بازاریابی اینترنتی

3 راز بازاریابی اینترنتی برای استفاده از مشاغل محلی برای تحقیق در سایت شما بسیار مشهور است

می توانید از اسرار بازاریابی اینترنتی برای استفاده از مشاغل محلی استفاده کنید تا به شما در تحقیق در زمینه ایجاد وب سایت شخصی خود کمک کند. بیایید بگوییم شخصی به سایت علاقه مند است که چگونه نژاد سگ را شروع و صاحب شود. اگر او می خواست فقط برای یادگیری مشاغل با آنها مصاحبه کند ، من فقط به او می گفتم که با بعضی از متخصصین سگ محلی تماس بگیرم و به آنها بگویم که من فکر می کنم وارد شغل شوم یا من به دنبال اطلاعات در سایت خود هستم و من فقط از آنها سؤال می کردم.

اگر در ارائه اطلاعات تردید دارند ، می توانید از آنها رشوه بگیرید ، می توانید بگویید “سلام ، آیا می توانم زمان شما را بپردازم؟ آیا می توانم به شما برای وقت مشاوره و مشاوره پرداخت کنم؟” و شما 50 دلار به آنها می دهید تا آن را برای یک ساعت با تلفن خود خرج کنند. قطعاً ارزش آن را دارد اگر مطمئن شوید که از حق ضبط صدا برخوردار هستید و می توانید از آن استفاده کنید.

همچنین راه دیگری برای پیشبرد آن است. اگر می خواهید آن را به صورت رایگان انجام دهید ، و می خواهید اطلاعات را به صورت رایگان بدست آورید ، می توانید به آنها بگویید که با آنها مصاحبه کرده و ضبط را به آنها بدهید و با همه در مورد تجارت نظافت حیوان خانگی خود مصاحبه کنید و بگویید “من مصاحبه را انجام می دهم. از این ضبط می توانید برای ارتقاء مشاغل نظافت حیوان خانگی خود استفاده کنید. ”

بنابراین اگر شخصی با تلفن تماس گرفته و به شما فکر کند ، می تواند آنها را به سایتی ارسال کند که بتواند همان مصاحبه را بازی کند که می تواند به آنها در فروش اعتبار و خدمات نظافت حیوان خانگی کمک کند. از طرف دیگر ، آنها می توانند آن را بر روی سی دی قرار داده و آن را برای مشتریانی که به فکر خدمات خود هستند ، توزیع کنند.

به سادگی با درخواست تحقیق می توانید برای سایت خود اطلاعات و مشاغل کسب کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: 3 راز بازاریابی اینترنتی برای استفاده از مشاغل محلی برای تحقیق در سایت شما بسیار مشهور است

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا