بازاریابی اینترنتی

3 ایده خلاقانه SEO

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو چیست؟ خوب ، به طور خلاصه ، SEO فرایند نمایش سایت شما در نتایج جستجوی ارگانیک یا طبیعی است. جایگزین این عنصر بازاریابی ، تبلیغات با هر کلیک است. هر بار که شخصی روی تبلیغ شما در بخش حمایت مالی بالای صفحه کلیک کند ، هزینه ای برای شما خواهد داشت. نکته منفی این است که هر وقت کسی کلید واژه شما را جستجو کند در صدر رتبه جستجو قرار خواهید گرفت. نکته پایین این است که بسیار گران است و اگر از من بخواهید هیچ کس مجبور نخواهد شد. سه مورد وجود دارد که من پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از استفاده از تبلیغات با هر کلیک برای جلوگیری از حضور خود در نتایج جستجوی ارگانیک ، از آنها استفاده کنید.

فیلم

این فیلم عالی است و ساده ترین راه برای رتبه بندی در موتورهای جستجو تا آنجا که من می دانم. این تازگی وب سایت است که نیاز به توجه بیشتر صاحبان مشاغل و شرکتهای بازاریابی آنلاین را دارد. پس از آماده شدن ویدئو ، می توانید فرآیند بهینه سازی را آغاز کنید. کاری که من معمولاً انجام می دهم این است که یک کلمه کلیدی را در عنوان هدف قرار دهم و از لحاظ جغرافیایی تا آنجا که می توانم از لحاظ جغرافیایی هدف قرار دهم. تحقیقات کلمات کلیدی خود را انجام دهید تا مطمئن شوید که می خواهید بیشترین کلیک را برای شما انجام دهد. مهم نیست که کلمه کلیدی چقدر رقابتی است ، اگر آن را صحیح انجام دهید ، رقابت خود را در هر زمان رتبه بندی نمی کنید. عنصر اضافی که باید در نظر بگیرید توضیحات است. من سعی می کنم آن را متناسب با عنوان نگه دارم ، اما تا زمانی که کلمه کلیدی مورد نظر خود را بدانید و توضیحات را به شکلی حفظ کنید که همه چیز خوب است.

ساختمان پیوند

هر کس یک استراتژی ایجاد لینک متفاوت از شما دارد. به یاد داشته باشید ، این کمیت بلکه کیفیت پیوندهایی که ایجاد می کنید نیست. بنابراین هنگام پیوند به سایت خود ، پیوندهای خود را با دقت انتخاب کنید. پروفایل های رسانه های اجتماعی ، PDF ها و فیلم ها بسته به مکانی که در آن میزبان هستند می توانند به همان اندازه که می خواهند پیوند داشته باشند ، اما سعی کنید با ایجاد لینک های با کیفیت تلاش های خود را محدود کنید. هرچه پیوندهای با کیفیت بیشتری به سایت شما نشان دهند ، در موتورهای جستجو رتبه بهتری خواهید یافت. یاد گرفته ام که فقط به پیوندهایی در سایت خود اشاره کنم که دارای رتبه صفحه حداقل هفت یا بیشتر باشد.

بازاریابی موتورها و وبلاگها

برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی باید از بازاریابی موتور جستجو استفاده کنید. Google دوست دارد صفحه ای را به یک کلمه کلیدی اختصاص دهد. سعی نکنید چندین کلمه کلیدی را در صفحه هدف قرار دهید. در مورد خدماتی که برای یک کلمه کلیدی معین ارائه می دهید ، وبلاگ کنید و مطمئن شوید که کلمه کلیدی را در تمام مکان های در نظر گرفته شده وارد می کنید. این شامل عنوان ، رشته پیوند ، توضیحات و هر یک از برچسب های عنوان است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا