بازاریابی اینترنتی

3 روش آسان برای مشاهده بیشتر فیلم های YouTube خود

آیا به دنبال راه های بسیار خوبی برای مشاهده بیشتر فیلم های YouTube خود هستید؟ خوب ، اگر چنین است ، پس عالی است ، زیرا این همان چیزی است که این درس روی آن تمرکز خواهد کرد. اما در سفر خود برای به دست آوردن دیدگاه های بیشتر در YouTube ، روشی وجود دارد که می خواهید از آن دوری کنید. و این چیزی است که می تواند برای همیشه حساب شما را ممنوع کند.

من در مورد چه عملی صحبت می کنم؟ خوب ، من در مورد استفاده از نرم افزار برای باد کردن مصنوعی نظرات شما در YouTube صحبت می کنم. با این حال ، یوتیوب همچنان به مشارکت در این عمل ادامه داد و بخش عمده ای از مردم را به دلیل شرکت در این عمل مجازات می کند. در گذشته شما یک ویدیو را در YouTube بارگذاری می کنید و نرم افزار “نمایش تصویری” را راه اندازی می کنید ، و در طی 24 ساعت 2،000 – 4،000 بازدید از فیلم خود خواهید داشت.

این ممکن است باعث شود فیلم شما چشمگیر و پر از کیفیت بالا به نظر برسد ، اما مردم می دانند که چرا “لایک” یا “دوست نداشتن” ندارید و چرا هیچ نظری ندارید – حتی اگر پاسخی دریافت کرده اید. و این دقیقاً همان چیزی است که YouTube هنگام تصمیم گیری در مورد استفاده از برخی نرم افزارهای اخلاقی / روبات به دنبال آن است.

درعوض ، به روشهای اثبات شده برای دریافت نماهای با کیفیت برای فیلمهای خود بپیوندید – و این همان چیزی است که این درس روی آن تمرکز خواهد کرد. اگر بتوانید سخت کوشی را به درستی بازاریابی سایت خود انجام دهید و فیلم های خود را در YouTube بازاریابی کنید ، با کمی ترافیک موثر و همه این موارد از YouTube پیدا خواهید کرد. در اینجا اولین نکته برای مشاهده بیشتر است:

1) فیلم های زیادی بارگذاری کنید

فقط یک یا دو فیلم بارگذاری نکنید ، چندین فیلم بارگذاری کنید. با بارگذاری فیلم های بیشتر ، فیلم های شما در قسمت ثبت نام در سمت راست نتایج ویدیو ظاهر می شوند. اگر کسی ببیند که همیشه در یک طاقچه خاص ظاهر می شود ، و به نظر می رسد شما درک خوبی از این موضوع دارید … او تمایل بیشتری به کلیک روی فیلم های شما خواهد داشت.

این روانشناسی 101 است. اگر می خواهید نظرات خود را به حداکثر برسانید ، می خواهید انجام دهید. در اینجا چیز دیگری است که می توانید برای دریافت نمایش بیشتر برای فیلم های خود انجام دهید:

2) پاسخهای ویدیویی را انجام دهید

پاسخ ویدیویی به سادگی یک فیلم چالش برانگیز است یا پشتیبانی از یک فیلم دیگر را فراهم می کند. اما معمولاً فیلم هایی مانند این برای سایر فیلم ها چالش برانگیز هستند. با این حال ، بینندگان این فیلم ها که در آن پاسخ ویدیویی شما ظاهر شده است ، بر روی فیلم شما کلیک می کنند و می دانند که در مورد چیست.

بعضی ها آن را دوست دارند ، بعضی ها دوست نخواهند داشت ، و بعضی دیگر به سایت شما مراجعه می کنند ، و بعضی ها نه. این فقط ماهیت چیزها است. اما این یک راه عالی برای جذب مردم برای دیدن ویدیوهای شما است. در اینجا روش دیگری برای بهبود نماهای ویدیوی شما وجود دارد:

3) از افراد در کانال YouTube خود مشترک شوید

هرچه مشترکان بیشتری به YouTube بدست آورید ، تعداد بازدیدکنندگان بیشتر در درازمدت می توانید با مراجعه به روزرسانی بیشتر ، بیشتر و بیشتر مشترکین از ویدیوهای شما دیدن کنند. فقط با درخواست از مردم می توانید در کانال شما مشترکین مشترکان بیشتری کسب کنند – و آنها می توانند. ساده و آسان.

این سه روش برای مشاهده بیشتر در YouTube بسیار مؤثر هستند و به اثبات رسیده که برای بسیاری از افراد کار می کند. وقت آن رسیده که شما نیز از آنها استفاده کنید.

امروز با بازاریابی YouTube موفق باشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا