بازاریابی اینترنتی

5 ابزار بازاریابی اینترنتی: چه چیزی بیشترین پتانسیل را برای شما فراهم می کند؟

با توییتر ، وبلاگ ها ، وب سایت ها ، فیس بوک و یوتیوب به پتانسیل ها دسترسی پیدا کنید.

همه ما می خواهیم تولید و فروش بیشتری داشته باشیم. این عملکرد اصلی شما نیست برنامه بازاریابی اینترنتی؟

ما همچنان در مورد بسیاری از ابزارهای مختلف بازاریابی آنلاین و نحوه استفاده همه این شرکت های مختلف از رسانه های اجتماعی ، وب سایت ها ، وبلاگ ها و غیره برای دستیابی به ردیابی عظیم و فروش زیاد ، همچنان می شنویم.

بسیاری از مشتریان ما می پرسند … فروش بزرگ کجاست؟ چگونه می توانیم از رسانه های اجتماعی برای تولید فروش عظیم استفاده کنیم؟ آیا باید وب سایت داشته باشیم؟

تمام سوالات ، افکار و نگرانی ها معتبر هستند.

وقتی به رویکردهای مختلف بازاریابی آنلاین نگاه می کنیم ، همچنین پتانسیل موفقیت مشتریان را ارزیابی می کنیم. بسیاری به ما مراجعه می کنند و به ما می گویند ، “ما این مورد را در توییتر دیدیم. فکر می کنم می خواهم توییتر شوم زیرا شنیدم که XYZ (سرمایه 500) از توییتر استفاده می کند و ماه گذشته x دلار فروخته است.”

به عنوان یک مشاور برای آنها ، البته حدود اولین سؤالات ما با تأکید بر وب سایت و حضور فعلی بازاریابی آنلاین آنها برای آنها پیش می آید. چقدر قوی است؟

سپس به سؤالاتی در مورد مهارت آنها (و کارمندانشان) می پردازیم.

و سرانجام بودجه دریافت کردیم. مطمئنا ، شما می توانید از ماه عکس بگیرید (مانند این 500 شرکت سرمایه عظیم) ، اما در بودجه 500 دلار در ماه نیست.

بدیهی است که ما نیاز به نگاه و تمرکز داریم.

در زیر ، موقعیت فعلی ما در دستیابی به 5 ابزار مختلف بازاریابی آنلاین را بیان کرده ایم.

(و واضح است که فن آوری بسیار سریع تغییر می کند ، همانطور که نظر ما در مورد کجا این ابزارهای مختلف قرار دارد. بله ، این اتفاق در گذشته افتاده است و ما همچنان آموزش می دهیم / به روز رسانی می کنیم تا مشتریان خود را در مورد آنچه برای آنها بهتر است).

ابزارهای بازاریابی اینترنتی: چه چیزی بهترین دستاورد یک تجارت کوچک و متوسط ​​را فراهم می کند؟

قبل از اینکه درباره این پست نظرهای منفی زیادی بدست آوریم ، ابتدا باید هوا را پاک کنیم. از آنچه می دانیم موتور جستجوی Google هنوز 65٪ از کل حجم جستجو را حفظ می کند. بینگ / یاهو حدود 30٪ با هم اشغال می کنند. و موتورهای دیگر جستجو (aol ، سؤال کنید ، و غیره) به 5٪ باقی مانده از ارزش نگاه می کنند.

ما همچنین کاملاً درک می کنیم که برخی ابزارها خدمات “ارجاع” بیشتری را ارائه می دهند.

ما هنگام تهیه مقاله وبلاگ خود ، همه این موارد متفاوت را در نظر گرفتیم. و بله ، ما کاملاً درک می کنیم که همه چیز تغییر خواهد کرد / ممکن است با گذشت زمان تغییر کند. با این وجود ، همه این ابزارها می توانند بخشی از برنامه بازاریابی اینترنتی شما شوند.

باشه ، ادامه مطلب رو ادامه بدید

در این مقاله 5 ابزار مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم؛ وب سایت ها ، وبلاگ ها ، توییتر ، فیس بوک و یوتیوب.

هر یک از این ابزارها نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند. بیایید شروع کنیم

  1. سایت ها: به طور کلی ، سایت ها احتمالاً موثرترین ابزاری هستند که شرکت ها در اختیار دارند. اکثر شرکت ها قبلاً یک وب سایت ایجاد کرده اند و مشکل اصلی آنها این است که به یک سایت بهینه سازی شده موتور جستجو (Google ، Bing ، Yahoo و غیره) نیاز دارند. در کتاب ما وب سایت معمولاً از جایی شروع می شود که یک تجارت آغاز می شود. از این گذشته ، این امکان را می دهد تا با حضور پرقدرت موتور جستجوگر ، شغل کاملاً مورد نیاز باشد.
  2. وبلاگها: نوشتن وبلاگ نزدیک به شماره 2 کتاب ما است. وبلاگها جنبه های مثبتی در رابطه با آن دارند. به عنوان مثال ، ظاهر و احساس سایت می تواند به سرعت تغییر کند. علاوه بر این ، یک شرکت می تواند به سرعت از سیستم مدیریت محتوای داخلی (CMS) استفاده کند تا به راحتی تغییرات ایجاد کند ، محتوا را اضافه کند یا پست ها را در سایت ویرایش کند. این ابزار به تجارت اجازه می دهد تا بسیار کاربردی و انعطاف پذیر باشد. تنها دلیل اسلاید در ثانیه (در مقایسه با قرعه کشی شماره 1) این است که می توانید برنامه های کاربردی کمی بیشتر با یک وبلاگ داشته باشید. آنچه ما در مورد آن فکر می کنیم تمایل و نیاز مداوم برای اضافه کردن مطالب مربوطه 2-3 بار در هفته به سایت است.
  3. توییتر: ما به توییتر زیر نگاهی می اندازیم. و تصور عمومی توییتر (در حال حاضر و وابسته به مدل کسب و کار شما) این است که ممکن است بخواهید در توییتر منتظر بمانید تا زمانی که برخی از ابزارهای دیگر که قفل شده اند و به طور موثر آورده اید را به تجارت خود منتقل کنید. در کتاب اخیر در توییتر (بله ، ما در مورد همه چیز می توانیم دست خود را بخوانیم) نویسنده این ابزار را شبیه سازی می کند تا احساس کند در ساحل شلوغی هستید و سعی می کنید پیام خود را از آنجا بیرون کنید. مکالمات زیادی وجود دارد که با توییتر وجود دارد و برجستگی مهمترین چیز خواهد بود. به تازگی ، HubSpot (http://www.hubspot.com) در یک وبینار گزارش داد که پیوند با رسانه های اجتماعی آنلاین دارای ماندگاری 3 ساعته است. این بدان معناست که شما باید روزانه 5 تا 5 بار صدای جیر جیر کنید تا به روز و تازه شود. برای محافظت از توییتر ، ابزارهای مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا بتوانید توییت خود را مدیریت کرده و بسیار موثرتر و مؤثرتر از مکالمه باشید. با این حال ، این ابزارها مجدداً شما را مجبور به شناختن رایانه و استفاده مداوم از کامپیوتر می کند.
  4. فیس بوک ابزار بعدی است که ما شناسایی کردیم. به طور کلی ، فیسبوک از نظر ظاهری کمی بالاتر از توییتر است. اگر به تنهایی از فیس بوک استفاده کردید. اما اگر از فیسبوک در رابطه با وب سایت و مشتریان قبلی خود استفاده می کنید ، پتانسیل موفقیت دردناک است. وقتی از فیسبوک در ترکیب با سایت خود استفاده می کنید واقعاً می توانید به سرعت ویروسی شوید. و هنگامی که مشتریان شما را دوست دارند ، این عمل در صفحات دوستان مشتری شما ظاهر می شود. از این رو یک مرجع عالی برای تجارت شما.
  5. YouTube: بالاخره ما به یوتیوب نگاه کردیم. این یک ابزار عالی برای جهت گیری است. دو دلیل وجود دارد که این ابزار برای رسیدن به آن بسیار خوب عمل می کند. اول ، فیلم YouTube می تواند برای کلمات کلیدی بسیار مرتبط باشد. این بدان معناست که وقتی یک مصرف کننده محصولات و خدمات شما را جستجو می کند ، می تواند شما را در صفحه اول نتایج جستجو پیدا کند. چقدر شگفت انگیز است! دوم ، خود این فیلم شبیه یک قشر فروش مینیاتوری است. می خواهید مشتری چه کاری انجام دهد؟ تماس بگیرید؟ از آنها بخواهید که برای شما یک ویدئو تماس بگیرند. تلفن شما از آن استفاده می کند.

به طور کلی ، وب سایت ها و وبلاگ ها را به عنوان راه اصلی برای دستیابی به مشاغل به مشتریان بالقوه می بینیم. تمرکز اصلی حضور موتورهای جستجوگر قوی خواهد بود و این امر منجر به فروش بیشتر و فروش بیشتر خواهد شد.

به عنوان یک برنامه ردیف دوم ، YouTube و Facebook را تشویق می کنیم. YouTube به کسب و کار شما کمک می کند تا بصورت آنلاین و در صفحه اول موتورهای جستجو قابل مشاهده باشد ، و همچنین به عنوان یک ابزار فروش عمل می کند. فیس بوک به شما در رشد افرادی که می شناسید و افرادی که “دوست” شما هستند کمک می کند.

سوم توییتر خواهد بود. اگرچه این ابزار به تازگی در این لیست ظاهر می شود ، مطمئن باشید که ما اعتقاد داریم همه در آینده در توییتر حساب توییتر خود را تمام می کنند.

یکی از بهترین راهها برای اجرای برخی از این ابزارها ، جمع آوری آنها است. به عنوان مثال ، بسیاری وجود دارد شرکت های بازاریابی اینترنتی چه کسی شروع به ارائه بسته های فیس بوک / توییتر می کند. این بسته ها شامل توییت و همچنین پست های دیواری فیس بوک است.

برای دیدن اینکه آیا تجارت شما آماده اجرای برخی از این ابزارها است ، با جف هسشیک با شماره 866-503-7673 ، از طریق ایمیل تماس بگیرید یا از طریق ما برنامه بازاریابی اینترنتی فرم پیشنهاد

باز هم ، اگر در این پست هرگونه ورود پیدا کردید ، لطفاً نظر خود را ارسال کنید. ما از آن قدردانی می کنیم

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا