بازاریابی

3 مزیت کار با یک آژانس محلی بازاریابی اینترنتی

چالش های زیادی پیش روی مشاغل محلی وجود دارد ، از رقابت با سایر شرکت ها تا کنار آمدن با نوسانات اقتصاد محلی. مشاغل محلی موفق همیشه به آینده نگاه می کنند و از قبل برنامه ریزی می کنند تا بتوانند از پس این چالش ها برآیند.

چالش دیگر صاحبان مشاغل ، انتخاب شرکتی برای سرمایه گذاری پول محلی بازاریابی اینترنتی است. با وجود گزینه های بسیار زیاد از شرکت های کوچک محلی بازاریابی اینترنتی تا آژانس های بازاریابی عظیم ، محدود کردن شرکتی که باید با آنها کار کنند دشوار است.

برای ارائه برخی دیدگاه ها به این صاحبان مشاغل ، در اینجا سه ​​دلیل اساسی وجود دارد که چرا آنها باید یک آژانس محلی کوچک را به جای یکی از آژانس های عظیم که لیست لباسشویی از غول ها و مارک های معروف در لیست مشتریان خود دارد ، استخدام کنند.

آژانس های عظیم بازاریابی اینترنتی گران هستند.

اگر شرکت شما یک تجارت کوچک باشد ، سرمایه گذاری در بازاریابی شما با محدودیت های بودجه خاصی روبرو است. یکی از مزایای انتخاب یک شرکت بازاریابی محلی کوچک نسبت به یک آژانس بزرگ این است که شرکت های محلی سربار و پرسنل بسیار کمتری دارند و می توانند نرخ های رقابتی تری ارائه دهند.

بسته به اندازه و دامنه کار شما ، غیر معمول نیست که آژانس های بزرگ بازاریابی اینترنتی هزینه های نمایندگی ماهانه را در محدوده 5000 تا 10000 دلار دریافت می کنند. اگر تجارت شما به یک راه حل مناسب تر برای بودجه نیاز دارد ، یک شرکت کوچک بازاریابی اینترنتی احتمالاً گزینه بهتر است.

آژانس های محلی بازار محلی شما را درک می کنند.

اگر تجارت شما تلاش بازاریابی خود را به سمت مصرف کنندگان محلی می گذارد ، داشتن شرکتی در منطقه شما که برنامه بازاریابی اینترنتی را اجرا می کند یک تصمیم عاقلانه است زیرا آنها بازار را می شناسند. شرکت های منطقه شما مصرف کنندگان محلی و آنچه را که دوست دارند درک می کنند زیرا آنها خود مصرف کننده محلی بازار شما هستند!

از مزایای محلی برای اقتصاد محلی خود استفاده کنید.

شرکت های محلی که در ارائه دهندگان خدمات محلی مانند بازاریابی اینترنتی سرمایه گذاری می کنند ، تأثیر مثبتی بر اقتصاد محلی آنها دارند. شرکت های بازاریابی در منطقه شما کارمندان محلی را استخدام می کنند که این دلارها را با شرکت های دیگر در منطقه شما خرج می کنند و ممکن است برخی از این دلارها راه شما را پیدا کنند. بنابراین وقتی استخدام محلی می کنید ، با نگه داشتن این پول بازاریابی در حیاط خانه خود ، مجدداً در اقتصاد محلی خود سرمایه گذاری می کنید.

وقتی تصمیم می گیرید با یک آژانس بازاریابی محلی کار کنید مزایای بی شماری دارد. مشاغل کوچک بودجه بیشتری دارند ، بازار هدف شما را درک می کنند و باعث تقویت اقتصاد محلی شما می شوند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا