بازاریابی

3 دلیل اصلی برای پایین آمدن رتبه سئو سایت شما

وقتی وب سایت شما در نتایج برتر ظاهر می شود ، واقعا احساس خوبی است. احساساتی که نمی خواهید پایان دهید. متأسفانه ، به یک دلیل یا دلیل دیگر ، ممکن است نتوانید شماره شیرجه بینی خود را در وب پیدا کنید. آیا رتبه وب سایت شما افت کرده است؟ در اینجا برخی از دلایل احتمالی ذکر شده است:

ماه عسل تمام شد

هنگامی که شروع به انجام کارهایی مانند ایجاد پیوندهای با کیفیت بالا و هدایت ترافیک به وب سایت خود می کنید ، Google و سایر موتورهای جستجو از شما قدردانی کرده و رتبه های شما را وارد می کنند. از هم اکنون ، شما باید به لینک های با کیفیت بالا برای رتبه بندی خود ادامه دهید و به رشد خود ادامه دهید. اگر این کار را نکنید ، موتورهای جستجو سایت شما را جایگزین سایت دیگری می کنند که کار درستی انجام می دهد.

شما از وب سایت های ناخواسته بک لینک زیادی دارید

پیوندهای ناخواسته به عنوان دلیل عمده ای برای پایین آمدن رتبه بندی وب سایت های خاص توسط موتورهای جستجو انتخاب شده است. پیوندهای هرزنامه آن پیوندهایی هستند که به طور طبیعی دریافت نمی کنید. اینها عبارتند از: پیوندهای پولی ، پیوندها به سراسر سایت ، پیوندهایی که از پیوندهای متقابل ، پیوندهایی از سایت های کم سطح و غیر مرتبط و آنهایی که از فهرست های عادی تولید شده اند.

یک یا دو بک لینک spmmy نمی تواند به وب سایت شما آسیب برساند – این مشکل هنگامی ایجاد می شود که تعداد زیادی از آنها را داشته باشید. برای جلوگیری از این اتفاق ، باید وب سایت خود را به طور مرتب از نظر وجود لینک های مشکوک بررسی کنید. جالب اینجاست که ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا سریعاً تحقیق کنید. اگر رتبه وب سایت شما پایین آمده است ، باید لینکهای نامناسب را حذف کرده و به مهندسان موتور جستجو در مورد آن اطلاع دهید تا بتوانند وب سایت شما را مرور کنند.

شما محتوای تکراری یا نازکی در وب سایت خود دارید

امروز گوگل و سایر موتورهای جستجو در مورد ارائه یک تجربه کاربری عالی هستند. اگر مدت طولانی است که در اینترنت هستید ، باید بدانید که موتورهای جستجو و خوانندگان محتوای طولانی را ترجیح می دهند. اگر قبلاً مقالاتی با کیفیت بالا و طولانی می نوشتید ، اما اکنون مشغول نوشتن مقالات کوتاه هستید ، احتمالاً رتبه پایین به دلیل مقالات کوتاه است. بهترین راه برای بیرون رفتن ادامه نوشتن مقالات طولانی است.

داشتن محتوای تکراری در وب سایت خود از نداشتن مطلبی بدتر است. قبل از انتشار مقالات در وب سایت خود ، همیشه با یکی از جستجوگرهای آنلاین رایگان ، سرقت ادبی را بررسی کنید.

نتیجه

در اینجا چند دلیل متداول برای پایین آمدن رتبه وب سایت شما آورده شده است. کار درست را انجام دهید و قطعاً خواهید دید که آرزوی شما به همان جایی که قبلا بوده باز می گردد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا