بازاریابی

4 نکته شگفت انگیز برای بازاریابی محتوا برای مشاغل کوچک

از لحاظ تاریخی ، سازگاری کسب و کارهای کوچک با ترفندهای بازاریابی محتوا و / یا استراتژی های مورد استفاده توسط بازاریابان شرکتی کندتر بوده است. با این حال ، همانطور که اقدامات SEO در دو سال گذشته به طرز چشمگیری تکامل یافته است – آشکار شده است که مشاغل کوچک نیاز به افزودن کتابهای الکترونیکی ، راهنماهای مقایسه و دستورالعمل ها و همچنین سایر استراتژی های محتوا دارند تا از رتبه بندی رقبا جلوتر باشند.

فرقی نمی کند که محتوا به آژانس ارائه دهنده خدمات مدیریت محتوا سپرده شودیا در خانه انجام شود – ایده هایی برای محتوای خلاق ، آموزنده و جذاب اغلب کمیاب می شوند.

جدا از این واقعیت ، ما 4 نکته شگفت انگیز برای بازاریابی محتوا برای مشاغل کوچک داریم. آنها را در زیر بررسی کنید:

1. ایجاد تقویم بازاریابی محتوا. تهیه تقویم بازاریابی محتوا به شما امکان می دهد استراتژی ها و رویکردهای محتوا را مستند کنید. همچنین ، این یک روش عالی برای اطمینان از ایجاد به موقع محتوای شما و ماندن در برنامه است. این روش عالی برای ایجاد محتوا اغلب توسط بسیاری از مشاغل کوچک نادیده گرفته می شود و آن را نادیده می گیرند.

تقریباً ، 61 درصد از بازاریابان محتوا گفتند که بزرگترین مشکل آنها در هنگام تولید محتوا ، زمانبر بودن آن است. فقط 44٪ از بازاریابان از حفظ تقویمی با تاکتیک ها و استراتژی های بازاریابی محتوای مستند خبر می دهند.

تهیه و تدوین تقویم برنامه ریزی محتوای سفارشی برای ماه ، اولین قدم در ایجاد زمان برای ایده پردازی ، استراتژی و سرانجام ایجاد و انتشار محتوا است.

2. شما باید بدانید که چه چیزی برای شما مفید است!قبل از شروع جستجوی الهام در سایر وب سایت ها ، باید درک خوبی از ویژگی ها و اجزای محتوای گذشته داشته باشید که برای شما و تجارت کوچک شما مفید بوده است.

ما به شما توصیه می کنیم از ابزارهای وب مستر و Google Analytics ما برای بررسی اینکه چه صفحات وب و پرس و جوهای اصلی معامله شده اند استفاده کنید ، بنابراین می توانید تعیین کنید کدام محتوا بهترین کار را کرده و از کدام کلمات کلیدی برای یافتن محتوای شما استفاده شده است علاوه بر این ، بینش اجتماعی توصیه می شود ، و همچنین می تواند بینشی از محتوای واقعاً خوب به شما ارائه دهد.

شما می توانید عملکرد رسانه های اجتماعی خود را با استفاده از سرویس هایی مانند – Add This ، که دارای دکمه هایی برای به اشتراک گذاشتن وبلاگ ها و همچنین اطلاعات ردیابی هستند ، بررسی کنید. این داشبوردها با کاربرد آسان هستند ، که اطلاعاتی را درباره ترکیبی از کلیک و اشتراک گذاری ارائه می دهند.

3. روند موضوعات را در رسانه های اجتماعی درک کنید. شبکه های رسانه های اجتماعی و / یا سیستم عامل ها برای به دست آوردن موضوعات ایده های جدید بسیار مفید هستند. ایجاد محتوا پیرامون موضوعات پرطرفدار ، ایده های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد که افراد به طور فعال در زمان واقعی به جستجوی آنها می پردازند.

به عنوان مثال ، توییتر مدتی است که موضوعات پرطرفدار قابل دسترسی است. اوایل سال جاری – فیس بوک همچنین موضوعات پرطرفدار را نیز معرفی کرد … اگر به موضوعات پرطرفدار در مقیاس محلی نیاز دارید یا می خواهید نمایش دهید ، می توانید از Trendsmap استفاده کنید ، که به شما اطلاعات نزدیک و صمیمی موضوعات و اخبار پرطرفدار روی نقشه را با اطلاعاتی از بستر شبکه ارائه می دهد. توییتر اجتماعی.

با پوشش جنبه های مختلف داستان ، مطالب را تقویت کنید. موضع گیری کنید که ذاتاً بحث برانگیز است یا آن را با طیف وسیعی از گزینه های رسانه ای ، مانند – اینفوگرافیک ها یا فیلم ها ، کامل کنید.

4- از مطالب بصری استفاده کنید. اگرچه اکثر روشهای جستجوگرها تمرکز بر روی متنی است که توسط موتورهای جستجوی مختلف هضم می شود – اکنون ، محتوای بصری برای خوانندگان هموطن شما بسیار جذاب و جالب است. به نظر می رسد افراد به طور طبیعی بیشتر جلب و تمایل به تعامل با محتوای بصری دارند. نود درصد اطلاعاتی که به مغز انسان وارد می شود از طریق بصری بدست می آیند.

با این حال ، محتوایی که از تصاویر استفاده می کند 94٪ بیشتر از محتوای بدون هیچ گونه تصویری بازدید دارد.

یک نظرسنجی اخیر از بازاریابان Sherpa بازاریابی خاطر نشان کرد که تصاویر ساده ترین شکل تولید محتوا هستند. با استفاده از تحقیقاتی که قبلاً در مورد محتوا انجام شده است ، اینفوگرافیک ها را بسازید یا می توانید تصاویر و / یا ایجاد تصویری را برای افزودن به پست های وبلاگ خود ، از خارج از سازمان استفاده کنید. شما می توانید به راحتی کاربران و بازدید کنندگان خود را درگیر کرده و به سادگی با افزودن GIF های جالب و چشم نواز به محتوای نوشته شده خود ، در صفحات وب سایت خود پیمایش کنید.

اگر یک شرکت یا کارخانه کوچک را اداره می کنید ، همچنان ضروری است که در جریان باشید. مثل همیشه ، محتوا برای موفقیت کمپین جستجوگرها شما حیاتی است. شروع به ترکیب این نکات با محتوای فعلی و آینده خود خواهید کرد که در تولید ایده های موضوعی جدید و یا محتوای جالب برای کاربران و بازدیدکنندگان مشکل کمتری خواهید داشت.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا