عمومی

17 ساله به دلیل هک کردن توییتر دستگیر شد

دستگیری یک نوجوان 17 ساله به دلیل هک کردن توییتر خبرهای جدیدی است که در روزهای اخیر پس از هک گسترده در این شبکه اجتماعی جنجال های زیادی ایجاد کرده است. هکر 17 ساله به حساب های مشهور توییتر هک شد.

چند هفته پیش ، بسیاری از اکانت های معروف توییتر مورد حمله هکرهایی قرار گرفتند که برای انجام فعالیت های کلاهبرداری بیت کوین استفاده می شدند. با توجه به اینکه این پروفایل ها شامل اپل ، بیل گیتس ، ایلان ماسک ، جف بزوس و غیره است ، بسیاری از کاربران توییتر از آنجا که می ترسیدند از پروفایل آنها توسط هکرها مورد حمله قرار بگیرند ، مأیوس شدند.

گمانه زنی ها این است که این می تواند یک کار داخلی برای کارمند توییتر باشد که به هکرها اجازه می دهد با استفاده از ابزارهای توییتر موجود ، به سرعت و به راحتی به این حساب ها دسترسی پیدا کنند. این هکر 17 ساله به هک کردن توییتر متهم شد و همچنین به متهم کردن و هدایت این حمله متهم شد.

نوجوان 17 ساله به دلیل گسترش توییتر دستگیر شد

“من می خواهم به شرکای خود در قانون فدرال ، دفتر دادستان ایالات متحده در کالیفرنیای شمالی ، IRS ، سرویس مخفی و اجرای قانون اجرای قانون اجرای قانون تبریک بگویم.” محدوده.”

از آن زمان به بعد ، توییتر به کاربران خود اطمینان داده است که علیرغم هدف قرار گرفتن این حساب ها ، رمزعبور نشوند. با این حال ، به نظر می رسد که در طول حمله ، صندوق پستی یا نامه مستقیم به حداقل 36 حساب نیز به دلیل این هک مورد حمله قرار گرفتند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: 17 ساله به دلیل هک کردن توییتر دستگیر شد

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا