عمومی

3 مورد از برنامه های کاربردی ترین Mac (MacOS) – Frasb


برنامه های مک
برنامه های مک

بنابراین چیزی که می خواهم در مورد آن صحبت کنم عنوان نامه است و از آنجایی که خودم حوصله خواندن متن های طولانی را ندارم ، سعی می کنم به طور خلاصه بنویسم در اینجا برخی از پرکاربردترین برنامه ها و اپلیکیشن های مک که من خودم استفاده کرده ام است. به دنبال لینک بارگیری برنامه هایی باشید که در AppStore نیستند 🙂

با استفاده از این برنامه ، می توانید تایمرهایی را با آدرس دلخواه خود ، بسیار سریع و راحت از نوار بالای Mac خود تنظیم کنید.

این برنامه در ابتدا یک پوشه Mac است و می تواند نسخه را در حافظه خود برای استفاده های بعدی ذخیره کند.

اسم این برنامه چیست که فکر می کنم کاملاً مشخص است 🙂 یک برنامه با دسترسی و مدیریت بسیاری از حساب ها و خبرنگاران شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ، توییتر ، WhatsApp …

بگذارید در یک جمله توضیح دهم ، بهترین بارگیری Mac Manager! Folx (البته Premium Edition) عالی است زیرا هیچ مدیر مک عالی برای دانلود وجود ندارد. (موجود در AppStore – پرداخت شده)

این برنامه ممکن است نمایانگر حضور افرادی باشد که مک دارند. برنامه برای مدیریت حافظه دستگاه ، حذف پرونده های قدیمی ، حذف پرونده های ناخواسته ، مدیریت سیستم و به طور کلی بهبود آن.

از آهنربا برای قرار دادن هر چیزی در صفحه در مکان های خاص استفاده می شود ، به شما امکان می دهد چندین برنامه را همزمان با یک میزکار اجرا کنید. (موجود در فروشگاه App – پرداخت)

برنامه ای برای توسعه دهندگان iOS و افرادی که با Apple و محصولات آن سر و کار دارند. با استفاده از StatusBuddy ، می توانید وضعیت سیستم اپل را در نوار بالای مک خود مشاهده کنید.

در میان بهترین ، ساده ترین و سریعترین برنامه های تبدیل فرمت ویدیو در Mac (موجود در AppStore – پرداخت)

من فکر می کنم این برنامه همان چیزی است که نام آن به اطراف می چرخد. QR Journal می تواند کد QR را برای شما فراهم کند و کدهای QR را اسکن کند ، اما بیشتر برای اسکن QR استفاده می شود و مولد QR Code چندان حرفه ای نیست.

بهترین برنامه برای باز کردن فایل های فشرده برنامه ای است که می تواند انواع فایل های فشرده را باز کند. (موجود در AppStore – پرداخت شده)

همچنین می توانید در بخش نظرات برنامه هایی که استفاده می کنید اظهار نظر کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: 3 مورد از برنامه های کاربردی ترین Mac (MacOS) – Frasb

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا