بازاریابی

3 نقش رسانه های اجتماعی در سئو

سئو مربوط به رشد ارگانیک است و برای تهیه یک برنامه بازاریابی آنلاین و مؤثر ارگانیک ، مهم است که ما نه تنها به جستجوگرها نگاه کنیم بلکه برای بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی نیز جستجو کنیم.

الگوریتم SEO به طور مداوم در حال تغییر است. محتوای اجتماعی با سرعتی نگران کننده و روز به روز در حال افزایش است. از آنجا که مردم به طور مداوم برای تحقیق و تعامل به بسترهای رسانه های اجتماعی روی می آورند ، برای شرکتها و آژانس های برند مهم است که تفکر و حضور در طراحی خود را ، به ویژه محتوا ، بهبود بخشند.

رسانه های اجتماعی برای توسعه حضور موفق آنلاین بسیار مهم است. نکته اصلی سئو است. با این حال ، یک مورد دیگر که اکثر مردم از دست می دهند: چگونگی ارتباط SEO و بازاریابی رسانه های اجتماعی از نزدیک. این یا آنها با تصورات غلط و افسانه های مردمی اشتباه می شوند. ارتباط بازاریابی رسانه های اجتماعی با سئو چگونه است؟ آیا ارسال در کانالهای مختلف اجتماعی ، رتبه کسب و کار را بهبود می بخشد؟ آیا نمی توان رتبه ای بدون آن کسب کرد؟

بیایید برخی از نقشهای رسانه های اجتماعی را در SEO بازی کنیم.

  1. کانال های رسانه های اجتماعی چیزی جز موتورهای جستجو نیست.

برخورد با سیستم عامل های اجتماعی مانند موتورهای جستجو بهترین راه برای پیشروی است. به این ترتیب ، احتمال افزایش کشف و رتبه بیشتر است. ایده این است که مشتریان بالقوه را پیدا کنید ، اطلاعات ، نتایج و محتوای مورد نظر را در اختیار آنها قرار دهید.

با این حال ، توجه به این نکته مهم است که با اطلاعات ارائه شده در صفحه رسانه های اجتماعی ، میزان قابل توجهی از تحقیقات بهبود نمی یابد. پروفایل های اجتماعی می توانند به کاربران در واکشی اطلاعات کمک کنند. با این حال ، این کار به طور غیر مستقیم انجام می شود. وقتی Google رتبه بندی محلی یک صفحه را ارزیابی می کند و اطلاعاتی را ارائه می دهد ، این کار را از طریق شبکه خارجی سایت ها و دایرکتوری های شخص ثالث انجام می دهد. این شواهد اطلاعاتی را از چندین منبع وب مانند پلت فرم اجتماعی شرکت جمع آوری می کند. در نتیجه ، پر کردن اطلاعات کامل در پروفایل های اجتماعی می تواند در لیست های آنلاین از دید و دقت در کسب و کار چشم داشته باشد.

  1. علائم اجتماعی چیست؟

این دسته دیگری است که در آن تفسیر نادرست رایج است. بسیاری بر این باورند که اگر مقاله چندین بار به اشتراک گذاشته شود ، رتبه آن در گوگل بهبود می یابد. اما اینطور نیست. نشانک های اجتماعی به محبوبیت یک قطعه اطلاعات مربوط نمی شود – یعنی تعداد دفعاتی که کاربران از طریق فید شخصی خود روی سیستم عامل های اجتماعی مشغول به کار هستند ، اما مربوط به تعداد کاربرانی است که با استفاده از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی ، یک قطعه از یک صفحه تجاری را در سایت به اشتراک می گذارند. به این ترتیب گوگل می تواند رتبه را اندازه بگیرد. با این حال ، کیفیت محتوا ، اقتدار شرکت و پیوندهای ارائه شده نقش مهمی در تعیین رتبه بندی صفحه ایفا می کنند.

  1. دید بیشتری و پیوندهای ورودی را بدست آورید

این شاید بهترین و با ارزش ترین روشی باشد که SEO می تواند به یک تجارت کمک کند. تا زمانی که به طور طبیعی کسب شوند ، لینک های ذکر شده احتمالاً مطمئن ترین سازندگان اقتدار در دنیای سئو هستند. اما کسب درآمد بسیار دشوار است مگر اینکه با استفاده از پست های مهمان یا با استفاده از روش دیگری مستقیماً ساخته شود. یک راه مطمئن برای افزایش تعداد پیوندهای ورودی که یک وب سایت دریافت می کند ، افزایش تعداد افرادی است که با محتوای آن روبرو می شوند. بله ، خیلی ساده است مشروط بر اینکه کیفیت محتوا در وب سایت عالی باشد و در نتیجه افراد به این صفحه لینک دهند ، افزایش قابل توجه مخاطبان باعث می شود حداقل 10 لینک ورودی جدید از این سایت بدست آورند. همه اینها طبیعی است که از منابع مختلفی تهیه شده است.

آژانس های دیجیتالی باید به خاطر داشته باشند که نقش رسانه های اجتماعی کاملاً به توانایی شرکت در تولید محتوای سطح بالا که کاربران مایل به برقراری ارتباط و مصرف هستند بستگی دارد. اگر محتوا شایسته پیوند باشد ، بدون شک اندازه مخاطب افزایش می یابد. آژانس های بازاریابی باید از درس های خود درس بگیرند ، در کانال های اجتماعی فعال بمانند ، چیزهای زیادی را آزمایش کنند و برای افزایش رتبه و رتبه بندی مشاغل به یک استراتژی واحد اعتماد ندارند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا