بازاریابی اینترنتی

3 کار آژانس های تبلیغاتی آنلاین قرار است سال آینده انجام دهند – و موردی که انجام نمی دهند

پیشرفت برای هیچ کس متوقف نمی شود ، و این قطعاً بیشتر از آنچه که احتمالاً در گذشته وجود داشته است صادق است ، زیرا تکنولوژی به عنوان برجسته زمانه ما تصرف کرده است. جای تعجب نیست که صنایع سنتی بیشتری در زندگی مجبور شده اند سازگار شوند و قطعاً این مسئله با ظهور آژانس های تبلیغاتی آنلاین رخ می دهد. آنچه در گذشته یک صنعت تحت سلطه مردان در لباس های مشکی بود که ایده های خود را بر روی کاغذ نشان می داد ، اکنون به یک گروه استعدادی متنوع تبدیل شده است که در زمینه سایبر فعالیت می کند. واقعاً دنیایی دیوانه وار و دیوانه است.

با این حال ، مسئله ای که آژانس های تبلیغاتی آنلاین با آن روبرو هستند ، واقعاً شبیه به اجدادشان است – با زمان تغییر یافت ، فهمید چه عواملی باعث می شود مردم تیک بزنند ، یا خراب شوند و بسوزند. همانطور که در بیشترین برآوردهای تخمین زده می شود ، مطمئناً آسان تر از انجام این کار گفته می شود. با توجه به اینکه ما در دنیایی زندگی می کنیم که نسخه ای از یک فناوری تقریباً تنها در چند سال منسوخ شود ، تغییر در دوره ها می تواند بازتعریف کننده احساس روزانه باشد.

شاید به نظر نرسد محیطی است که به ماندگاری کمک می کند ، اما در اینجا قولی است که توسط آژانس های تبلیغاتی آنلاین ارائه می شود. تولد عصر جهانی اینترنت به این آژانس ها فرصتی داده است که در رأس تغییراتی باشند که تبلیغات را در آینده قابل پیش بینی تعریف می کنند. صدای جیر جیر جانبی ، ورود به سیستم آنلاین و درک اینکه چگونه می تواند برای شما کار کند ، پایه و اساس محکمی را ایجاد می کند.

اگرچه لزوماً پیش آگهی با تنظیم تنظیم نمی شود ، سن اینترنت همه قوانین تغییر کرده است و برخی از این تغییر بعضی اوقات شامل انجام حرکات جسورانه است.

در اینجا سه ​​کار وجود دارد که آژانس های تبلیغاتی آنلاین سال آینده انجام می دهند:

با تکیه بر کسب و تجزیه و تحلیل داده های مشتری – داده ها جایی است که هنگام تبلیغات می آید. دانستن چگونگی به دست آوردن این داده ها نه تنها حیاتی خواهد بود بلکه مهمتر خواهد بود که شما افراد صحیح داشته باشید که داده ها بیش از پر کردن یک صفحه گسترده انجام دهند.

برای استعداد می جنگیدبه این ترتیب ، آژانس ها سعی می کنند با کارمندان خود به بهترین نتیجه برسند. البته همیشه اینگونه بوده است ، اما استعدادهای تبلیغاتی امروز حاوی چنین مهارت های خاصی هستند که قرار دادن افراد مناسب در تیم می تواند واقعاً کارهایی را ایجاد کند یا آنها را بشکند.

سرمایه گذاری در آموزش و پرورش در فناوری جدید – چیزهای جدید مانند هوش مصنوعی در افق است. اگرچه ممکن است هنوز روی اتصالات کار کند ، اما بخشی از آینده خواهد بود ، این بدان معناست که یا در خط هستید یا در خط هستید. آژانس ها برای پیشرفت در فن آوری های دیگر باید در آموزش کارمندان خود سرمایه گذاری کنند.

در گذشته ، کاری که این آژانس ها دیگر انجام نخواهند داد تلاش برای کار کردن به عنوان یک گروه طاقچه مستقل و مستقل است که کاملاً یک بعدی و پرهزینه برای موادی که برای آنها کار می کند شناخته شده اند. به عبارت دیگر ، کودک جدید در این محله معمولاً مدتی داغ است ، اما در بعضی مواقع اعتیاد به مواد مخدره می میرد. احساس این که پسر جدید از سر شما عبور می کند آسان نیست زیرا اشتباه نمی کنید. با این حال ، آژانس های تبلیغاتی آنلاین همچنین می آموزند که یک پا روی زمین مانند یکی از گورها نیست – این بدان معنی است که شما به فکر آینده هستید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا