بازاریابی اینترنتی

3 نکته برای کمک به بازاریابی ویدیویی آنلاین شما برای پیروزی در رقابت

محصول جدیدی کسب و کار پیدا کرده اید اما نمی دانم از کجا شروع کنم؟ بازاریابی ویدیویی ساده می تواند برای شما باشد. این مقاله در مورد بازاریابی ویدیویی ، فواید آن و راهنمای مختصری در مورد چگونگی تهیه یک فیلم کامل برای هرگونه فعالیت بازاریابی صحبت می کند.

روشهای زیادی وجود دارد که می توانید محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه کنید. در بین این روشها ، اقتصادی ترین وسیله شاید اینترنت باشد. با اینترنت می توانید به هر کمپین بازاریابی ممکن برسید. اینترنت آنقدر انعطاف پذیر و گسترده است که با حرکت درست می تواند به کسب و کار شما کمک کند محبوب تر و برجسته تر شود. با این حال ، بگذارید شما را با جدیدترین و شاید موثرترین روند کلیه راهبردهای بازاریابی آنلاین آشنا کنم: بازاریابی ویدیویی.

— بازاریابی ویدیویی —

بازاریابی ویدیویی ساده ممکن است داغترین روند تاکنون در بازاریابی باشد. از یک کتاب با یک نسخه بازاریابی متن دعوت کنید. درعوض ، زمان آن رسیده است که با کلیپ های ویدیویی نمایش داده و نمایش داده شود.

اگر با بازاریابی ویدیویی چندان آشنا نیستید ، نیازی به نگرانی ندارید. اینترنت منابع بسیاری در مورد نحوه ایجاد فیلم های شما ارائه می دهد. در مورد ابزارهایی که برای ساخت فیلم نیاز دارید و تکنیک هایی که می تواند فیلم های شما را برای اهداف بازاریابی کار کند ، آشنا می شوید. در اینجا چند نکته در مورد نحوه انجام کار بازاریابی ویدیویی برای تجارت شما آورده شده است.

1. تعیین کنید که فیلم های خود را چگونه ارسال کنید.

اول ، شما باید بدانید که کجا می خواهید محتوای بازاریابی ویدیویی را ارسال کنید. گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. برای محتوای جالب تر سایت می توانید فیلم خود را در سایت خود قرار دهید. همچنین می توانید فیلم ها را در انجمن ها و وبلاگ های آنلاین ارسال کنید. البته نباید از ارسال فیلم در سایت های وبلاگ نویسی مانند YouTube غافل شوید.

2. محتوای ویدیو را تعیین کنید.

مرحله قبل در تعیین محتوای مواد بازاریابی ویدیویی شما بسیار طولانی خواهد بود. به طور کلی ، فیلم های شما باید حاوی اطلاعاتی باشند که علاقه شما به محصولات و خدمات شغلی شما را افزایش دهند. با این حال ، بسته به مکانی که فیلم های خود را ارسال می کنید ، نیاز به محتوای واقعی و خاص تغییر می کند.

به عنوان مثال ، فیلم های موجود در وب سایت شما می توانند محصول یا سرویس گرا باشند. به طور خاص ، فیلم های شما می توانند اثربخشی محصول یا خدمات شما را نشان دهند. فیلم های شما در سایت شما همچنین می توانند توصیه های ویدیویی از مشتریان شما باشند. علاوه بر این ، آنها می توانند فیلم هایی در مورد پیشنهادات ویژه و به روزرسانی های ویژه شما باشند.

فیلم های ارسال شده در وبلاگ های آنلاین نیاز به توجه بیشتری به روزرسانی ها ، اخبار و پیشنهادات ویژه دارند. آنها فقط باید به بینندگان شما در مورد آخرین اخبار اطلاع دهند و مخاطبان خود را مجبور کنند برای اطلاعات بیشتر روی لینک سایت خود کلیک کنند.

در سایت های وبلاگ نویسی ویدئویی مانند YouTube ، ویدیوی شما باید محصول کمتری داشته باشد و سرگرم کننده تر و خلاق تر باشد. پیوند سایت شما با این ویدئو قابل تهیه است و محصولات شما می توانند در آن ظاهر شوند ، اما فیلم های شما هرگز نباید یک مرحله فروش ساده باشد. شما هرگز با این روش تحت درمان و ارسال مجدد قرار نخواهید گرفت.

3. مخاطبان خود را مشخص کنید.

در کل باید مخاطب خود را به خاطر بسپارید. مصرف کنندگان مورد نظر شما چند سال دارند؟ آنها کی هستند و از کجا آمده اند؟ محتوای مواد بازاریابی ویدیویی شما همچنین به میزان جمعیتی دریافت کنندگان در نظر گرفته شده شما بستگی دارد.

پس از اتمام مراحل فوق ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که فیلم های خود را تهیه کرده و به صورت آنلاین ارسال کنید. البته ممکن است برای اهداف خود نیاز به مشارکت در سرویس دهنده ویدیو داشته باشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا