بازاریابی

5 ابزار برتر جستجوگرها که به 10 وب سایت برتر Google می رسند

مدیران وب و دارندگان وب سایت ها هنگام انتخاب ابزار ایده آل SEO برای وب سایت هایشان ، اغلب گیج می شوند. بهینه سازی موتور جستجو نقش مهمی در هدایت بازدید از یک وب سایت به یک وب سایت و شناسایی آنلاین آن دارد. حتی دستیابی به جایگاه برتر در موتورهای جستجو با سئو امکان پذیر نیست. بهینه سازی وب سایت ارگانیک جایگزین هیچ ترفند بازاریابی دیگری نیست.

بیایید نگاهی به 5 ابزار مهم SEO بیندازیم که به شما در دستیابی به رتبه های برتر جستجو در Google کمک می کنند:

  • SEO PowerSuite – SEO PowerSuite همانطور که از نام آن پیداست یک بسته SEO قدرتمند است که 4 ابزار کوچک مانند حسابرس وب سایت ، دستیار ایجاد لینک ، SEO SpyGlass و پیرو رتبه را در خود جای داده است. ابزار پیوند سازی با جستجوی شرکای لینک مرتبط و کلیه جزئیات تماس آنها ، به روند ایجاد پیوند کمک می کند. ردیاب رتبه برای بررسی رتبه بندی کل کلمات کلیدی وب سایت استفاده می شود و به ایجاد کلمات کلیدی جدید برای بهینه سازی وب سایت کمک می کند. برنامه های دیگر مانند حسابرس وب سایت و SpyGlass در تشخیص نقص در یک وب سایت معمولی به شما کمک می کنند ، وب سایت خود را با وب سایت رقیب لیست مقایسه می کنند و به تولید برنامه های ایجاد لینک با سایر وب سایت های رقیب کمک می کنند.
  • مدیر عامل سایت – این یک ابزار SEO بسیار م effectiveثر و کاملاً بسته بندی شده است. یک نسخه آنلاین رایگان برای تایمرهای اولی نیز در نظر گرفته شده است ، اما اگر او می خواهد از نرم افزار در حد کامل بهره برداری کند ، باید کل ابزار SEO را خریداری کند. مدیر عامل وب ترکیبی شگفت انگیز از 12 ابزار مختلف مینی سئو است. این یکی از برترین ابزارهای جستجوگرها برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. همچنین کمک می کند تا به تماشای مسابقه شرکت کنندگان در مسابقه نگاهی بیندازید و از تمام اسرار مربوط به مقام اول آگاه شوید.
  • IBP – این ابزار SEO شگفت انگیز آنلاین که به عنوان مروج تجارت اینترنتی شناخته می شود ، کمک بزرگی به مدیران وب در ایجاد استراتژی های خلاقانه برای بهینه سازی وب سایت می کند. یکی از 5 ابزار برتر سئو در بازار ، IBP به سازندگان این امکان را می دهد تا برای اطمینان از رتبه بندی مناسب و بازدید بیشتر از وب سایت خود ، تمام تکنیک های سئو را ساده کنند. برای افزایش درآمد فروش و محبوبیت در اینترنت ، IBP مناسب ترین بسته نرم افزاری است.
  • SEO Profiler – این نرم افزار یک بسته عالی برای دستیابی به رتبه بندی بهتر جستجو در همه موتورهای جستجوگر محبوب ارائه می دهد. همچنین منجر به تجزیه و تحلیل پیوند ، ایجاد پیوند و همچنین تمیز کردن پیوند (حذف پیوندهای مخرب از سایت) می شود. این تحقیق بهینه سازی کلمات کلیدی موثر را انجام می دهد ، احتمالاً با انجام ممیزی وب سایت و جاسوسی از کمپین های بازاریابی رقبا.
  • ترافیک تراویس – این بسته برتر نرم افزاری SEO یک مجموعه ابزار ساده برای نظارت بر ترافیک در رتبه بندی و بازدید کنندگان وب سایت فراهم می کند. این یک ابزار بارگیری رایگان با طراحی پیچیده و یک برنامه جستجوی چشمگیر است. یک طراحی گرافیکی حرفه ای 4 عملکرد اصلی را ارائه می دهد که به سازنده امکان جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل اطلاعات بعدی را می دهد. اعم از رتبه بندی وب سایت ، شکار کلمات کلیدی یا ردیابی تبلیغات PPC ؛ Traffic Travis این کار را به صورت رایگان انجام می دهد. مدیران وب آنلاین باید فرم ثبت نام رایگان را برای خرید این ابزار در قالب یک فایل خلاصه پر کنند. کارشناسان اینترنت اشتیاق زیادی نسبت به این نرم افزار احساس می کنند و به مدیران وب سایت ها توصیه می کنند که آن را امتحان کنند.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا