراه برای گفتن داستان های خود استفاده کنند و با مشتری درگیر شوند. این فقط به معنای خوب جلوه دادن محتوای کوچک یا کوچک نیست. همه چیز در مورد ساختار محتوا و تجربه راحت است.

5- زمان صرف شده در دستگاه های تلفن همراه در حال افزایش است

در سال 2016 ، آمریکایی ها به طور متوسط ​​5 ساعت در روز را صرف دستگاه های تلفن همراه می کردند. طبق گفته TechCrunch ، “کاربران ایالات متحده بیش از نیمی از وقت خود را (51٪) در رسانه های اجتماعی ، پیام رسانی و برنامه های سرگرمی می گذرانند – از جمله برنامه هایی مانند اسنپ چت ، که اکنون 2٪ از کاربران برنامه های روزانه را تشکیل می دهند.”

بازاریابی موبایل اگر به درستی انجام شود می تواند بالاترین ROI را ایجاد کند. فعالیتهای بازاریابی با محوریت رومیزی به گذشته تبدیل شده اند. تمرکز تلاش های شما در بازاریابی مبتنی بر موبایل به شما در تولید بیشتر فروش کمک می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا