بازاریابی اینترنتی

3 صفحه بازاریابی اینترنتی – بدون آنها سیستم بازاریابی اینترنتی سقوط خواهد کرد

صفحه چیست؟ ستون دارنده هر سازه است. گرفتن قدرتمند برخی از سیستم. این بخشی از ساختمان است که تعیین می کند آن بایستد یا سقوط کند. بنابراین ستون های سیستم بازاریابی اینترنتی مواردی است که باید هر کمپین بازاریابی اینترنتی شامل آن باشد ، در غیر این صورت سقوط خواهد کرد. پس این صفحات چیست؟ در بازاریابی اینترنتی می توانید خلاصه ای از فعالیت هایی را که به سه مؤلفه انجام می شود طبقه بندی کنید ، که من آنها را ستونهای بازاریابی اینترنتی می نامم. آنها (1) برای برآوردن یک نیاز ارزش ایجاد می کنند (2) افرادی را جذب می کنند که به ارزشی که شما ایجاد کرده اید نیاز دارند و (3) افرادی را که جذب کرده اید ترغیب می کنند که مواد خود را با ارزش ایجاد شده جایگزین کنید.

هر فعالیت بازاریابی اینترنتی در این سه صفحه متمرکز است

1. با پاسخ دادن به نیاز ، ارزش ایجاد کنید

معنای ایجاد ارزش چیست ، در واقع به معنای برآورده کردن نیاز شخصی در جایی است. تلفیق نوع افراد با نوع نیاز ، بازار طاقچه ای ایجاد می کند. بنابراین ، هر بازار طاقچه نیازهای ویژه خود را دارد. بنابراین برای انجام بازاریابی اینترنتی باید نیاز یک نوع از افراد معروف به “طاقچه” را برآورده کنید. اگر نیاز به طاقچه را برآورده نکنید ، نمی توانید بگویید که برای هر کسی ارزش ایجاد کرده اید و به همین دلیل نمی توانید پاداش دهید. اگر یک نیاز را برآورده نکنید ، هیچ کس به شما احتیاج نخواهد داشت.

ایجاد ارزش به معنای ارائه راه حل برای مشکل شخص دیگر است. بازار اینترنت ارائه دهندگان راه حل را از طریق ایجاد ارزش پاداش می دهد. بازار مکانی است که افراد برای حل و فصل نیازهایشان مواد خود را مبادله می کنند.

بنابراین چگونه به یک نیاز پاسخ می دهید یا چگونه پاسخ می دهید. خوب شما باید بدانید چه نوع مشکلات یا نیازهایی وجود دارد ، از نظر نوع افراد ، تعداد آنها چند است و برای آنها راه حل ایجاد می کنید و یک ارائه دهنده راه حل می شوید یا به دنبال راه حل هستید که قبلاً توسط شخص دیگری ایجاد شده است و آنها را به راه حل ارجاع می دهید که شما را به یک شاخه راه حل تبدیل می کند.

2. جذب مردم به ارزش ایجاد شده – حرکت

اگر برای مشکلات کسی راه حلی دارید و هیچ کس از آن نمی داند ، پس برای جهان ، آن راه حل وجود ندارد. راه حل شما بی فایده است اگر کسی کمتر از دسترسی به آن آگاهی داشته باشد.

بنابراین ، ستون دوم بازاریابی اینترنتی سیستمی است که افراد را با نیاز به آنجا که نیازها برآورده می شوند متصل می کند ، این سیستم حمل و نقل است. تمام فرآیندهای بازاریابی اینترنتی منجر به این خلاصه می شوند. بعضی ها می گویند “بدون دید نابود می شود”. بنابراین تولید ترافیک ستون دوم بازاریابی اینترنتی است. فعالیت هایی مانند بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی مقاله ، نشانه گذاری اجتماعی ، تبلیغات بنر ، بازاریابی ایمیل و غیره ، همگی با هدف انتشار خبر خوب یک راه حل طاقچه موجود است.

3. تبدیل – فروش

ستون سوم بازاریابی اینترنتی سیستم تبدیل است. کسی نیاز دارد ، یک راه حل برای برآورده کردن آن نیاز ایجاد شده است ، سیستم حمل و نقل آنها را به آنجا می رساند که راه حل کجاست ، آخرین چیز این است که آنها را متقاعد کنید که چرا آنها باید به دنبال راه حل خود شما باشند و نه شخص دیگری. بسیاری از افراد دیگر که برای همین مشکلات راه حلهای یکسانی ارائه می دهند ، بنابراین سیستم تبدیل ترافیک را ترغیب می کند تا به دنبال راه حل خود باشد.

به معنای تبدیل به معنای ترغیب فرد به نیاز به مبادله پول خود با راهکاری است که شما مشخص کردید. این یعنی تبدیل ترافیک برای فروش؛ تا زمانی که سیستمی نداشته باشید که تبدیل به ترافیک فروش را تسریع می کند ، پس این سیستم به اندازه لاشه مناسب است.

بنابراین این ستون های بازاریابی اینترنتی هستند ، اگر تازه وارد این زمینه هستید ، فقط می دانید که این 3 هدف اصلی برای دستیابی به آنهاست ، با حواس پرتی بیش از حد اشتباه نکنید. فقط این را بدانید:

(1) باید سیستمی را ایجاد کند که مشکلات عددی را حل کند که نمی تواند به عنوان ارائه دهنده یا به عنوان عامل افزایشی قابل اندازه گیری باشد

(2) من نیاز به ایجاد سیستمی دارم که آن افراد را به سمت راه حل ارائه شده سوق دهد

(3) من نیاز به ایجاد سیستمی دارم که بتوانم ترافیکی را که به فروش می رسانم تبدیل کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا