بازاریابی

5 تعریف بازاریابی که هر فرد متقاضی کار تازه کار باید بداند

بعد از داشتن بسیاری از کارورزان برای کمک به من در بازاریابی ، می توانم بگویم که بیشتر فارغ التحصیلان دانشگاه با عدم درک کافی از جنبه های مهمی که امروزه بازاریابی را تشکیل می دهند وارد دنیای تجارت می شوند.

بنابراین ، من برخی از تعاریف بازاریابی را ذکر کرده ام که هر حرفه ای بازاریابی مشتاق قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه و ورود به بازار کار باید بداند:

1. سئو – می دانم که این تعریف بسیار ساده است ، اما درک SEO معمولاً در بین دانشجویان وجود ندارد. من می توانم به سه کارآموز گواهی بدهم که وقتی از آنها در مورد تعریف سئو سؤال شد ، پاسخ دادند: “ما چیزی شبیه این یاد گرفته ایم …

SEO یا (اگر می خواهید به اختصار SEO بروید) پایه و اساس بازاریابی آنلاین در سال 2011 است ، و احتمالاً در سن 80 سالگی به همان اندازه مهم خواهد بود ، ضمن اینکه مانع از آشفتگی های عجیب و غریب در راه استفاده جهان از اینترنت می شوید.

به طور خلاصه ، جستجوگرها مطالعه الگوریتم های موتور جستجو است تا مشخص شود وقتی افراد در جستجوی عبارات کلیدی خاصی هستند ، چقدر رتبه بندی می شود. هدف نهایی دریافت پیام های دریافتی و کاهش تعداد تماس های سرد شرکت مورد نیاز است.

اگر شخصی به شما گفت SEO اهمیتی ندارد ، از او بپرسید که صفحه دوم چگونه است ، زیرا اقتصاد همیشه در صفحه اول گوگل بهتر است.

2. صفحات Landing – صفحات Landing صفحات جداگانه در یک وب سایت هستند که برای برجسته کردن یک یا دو عبارت عبارات کلیدی Google ایجاد شده اند. معمولاً ، شما نمی توانید از صفحه اصلی سایت به این صفحات دسترسی پیدا کنید ، زیرا ، مگر اینکه یک نویسنده بسیار دقیق ، معمولاً صفحات به صورت غیرعادی نوشته می شوند و با عباراتی از کلمات کلیدی پر شده اند که بیشتر از صفحه خبری به اسپم شباهت دارند. صفحات Landing یکی از جنبه های بازاریابی است که متخصصان بلندپرواز بازاریابی مجبورند زودهنگام آن را بیاموزند ، به این دلیل که توانایی آنها برای طراحی صفحه وب ، در عین حال کلمات کلیدی ، هنوز به مهارت زیادی نیاز دارد.

موضوع مورد بحث ممکن است به خودی خود یک کتاب باشد. خوشبختانه برای من ، محتوای کافی دارم که مدتی طول بکشد.

3. سایت های Ezine – سایت های Ezine سایت هایی هستند که به نویسنده غیرحرفه ای خدمت می کنند و به مردم این امکان را می دهند که مقالاتی را در مورد موضوعات مورد نظر خود منتشر کنند. دلایل مفید زیادی برای نوشتن برای این پست ها وجود دارد. یکی از مهمترین عوامل ، رتبه بندی شما در شرایط جستجوی گوگل است ، زیرا بیشتر شرکت های استخدام کننده هنگام استخدام یک متخصص بازاریابی ، گوگل را به عنوان متقاضی معرفی می کنند.

علاوه بر این ، نوشتن برای وب سایت ها خواننده را وادار می کند که در این زمینه متخصص شوید و از این رو نه تنها به آنها کمک می کنید تا شغل خود را بدست آورند بلکه در موقعیت بعد از دریافت پیشنهاد برتری پیدا می کنند.

4- Google Analytics – Google Analytics یک برنامه مبتنی بر وب است که به متخصص بازاریابی می گوید ، از جمله موارد دیگر ، تعداد بازدید کنندگان (منحصر به فرد و بازگشتی) که در هر روز مشخص به یک وب سایت خاص مراجعه می کنند. این برنامه همچنین میزان زمانی را که هر بازدید کننده در سایت می گذرد و میزان گزاف گویی متعاقب آن سایت خاص را شامل می شود. Google Analytics محبوب ترین کلمات کلیدی منجر به بازدید وب سایت و همچنین صفحات بازدید کننده و محبوب ترین صفحات وب را به بیننده می گوید.

5. PageRank – PageRank یک مقدار عددی است که توسط گوگل ارائه شده است و هدف آن مشخص کردن اهمیت وب سایت در نظر موتور جستجو است. PageRank بر اساس عددی بین 1 تا 10 مورد قضاوت قرار می گیرد ، 10 بالاترین و 1 کمترین آنها را نشان می دهد. فاکتورهای زیادی وجود دارد که وارد سیستم رتبه بندی صفحه می شوند که برای وب سایت خاصی تهیه شده است ، و اکثر آنها معتقدند که بین سیستم PageRank وب سایت و جایگاه آن بین برخی از اصطلاحات جستجوی Google هیچ ارتباط معنی داری وجود ندارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا