بازاریابی

3 نکته سریع در مورد اینکه چرا نباید برای مشاغل خود به شبکه های اجتماعی اعتماد کنید

زمانی در تجارت شما فرا می رسد که متوجه می شوید اگر یک کارآفرین آنلاین هستید ، بازاریابی ایمیلی باید منبع اصلی درآمد و درآمد شما باشد.

این بدان معناست که اولین کاری که باید انجام دهید این است که لیست ایمیل خود را بسازید تا بتوانید در شبکه های اجتماعی ظاهر شوید. در این مقاله 3 راهنمایی کوتاه در مورد اینکه چرا نباید برای راه اندازی کسب و کار خود به شبکه های اجتماعی متکی باشید ، ارائه می دهم.

1. هرگز کسب و کار خود را در بسترهای رسانه های اجتماعی اداره نکنید. همیشه دنبال کنندگان خود را از آن منطقه به لیست پستی خود در اسرع وقت منتقل کنید.

اما چرا

اگر به هر دلیل یا دلیلی حساب شما ممنوع شود ، فالوورهای شما یک شبه خواهند مرد. این بدان معناست که شما کل تجارت خود را از دست می دهید.

2. اگر از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده می کنید ، در صورت بروز اتفاقی در یکی از حساب های شما ، می توانید تجارت خود را مدیریت کنید ، در وبلاگ و سایر سیستم عامل ها پست کنید.

3. وقتی به چیزهایی تکیه می کنید که هیچ کنترلی بر آنها ندارید ، کسب و کار خود را به خطر می اندازید. شما می توانید لیست ایمیل خود را داشته باشید و 100٪ بر آن کنترل داشته باشید. با این حال ، این به شما بستگی ندارد که چه اتفاقی برای کسب و کار شما در وب سایت افراد دیگر یا در سیستم عامل های دیگر خواهد افتاد.

اگر می خواهید یک بازاریاب / کارآفرین آنلاین موفق شوید ، باید بلافاصله شروع به ایجاد یک لیست ایمیل کنید. استفاده از سایت های اجتماعی برای ایجاد نام تجاری خوب است و به خاطر داشته باشید که نمی توانید کنترل کنید که این سایت ها برای آنها چه اتفاقی می افتد بنابراین اولین هدف شما این است که همه این دنبال کنندگان را در اسرع وقت در لیست ایمیل خود قرار دهید.

و مطمئن شوید که هر یک از وب سایت های شما به هم متصل هستند ، بنابراین می توانید وب سایت بعدی را سریعتر بسازید زیرا آنها می توانند با کلیک یک دکمه از یکی از وب سایت های شما به وب سایت بعدی منتقل شوند و همه آنها را دوست داشته باشند ، به اشتراک بگذارند و نظر دهند. ساختن نام تجاری سریعتر از شما

فراموش نکنید هرچه مشارکت بیشتری در هر بخش داشته باشید ، سئو ارگانیک بیشتری به شما کمک می کند تا یک پایگاه تجاری عالی بسازید که به شما امکان می دهد تا آخر عمر با خریداران و مشتریان ارتباط برقرار کنید.

امیدوارم اگر قبلاً به این سناریو فکر نکرده اید ، این چشم گیرهایی که ذکر کردم به شما در بازاریابی کمک کنند. چه کسی می داند … شما ممکن است به تازگی یک لحظه “آه هو” داشته باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا