بازاریابی اینترنتی

20 دقیقه پرداخت روز – این برنامه چیست؟

Pay-20-Minute یک محصول آموزشی است که توسط کارآفرین موفق اینترنتی راسل برونسون ایجاد شده است و آموزش واقعی در مورد نحوه ایجاد یک تجارت آنلاین با ایجاد محصولات خود و سپس بازاریابی آنها از طریق اینترنت در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اگر شما فردی هستید که با استفاده از قدرت باورنکردنی اینترنت برای ایجاد یک تجارت بازاریابی سودآور ، فرصت را پیدا کرده اید ، با چک کردن یک برنامه 20 دقیقه ای برای پرداخت روز برونسون ، خود را به نفع خود انجام می دهید.

این طرح چیست

سیستم و آموزش هایی که برونسون در طول پرداخت 20 دقیقه ای ارتقاء داده است ، قرار نیست شما را در یک برنامه سریع و غنی بفروشد. بر اساس اصول تجاری محکم ، این برنامه بازاریاب اینترنتی را با شروع هر یک از مراحل لازم برای ایجاد یک تجارت اینترنتی سودآور آغاز می کند. اگر به دنبال دستورالعمل های گام به گام نحوه راه اندازی کسب و کار موفق در بازاریابی اینترنتی خود هستید ، پس می خواهید به آنچه راسل باید آموزش دهد توجه کنید. این کار در نهایت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در این روند خواهد شد.

اگر به دنبال سود کوتاه مدت هستید (فروش سریع با احتمال کمی فروش مجدد مشتریان) ، این اطلاعات برای شما نیست. روی دکمه کلیک کنید و پول نورد را تماشا کنید؟ در اینجا اتفاق نمی افتد. در اینجا هیچ لقمه یا حیله گرای وجود ندارد. برنامه برونسون به شما نشان می دهد چگونه می توانید منابع دراز مدت را تأمین کنید که با برآوردن تقاضای مشتری سالها ماندگار شوند. همچنین به شما می آموزد که پول واقعی در کجا ساخته شده است: در پشت هر معامله ای که ارائه می دهید. بیاموزید که چگونه پیشنهادات خود را مطابق نحوه تدریس تعیین کنید و می توانید خودتان درآمد پایدار کسب کنید.

بر اساس PPC (پرداخت به ازای هر کلیک) ، PPV (پرداخت هر بازدید) یا سایر مدلهای تبلیغاتی پرداخت شده. اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد یکی از این استراتژی ها برای هدایت ترافیک به پیشنهادات خود هستید ، درخت نارس را اشتباه می گیرید. یک روز پیگیری 20 دقیقه ای به این روش های ترافیکی مربوط نمی شود. نه این که شما نمی توانید از این استراتژی ها در برنامه راسل استفاده کنید ، بلکه می توانید. فقط راسل به شما نشان می دهد که چگونه می توانید کالای پیشنهادی خود را ایجاد کنید ، و چگونه می توانید از طریق شبکه ای از شرکای تجاری ترافیک پایدار ، آزاد و هدفمند را بدست آورید. تهیه کننده / صاحب محصول مزایای آن است و راسل به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از آن استفاده کنید.

این طرح چیست؟

اولین چیزی که برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی نیاز دارید ، یافتن بازاری است که تقاضای محصول داشته باشد. سپس برای فروش در آن بازار به محصولی احتیاج دارید. پس از برنامه راسل ، شما ابتدا یاد خواهید گرفت که چگونه یک بازار را پیدا کنید که در آن تقاضا داغ باشد و سپس چگونه محصولی را که به آن بازار نیاز دارد ، بسازید و بفروشید. اگر تاکنون آرزو داشته اید که تجارت آنلاین خود را شروع کنید ، این برنامه می تواند در رسیدن به آن رویا به شما کمک کند.

همانطور که هر کارآفرین موفق اینترنتی می داند ، دریافت ترافیک واجد شرایط به وب سایت شما طول عمر هر کسب و کار سودآوری در بازاریابی اینترنتی است. استفاده از کالای شخصی خود برای فروش به شما امکان می دهد تا دیگران (شرکای سرمایه گذاری مشترک) را استخدام کنید تا به شما در ارائه و فروش محصول به مخاطبان مورد نظر کمک کند. ارائه راسل به شما می آموزد که چگونه شرکایی را پیدا کنید تا به شما در رشد فروش خود کمک کند.

راه‌اندازی یک مشاغل طولانی مدت در اینترنت که بتواند سالها درآمد پایدار داشته باشد ، برای خرد کردن دشوار است. با اطلاعات آموخته شده در طول پرداخت 20 دقیقه ای ، می توانید استراتژی ها و تاکتیک هایی را یاد بگیرید که این روند را کوتاه می کند و در عین حال به شما نشان می دهد که برای اجرای این برنامه دقیقاً چه چیزی لازم است و چگونگی ادامه حرکت آن. اگر برای موفقیت روزانه به یک برنامه روزانه نیاز دارید ، این برنامه به شما نشان می دهد که روزانه چه کاری باید انجام دهید تا با ارائه آموزش های ویدئویی و مطالعات موردی واقعی کارآفرینان بازاریابی میلیونر ، موفق شوید. نمونه های آنها را دنبال کنید و پاداش ها را نیز برداشت کنید.

در حالی که راسل هیچ قول و ضمانتی را ارائه نمی دهد ، مطمئناً برخی افراد با دنبال کردن استراتژی ها و تکنیک های بازاریابی که در این برنامه آموزش داده می شود می توانند درآمد پنج رقمی ایجاد کنند. راسل برونسون به راهنمایی سایر افراد درمورد افزودنیها و راه اندازی شروع یک کسب و کار آنلاین موفق ، که برخی از آنها به دنبال توصیه او 10،000 دلار در ماه یا بیشتر درآمد کسب می کنند. تنها سؤالی که باید از خود بپرسید عبارتند از: آیا من برای موفقیت در این کسب و کار آنچه دارم طول می کشد؟ و همچنین: آیا من آماده هستم که این دستورالعمل را عملی کنم و آن را عملی کنم ، تا با آن کاری انجام دهم؟ اگر می توانید به هر دو سوال “بله” پاسخ دهید ، ممکن است بخواهید نگاه دقیق تری به این برنامه بیندازید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا