بازاریابی

22 برنامه درآمدزایی درآمد مکرر

ما لیستی از برنامه های وابسته به بازاریابی اینترنتی تهیه کرده ایم که بازدهی منظم را پرداخت می کنند. اکثر آنها اما نه همه آنها این کمیسیون را تا زمانی که ارجاع شما در خدمت باقی بماند ، پرداخت می کنند.

اکثر این برنامه ها یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهند و تبلیغ آنها را آسان می کند. فقط به خوانندگان خود “X” روز خدمات رایگان “Y” بدهید تا برای آنها تلاش کنند.

این لیست فقط برای شروع است و هرگز خسته کننده نیست.

و اگر سعی می کردیم تا آنجا که ممکن است دقیق باشیم ، برنامه و کمیسیون هایی که پرداخت می کند می تواند به معنای واقعی کلمه یک شبه تغییر کند. بنابراین لطفاً این موارد را برای شما توضیح دهید و به هر حال فقط مواردی را انتخاب کنید که برای شما و خوانندگان شما مناسب است.

نکته پاسخ – نرم افزار Q. and A. که می تواند ترافیک موتورهای جستجو را افزایش داده و تقاضا برای خدمات به مشتریان را کاهش دهد. پرداخت 50 on در اولین پرداخت ، 15 commission کارمزد در طول سری.

یک فروشگاه – برای خرده فروشان آنلاین آسان است که فروشگاه خود را داشته باشند. 25 درصد کمیسیون دائمی پرداخت کنید.

اوبر – بانوی همه خدمات پاسخگوی خودکار ، این نام به خودی خود صحبت می کند. پرداخت 30٪ کمیسیون دائمی

روی Funnels کلیک کنید – برنامه راسل برانسون برای ساخت یک خط لوله فروش کامل ، در حال تکمیل است. این کمیسیون 40 per در ماه یا در سال است که اگر 97- 297 دلار در ماه برای خدمات پرداخت کند ، بسیار سریع افزایش می یابد.

کیف تبدیل شد – بازاریابی ایمیلی برای متخصصان وبلاگ نویسی. این یک پاسخ دهنده خودکار عالی برای وبلاگ نویسان و بازاریابان است و 30 درصد کمیسیون می پردازد.

DreamHost – یک شرکت میزبانی وب محبوب که میزبانی برتر را ارائه می دهد و نسخه اختصاصی وردپرس به نام DreamPress. برای هر ارجاع 97 دلار یا 10 return بازده و همچنین 5 دلار برای هر ارجاعی که دریافت می کنید ، بدست آورید.

تم زیبا – تم ها و افزونه های برتر وردپرس را ارائه می دهد. با پرداخت 50٪ کارمزد ، هنگامی که ارجاع شما مجوز آنها را تمدید می کند ، بازخورد دریافت خواهید کرد.

دریافت پاسخ – پاسخگوی خودکار دیگر عالی ، ارائه یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه که یک ابزار بازاریابی عالی برای شما ، شریک است. 33 درصد کارمزد می پردازد.

HootSuite – چندین ابزار مدیریت حساب اجتماعی. بازپرداخت 15٪ به مدت 12 ماه.

دارد بهتر میشود – ابزارهای نظارت و تجزیه و تحلیل برای ردیابی ترافیک و تبلیغات در تبلیغات. پرداخت 50 on در اولین پرداخت ، 10 return بازگشت.

صفحه نخست – محبوب ترین خالق صفحه فرود. اگر می خواهید شریک باشید ، باید برای خدمات ثبت نام کنید. پرداخت 30٪ کارمزد

PowerMyAnalytics -بازده سرمایه گذاری آگهی خود را از طریق نظارت بهتر و دقیق تر اندازه گیری کنید. 20٪ کارمزد مادام العمر

اصلی – نرم افزار Q. و A. که با وردپرس ادغام می شود و می تواند در صفحه فن فیس بوک شما جاسازی شود. 50 درصد کمیسیون و 10 درصد دیگر به برنامه دو مرحله ای خود بپردازید.

سمروش – ابزارهای SEO و SEM با تعداد زیادی تبدیل. پرداخت 40٪ کمیسیون بازگشت

Shopify – یک پلت فرم تجارت الکترونیک که کنترل کامل بر ظاهر و احساس فروشگاه آنلاین شما را ارائه می دهد. پرداخت 20٪ کارمزد

Snip.ly -با افزودن فراخوان به عمل به همه پیوندهایی که به اشتراک می گذارید ، از طریق جستجوی داخلی تبدیل کنید. پرداخت 20٪ کارمزد

SocialOomph -ابزارهای اجتماعی برای رزرو برنامه ها ، کسب اطلاعات در مورد جامعه ، نظارت بر چندین حساب در یک صفحه. 40٪ بازپرداخت بعلاوه 5٪ درآمد.

خلبان اجتماعی – این یک ابزار رسانه های اجتماعی خودکار است که بین کارآفرینان و وبلاگ نویسان محبوب است. این به شما امکان می دهد به روز رسانی چندین حساب رسانه های اجتماعی و همچنین انتشار خودکار از طریق RSS را سازماندهی کنید. پرداخت 30٪ کارمزد

باد عقب ابزار برنامه ریزی Pinterest برای ردیابی ، بهبود پین ها و زمان بندی. در وقت خود صرفه جویی کنید ، ترافیک وبلاگ بیشتری را از Pinterest دریافت کنید. 15 درصد بازپرداخت و 0.20 دلار برای هر دوره آزمایشی رایگان پرداخت کنید.

خدمات وب TD – مدیریت میزبانی ، میزبانی و سرورهای اختصاصی وردپرس. پرداخت 35٪ کارمزد

در موضوع پیشرفت کنید – محصولات متنوعی را برای وبلاگ نویسان و بازاریابان اینترنتی که از وردپرس استفاده می کنند ارائه می دهد. چیزی که آنها را متمایز می کند این است که تبدیل ها را بهبود می بخشند و محصول را به خوبی می فروشند. پرداخت 50٪ کارمزد خرید و 25٪ کارمزد بازگشت.

شهر بالا – خدمات بازاریابی محلی و نرم افزار SEO. 20 درصد کمیسیون دائمی پرداخت کنید.

بهترین راه برای تبلیغ این برنامه ها این است که ابتدا خودتان از آنها استفاده کنید. سپس می توانید یک گزارش اولیه از آنچه در برنامه دوست دارید و چرا آنها را به خوانندگان خود ارائه می دهید ، ارائه دهید.

البته ، بسیاری از برنامه های بازاریابی مکرر در دسته های دیگری غیر از بازاریابی اینترنتی وجود دارد. هر لانه ای که دارید ، تحقیق کنید ، دو یا سه موردی را که واقعاً دوست دارید پیدا کنید و مانند آنها دیوانه رفتار کنید.

به زودی با مراجعه هایی که هفته ها و ماه ها قبل انجام داده اید ، ماهانه پرداخت خواهید کرد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا