بازاریابی اینترنتی

4 بازاریابی اینترنتی توییتر انجام نخواهد داد

توییتر آخرین چیز بزرگ وب است. همه در مورد آن صحبت می کنند. و شما می توانید مطمئن باشید که هزار معلم wannabe وجود دارد که می خواهند به شما بگویند چگونه از Twitter برای بازاریابی اینترنتی استفاده کنید.

این احتمال وجود دارد که این “معصومین” به سادگی توصیه های خود را از برخی لیست ها کنار بگذارند. یافتن این لیست ها آسان است. آنها دانش خاصی لازم ندارند. چیزی که کمی فکر می کند – و برخی تجربه ها – این است که بدانید چگونه توییتر برای بازاریابی اینترنتی مجاز نیست. در اینجا 4 مورد برای جلوگیری از وجود دارد.

1. در هر رویداد کوچک زندگی خود صدای جیر جیر نکنید. چرا که نه؟ اول ، همه این کار را می کنند. اگر کاری را انجام دهید که دیگران انجام دهند ، نمی خواهید در جمع حاضر شوید. به جز شاید ، فقط شاید ، هر کسی بخواهد درباره این که گربه شما چقدر ناز است ، و چقدر نوشیدن در آخر هفته ، و اینکه چطور دو پوند را از دست داده اید ، بشنوید. دوباره فکر کنید – هیچ کس اهمیتی نمی دهد.

با توجه به یادداشت کمی بدبینانه ، باید بدانید که اگر به هر چیز کوچک زندگی خود نگاه کنید ، مردم قصد دارند بعد از مدتی توجه شما را متوقف کنند. افراد خودخواه. این جرم نیست – این فقط روشی است که ما آن را ساختیم. اگر توییت خود را حفظ کنید ، مردم خیلی سریع توجه را متوقف می کنند. صدای جیر جیر شخصی خود را با گروهی از افراد که قبلاً شما را می شناسند و واقعاً به کاری که انجام می دهید علاقه مندید ، نگه دارید.

2. فقط به لینک های وابسته نگاه نکنید. اگر در یک مکان حیوان خانگی هستید ، درباره اخبار جدید ASPCA ، یا یک غذای گربه ارگانیک با نام تجاری جدید (که پیوند وابسته به آن دارید) ، یا یافته های اخیر در مورد چگونگی دیدن دوستان خز خنده دار مورد علاقه خود ، صدای جیر جیر کنید.

این موارد افراد را به طاقچه حیوان خانگی علاقه مند می کند. حدس بزن چی شده؟ محصولات معمولی نیستند. اگر به پیوندهای توییت در مورد هر کالای حیوان خانگی که می توانید در مورد آن فکر کنید بروید ، قصد فروش ندارید.

با جالب کردن دلیل ، به افراد دلیل دهید تا از شما پیروی کنند. درباره اخبار جدید ASPCA و آن یافته علمی توییت کنید و در مورد محصول جدید صدای جیر جیر کنید. اگر دائماً توییتر چیزی جز پیوندهای محصول نداشته باشید ، مردم فقط شما را به سمت اسپم سوق می دهند. و این دقیقاً همان چیزی است که شما خواهید بود.

استفاده از توییتر ، مانند سایر اشکال بازاریابی ، تنها درصورتی که چیزی را که مردم می خواهند فراهم کنید ، درآمد کسب خواهید کرد. و بله ، مردم واقعاً این محصولات جدید را می خواهند. آنها فقط نمی خواهند با آنها مشکلی ایجاد کنند.

3. از عکس محصول برای عکس پروفایل خود استفاده نکنید. بیایید یک لحظه این واقعیت را کنار بگذاریم که مزه مخصوصاً بد آن است. این در واقع یک مرحله بدتر از صرفاً وبلاگ نویسی درباره محصولات جدید است. این یک چیز برای هرزنامه است. این یکی دیگر از چیزهایی است که اساساً باید اسپم باشید. لطفاً به هر قیمتی از این کار خودداری کنید. این یک گناه بزرگ بازاریابی اینترنتی است [http://www.immembers.com/] اینجا مثل همه جای دیگر

4. نفرین نکنید. بله ، همه ما بزرگ شده ایم و می توانیم کلمات چهار حرف را در گلدان بدون اینکه به اطراف بپیوندیم و به مادران خود بگوییم ، رسیدگی کنیم. اما هر پست میکروبلاگی که می کنید فقط چند کلمه خواهد بود. کلاسیک و نابالغ نیست که 10٪ از این ده کلمه را به یک کلمه نفرین تبدیل کنید. به نظر می رسد برخی از بازاریابان اینترنتی این نظر را جالب می کنند. این نیست. انجامش نده.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا