بازاریابی

5 ابزار رایگان SEO که باید در جعبه ابزار بازاریابی جستجو داشته باشید

اگر شما یک متخصص SEO هستید ، می دانید که ابزارهای SEO برای تلاشهای روزانه بهینه سازی شما چقدر مهم است. ابزارهای پیشنهادی برای کلمات کلیدی ، نرم افزارهای تجزیه و تحلیل لینکهای ورودی و جستجوگرهای SERP برای جستجوی کلمات کلیدی ، گسترش کلمات کلیدی ، ایجاد پیوند و نظارت بر تغییرات داخلی سایت شما در نتایج جستجو بسیار مهم هستند.

خبر خوب این است که بازاریابان جستجو نیازی به پرداخت این ابزارها ندارند زیرا تعدادی ابزار رایگان بسیار قدرتمند سئو در وب وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در اینجا لیست من از پنج ابزار سئو رایگان که هر روز استفاده می کنم آورده شده است. امیدواریم برخی از وسایل موجود در این لیست را پیدا کنید تا به زرادخانه اسباب بازی خود اضافه کنید.

SEO برای Firefox – این ابزار رایگان یک افزونه SEO Book Firefox است. به طور یکپارچه با SERP های Google ادغام می شود تا بینش فوق العاده ای درباره معیارهای SEO مانند PageRank ، توییتر و تعداد پیوندهای عمیق و صفحات سایت من در سایت کسب کنم. Firefox SEO همچنین پیوندهای “nofollow” را در صفحه وب (برجسته به رنگ قرمز) نشان می دهد ، که ایجاد لینک در زمان واقعی و تجزیه و تحلیل لینک را ارائه می دهند. از دیگر ویژگی های عالی می توان به تعدادی از نشانه های اجتماعی ، رتبه الکسا ، تاریخچه حافظه پنهان و استناد به ویکی پدیا اشاره کرد.

سئو با شکوه – اگر در حال ایجاد لینک هستید ، این یک ابزار بهینه سازی موتور جستجوگر ارزشمند برای اندازه گیری کسب لینک است. یک ویژگی عالی “به روز رسانی روزانه” است که به شما روزنامه می دهد برای همه لینک های جدید ورودی. یکی دیگر از ویژگی های عالی SEO Majestic برخی از ابزارهای عالی برای ترسیم رشد کوکی وب سایت شما با مجموعه ای از تصاویر جالب مختلف است.

رتبه جستجوگر – اگر همجنسگرا هستید و به رتبه بندی سایت وسواس دارید ، Rank Checker یک ابزار جستجوی ضروری است. جستجوگر رتبه جستجوگر کتاب جستجوگر به روز رسانی روزانه از گوگل ، یاهو و بینگ به طور همزمان. می توانید داده ها را به اکسل صادر کرده و آن را در گزارش رتبه بندی کلمات کلیدی برای مشتریان بازاریابی موتور جستجو گنجانید. Ranking Checker همچنین به شما امکان می دهد چندین کلمه کلیدی را به طور همزمان اضافه کنید و این لیست های کلمات کلیدی را به صورت ایستگاه های از پیش تنظیم شده ذخیره کنید ، بنابراین نیازی نیست بارها و بارها همان کلمات کلیدی را وارد کنید.

دامنه لینک یاهو – من می خواهم از Yahoo Link Domain برای تحلیل پیوندهای به وب سایت خود استفاده کنم. دامنه یاهو لینک نیز برای بررسی کوکی های رقبا برای یافتن فرصت های پیوند برای وب سایت های شما مفید است. همچنین ، اگر از افزونه SEO برای Firefox استفاده می کنید ، می توانید با کلیک روی پیوند “100” ، نتایج دامنه Yahoo Link Domain خود را به اکسل صادر کنید ، سپس برای عمق بیشتر و بررسی کوکی های رقیب خود روی پیوند “CSV” کلیک کنید.

Google Webmaster Tools – می توانید در مورد معیارهای عملکرد ، بینشهای ارزشمندی کسب کنید و با استفاده از Google Webmaster Tools ، نتایج جستجو را در وب سایت خود مشاهده کنید. ویژگی هایی مانند نرخ کلیک رایگان برای 100 کلمه کلیدی برتر و امکان موجودی کلیه پیوندهای داخلی به شما در بهبود تلاشهای بازاریابی جستجوی رایگان کمک می کند.

بنابراین در اینجا شما بروید این پنج ابزار رایگان SEO از بهترین مواردی است که در وب پیدا خواهید کرد. من هر روز از این ابزارها بطور روزانه استفاده می کنم تا تلاش های بهینه سازی خود را مؤثرتر و کارآمدتر کنم و به یک بازاریاب جستجوی بهتر تبدیل شوم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا