بازاریابی

3 سوال آشکار برای پرسیدن یک ارائه دهنده بالقوه SEO / بهینه سازی وب سایت

من به عنوان یک حرفه ای در صنعت بازاریابی اینترنتی ، در مورد سئو و ارائه دهندگان بهینه سازی وب سایت ، طیف گسترده ای از سطح مهارت ها و قابلیت های خدمات را می بینم.

این طیف گسترده است و از مشاوران سئو SEO گرفته تا شرکت های بازاریابی اینترنتی با خدمات کامل ارائه می شود. بسته به آنچه که کسب و کار شما به دنبال آن است ، می خواهید برخی از سوالات تحقیق را مطرح کنید تا توانایی ها و نقاط ضعف آنها را نشان دهد.

به طور خلاصه ، برخی از شرکت های جستجوگر SEO وجود دارد که سنگ اندازی می کنند و برخی کاملا مکیده اند. اگر به دنبال یک شرکت بهینه سازی وب سایت برای ارائه خدمات SEO به تجارت خود هستید ، برخی از س questionsالات اصلی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند رتبه بندی سایت شما را به خوبی نشان دهد.

شرکت شما از چه ابزارهای SEO استفاده می کند؟

داشتن مجموعه ای مناسب از ابزارها برای سئو و بهینه سازی وب سایت برای موفقیت ضروری است. برنامه های زیادی وجود دارند که فرآیندهای بهینه سازی را کارآمدتر و موثرتر می کنند.

در زیر برخی از قابل توجه ترین ابزارهای SEO را ذکر کرده ام. هر فرد یا شرکتی که در سطح حرفه ای پیشرفت کند باید حداقل یکی از این ابزارها را در زرادخانه خود داشته باشد:

  • SEO PowerSuite – این گروه در واقع از چهار برنامه تشکیل شده است که هر کدام با جنبه خاصی از بهینه سازی وب سایت و سئو کار می کنند. این پدربزرگ همه ابزارها است.
  • Open Site Explorer – این ابزار برای داده های پیوند طراحی شده است ، برای تجزیه و تحلیل های رقابتی و پیوند ایده آل است.
  • SEM Rush – این ابزاری عالی است که ایده های بسیاری را برای بسیاری از جنبه های سئو ارائه می دهد.
  • SEO Quake – ایجاد شده توسط سازندگان SEM Rush ، SEO Quake یک پلاگین مفید است که داده های SEO را در حال حرکت ارائه می دهد.
  • SEOMoz.org – این سایت ابزارها و منابع مختلفی را برای زمینه های مختلف جستجوگرها ارائه می دهد.

البته این فقط چند مورد از بهترین ابزارها برای سئو و بهینه سازی وب سایت است. همچنین می توانید س askingالاتی مانند این را بپرسید:

  • شرکت شما از چه ابزاری برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل پیوندها و / یا تحلیل رقابتی استفاده می کند؟
  • شرکت شما از چه بسترها یا انواع ویژگی های وب برای انتشار و بازاریابی محتوا و همچنین ایجاد پیوند استفاده می کند؟

آیا شرکت شما در بازاریابی شبکه های اجتماعی مشارکت دارد؟

بازاریابی شبکه های اجتماعی با SEO ادغام شده است ، جایی که ذکرهای اجتماعی نقش زیادی در تعیین رتبه بندی کلمات کلیدی دارند. در نتیجه ، هر شرکتی که در زمینه بهینه سازی وب سایت فعالیت می کند باید در بازاریابی شبکه های اجتماعی نیز مشارکت داشته باشد.

ممکن است برخی از شرکت ها کند شوند اما هنوز در لیست “شرکت های جستجوگر” ذکر شده اند. بی توجهی به شبکه های اجتماعی در کمپین جستجوگرها شما مدت زیادی طول نخواهد کشید. رشد و روند + Google قرار است با جلب مشتریان بهینه ساز ، روشها را تغییر دهد.

تعامل اجتماعی از طریق محتوای عالی به ناچار موج جدید سئو است. گوگل با ارائه محتوای با ارزش تر در قالب پست های وبلاگ ، مقالات ، فیلم ها و سایر اشکال جذاب ، تلاش زیادی برای پاکسازی نتایج جستجو می کند. به همین دلیل ، شرکت های قدرتمند سئو کارهایی هستند که می توانند از طرف مشتریان خود محتوای استثنایی ایجاد ، ارسال و به اشتراک بگذارند.

با این اوصاف ، شما می خواهید بدانید که یک ارائه دهنده بالقوه سئو توانایی تولید محتوا و استفاده از این محتوا برای تعامل با مشتریان از طریق رسانه های اجتماعی را دارد. آیا ارائه دهنده خدمات قادر به فیلم برداری یا نوشتن مقاله و اطلاعیه مطبوعاتی است؟ آیا ضمن اطمینان از به روز بودن وبلاگ ها با محتوای با کیفیت ، آیا آنها می توانند یک یا دو وبلاگ را اداره کنند؟ اینها س questionsالاتی است که می خواهید از ارائه دهندگان احتمالی سئو از شما بپرسیم.

آیا شرکت شما مطالعات موردی سئو ارائه می دهد؟

نمونه های عینی یکی از بهترین پیشنهادهایی است که شرکت بهینه سازی وب سایت می تواند ارائه دهد. اگر شرکتی بتواند مطالعات موردی را در مورد چگونگی تبدیل آن به حضور پژوهشی مشتری به نمایش بگذارد ، شما شواهد خوبی از توانایی آنها دارید.

اگر شرکت بهینه سازی وب سایت که با آن مصاحبه می کنید مطالعات موردی را در وب سایت خود انجام نمی دهد ، از آنها بپرسید آیا آنها می توانند نمونه هایی از پروژه های مشتری حاضر را ارائه دهند و اینکه برای آنها چه کاری انجام می دهند؟ اگر به نظر می رسد که آنها سازمان یافته و مطابق با استراتژی های دقیق (و نتایج) ارائه شده به مشتریانشان (مشتریانشان) هستند ، در این صورت می توانید به قانونی بودن شرکت اطمینان بیشتری داشته باشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا