بازاریابی اینترنتی

100 پایه برای فروش دوره های آنلاین

آیا محتوای دوره قاتل را که تهیه کرده اید دارید؟ یا آیا در مورد آنچه می توانید آموزش دهید و با دیگران به اشتراک بگذارید فکر کرده اید؟ آیا علاقه دارید آن را آنلاین و به صورت آنلاین اجرا کنید؟ آیا می توانید با انجام این کار ، زندگی قابل توجهی داشته باشید؟ بیایید نگاهی به برخی از ابزارهای قدرتمند در دسترس شما بیندازیم. من قصد دارم به شما بگویم که چگونه دوره های آنلاین ایجاد و فروش کنید. من می توانم قبل از شروع دوره شما به صد مورد فکر کنم.

1 در زمینه تأمین و تقاضا برای دوره خود تحقیق کنید

دریابید که چگونه این دوره را قیمت گذاری کنید ، یا اگر افراد حتی به آن علاقه مند هستند. قبل از سرمایه گذاری وقت و هزینه زیادی در پروژه ، بدانید که نتیجه مثبتی خواهید گرفت.

2 همانطور که همه چیز تکامل می یابد

در مرحله توسعه چیزهای زیادی برای تمرکز روی خواهید داشت. هنگامی که دوره خود را طراحی می کنید ، روی ارزش ساختاری در آن تمرکز کنید. ارزش مهمترین عامل موفقیت دوره شماست.

3 مدیریت زمان خود را تماشا کنید

اطمینان حاصل کنید که دوره زمانی که برنامه ریزی شده است آماده است. زمان خود را به عنوان جلوگیری از وحشت در آخر برنامه ریزی کنید.

4 نقطه شیرین را پیدا کنید

در مناطقی کار کنید که دانش و اشتیاق شما در هم تنیده باشد. تعیین کنید چه مشکلی را در دوره خود حل می کنید. دراز بکشید و آن را داشته باشید!

5 سبک های مختلف یادگیری را با هم ترکیب کنید

مردم به روش های مختلف یاد می گیرند. محتوای دوره تغییر یافته است که شامل کمکهای دیداری و تصویری ، همراه با فعالیتهایی است که در طول مسیر انجام می شود.

6 خرما را انتخاب کنید

تصمیم بگیرید که در چه روزی ثبت نام را شروع می کنید و دوره زمانی شما شروع می شود. این به شما کمک می کند خط زمانی و برنامه عالی خود را برای کار تعیین کنید.

ج. URL را بررسی کنید

پس از باز کردن نام برای آن ، می خواهید یک URL عالی برای دوره خود دریافت کنید. شروع به بررسی کنید … آن را ساده نگه دارید!

8 آن را باهوش نگه دارید!

حتما اسامی کوتاه و جذاب را به دوره ها اختصاص دهید. به یاد داشته باشید ، باید بلافاصله آنها را بگیرید.

9 اول درست است

بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که نام ضبط شده شما در واقع فکر اصلی شماست. اطمینان حاصل کنید که وی برای شخص دیگری ثبت نشده است.

10 طرح درس خود را ایجاد کنید

نقشه راه وجود دارد که بتوانید بفهمید که کورس را طی می کنید. بدانید که چه مواردی را باید پوشش دهید و چه موقع ارائه دهید.

11 موفقیت در حساب را بخاطر بسپار

هر جنبه ای از برنامه ریزی مطالب شما باید منجر به موفقیت دانش آموز شود. چگونه این امر به آنها کمک می کند تا بیشتر موفق شوند؟

12 محتوای خود را توسعه دهید

تحقیق را انجام دهید و مطمئن شوید که محتوای شما جالب و بی نظیر است. اطمینان حاصل کنید که یک نیاز را برآورده می کند. مردم می خواهند در مورد چه چیزی یاد بگیرند؟ آنها چه خواهند خرید؟

13 نام تجاری خود را ایجاد کنید

نام تجاری را برای دوره خود ایجاد کنید. این درباره چیست؟ چه چیزی بهتر می شود؟ این چه ارتباطی با طاقچه شما دارد؟

14 از کارشناسان موضوع استفاده کنید

از یک متخصص در مورد موضوع خود گزاف گویی کنید. از آنها برای کمک به نوشتن یا بررسی صحت استفاده کنید ، به خصوص اگر مطمئن نیستید.

15 به دنبال همکاری های Win-Win باشید

وقتی می خواهید دوره های خود را پیش ببرید ، چه کسی می تواند کمک کند؟ با راه اندازی دوره های آنلاین خود با افرادی که می توانند از موفقیت شما سود ببرند ، اتحاد کنید.

16 تصمیم بگیرید که آیا از هاستینگ وب رایگان یا پولی استفاده کنید

اگر در حال ساختن یک سایت بازرگانی هستید ، همانطور که تصور می کنم شما هستید ، انعطاف پذیری میزبانی پرداخت شده برای شما بهتر خواهد بود.

17 در نظر بگیرید از خدماتی استفاده کنید که طراحی و کمک به تجارت الکترونیکی را ارائه می دهد.

اگر می خواهید کسی در گوشه شما کمک کند ، می تواند شروع به کار کند ، به شما نشان می دهد که چگونه سایت خود را مدیریت کنید و اعتماد به نفس خود را ایجاد کنید.

18 سکوی خود را انتخاب کنید

آیا از یک سرویس برای ساخت وب سایت خود استفاده خواهید کرد؟ اگر چنین است ، یکی از بهترین پسوندها را در نظر بگیرید. از همه ترفندهای ممکن برای استفاده سایت خود استفاده کنید.

19 ورود

برنامه های افزودنی وجود دارد که می توانند دوره های شما را بصورت آنلاین منتقل کرده و آنها را به خوبی مدیریت کنید. قبل از تصمیم گیری ، نرم افزارهای مختلف موجود را بشناسید.

20 نرم افزار مدیریت دوره را در نظر بگیرید

برای بارگیری محتوای دوره در سایت خود از نرم افزار مدیریت دوره خود استفاده کنید. طرح درس خود را دنبال کنید. بررسی کنید تا پیشرفت درست باشد.

21 برای بازاریابی خود به دنبال راه حل تجارت الکترونیکی باشید

می توانید یک نرم افزار مقرون به صرفه پیدا کنید که به بازاریابی دوره های شما ، راه اندازی فروشگاه آنلاین و CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) کمک می کند. برخی از شرکت ها یک راه حل یک بار ارائه می دهند.

22 به دنبال دوره های مشابه باشید

در حالی که ما می دانیم محتوای شما بی نظیر است ، دوره های مشابه را بصورت آنلاین خریداری کنید. این ممکن است یادآوری بخشی از مطالب شما را که ممکن است فراموش کرده باشید به شما یادآوری کند.

23 برنامه قیمت گذاری خود را تهیه کنید

باز هم به دنبال دوره هایی باشید که محصولی مشابه محصولات شما را ارائه می دهند. برای قیمت گذاری مورد نظر خود در دوره های خود ایده بگیرید. سعی کنید در میان مدت برای قیمت گذاری بمانید. شما نمی خواهید خیلی زیاد شوید ، اما باید ارزش خود را نشان دهید.

24 برنامه پشتیبانی مشتری چیست؟

اطمینان حاصل کنید که مشتری شما چطور با شما ارتباط برقرار می کند و نسبت به آنها چه احساسی دارد. فروش آنلاین می تواند در مورد ارتباطات کمی پیچیده تر باشد. شما باید برنامه ای داشته باشید که به سرعت به سوالات و شکایات پاسخ دهد.

25 همه چیز در مورد عناوین!

مانند هر انتشار دیگری ، شما باید چشم اندازها و مشتریان خود را در بالای صفحه درگیر کنید ، یا آنها هرگز به پایین نمی رسند. اطمینان حاصل کنید که صفحه بازاریابی شما دارای یک عنوان و عناوین جالب توجه است.

26 سایت را از نظر بصری جذاب کنید

سایت خود را شگفت آور جلوه دهید تا با این عنوان همراه شود و مشتریان را به سمت خود جلب کند و بیشتر آنها را بخواهد.

27 قوام مهم است

از همان قلم ، همان مضمون استفاده کنید و از طریق کل برنامه درسی همان طراحی را انجام دهید. قوام نمودار

28 شفاف و سازمان یافته باشید

اطمینان حاصل کنید که سایت روان و منطقی است. اگر خطایی در صفحه شما وجود دارد ، افراد نمی خواهند از شما دوره بگیرند.

29. استفاده از نرم افزار عضویت و ثبت نام در مشتریان!

برنامه ریزی و سازماندهی … اکنون زمان آن رسیده است که مشتریان را ثبت کنید و شروع به تحویل محتوا کنید.

30 فقط برای اعضا

با نرم افزار عضویت خود ، می توانید موضوعات “فقط اعضای” یا محصولاتی را که فقط اعضا می توانند به آنها دسترسی داشته باشید ، نگه دارید.

31 استراتژی رسانه های اجتماعی

به اهداف رسانه های اجتماعی خود بیاندیشید. سپس در نظر بگیرید که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بهترین کار را برای کمک به شما در دستیابی به آن اهداف انجام می دهند.

32 بفروشید … درگیر شوید!

وقتی در رسانه های اجتماعی هستید ، فروش نکنید. از این زمان استفاده کنید تا سایر شبکه ها را با شبکه هایی که علاقه های مشترک خود را با آنها برقرار کرده اید ، برقرار کنید.

33 برای پیدا کردن یک گروه فیس بوک از کلمات کلیدی استفاده کنید

به گروهی یا دو نفری بپیوندید که در مورد چیزهایی که می خواهید در مورد آنها صحبت کنید نیز صحبت می کند. باز هم ، آن را اجتماعی نگه دارید. فروش رسانه های اجتماعی دافع است.

34 گروه Facebook خود را شروع کنید

پس از راه اندازی دوره ها ، از شرکت کنندگان دعوت کنید تا یک انجمن رسانه های اجتماعی تشکیل دهند. یک گروه فیس بوک راه اندازی کنید و افراد را هنگام ثبت نام دعوت کنید.

35 مقاله ای در مورد لینک دادن به سایت ارسال کنید

مقاله خوبی که درباره موضوع دوره شما نوشته شده است ، آنها را در Linked In ترکیب می کند. در مورد آن بگویید!

36 وارد YouTube شوید

فیلم کوتاه ایجاد کنید و آنها را در YouTube ارسال کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها را می توان در رتبه بندی موتورهای جستجو یافت.

37 در صورت لزوم سایت خود را تنظیم کنید

از تجزیه و تحلیل های نرم افزار بازاریابی خود استفاده کنید تا آسیب پذیری سایت شما را ببینید. آیا مردم تماشا می کنند اما درگیر نیستند؟

38 تغییرات مرتبط

سعی کنید موضوع سایت خود را به محتوا مرتبط کنید. نگاه باید احساسی را که می خواهید ایجاد کنید بیان کنید.

39 گره بزنید

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما پیوند روشنی با دوره شما دارد. اطمینان حاصل کنید که این لینک مشخص است!

40 این آدرس های ایمیل را دریافت کنید

حتما آدرس بازدید کنندگان سایت خود را از آدرس های ایمیل بگیرید ، این کار با بزرگ شدن مشاغل شما تبدیل به نان و کره شما خواهد شد امیدوارم با این توصیه دیر به مهمانی بروید و شما هم اکنون مخاطبی داشته باشید.

41 هدیه شما اینجاست!

هدیه رایگان به افرادی که در لیست ایمیل شما ثبت نام کرده اند پیشنهاد دهید. خبرنامه ، کتاب الکترونیکی یا سایر اطلاعات مفید.

42 پادکست پیدا کنید

مهمان در پادکست باشید ، جایی که می توانید در مورد موضوع دوره خود صحبت کنید. سعی کنید پادکست مربوط به اندازه متوسط ​​را پیدا کنید.

43 این وبلاگ!

شما در حال حاضر یک وبلاگ دارید ، اما این یک روش عالی برای انجام کار درمورد دوره های ارائه شده از دوره است.

44 مهمان من باشید … وبلاگ

پیشنهاد اینکه یک وبلاگ نویس مهمان در وبلاگ شخص دیگری باشید ، مخاطبان کاملاً جدیدی را برای شما فراهم می کند تا درگیر و اطلاع رسانی شوید.

45 لبخند! شما در وب کم هستید!

از صحبت کردن در مورد دوره های خود ، از برگزاری سمینار آنلاین غافل نشوید. قانع کننده باشید ، اما از تمام محتوای خود صرفنظر نکنید. کافی است ترفندهای آبدار را رها کنید و بگذارید آنها بخواهند بیشتر.

46 فرود مبارک!

صفحه فرود خود را ایجاد کنید! حتما مطالب چندرسانه ای و مثال های آن را درج کنید.

47 اطمینان حاصل کنید که صفحه فرود شما 100٪ فوق العاده است

اینجاست که عمل است! این معمولاً اولین صفحه ای است که آنها می بینند ، اما این قطعاً آخرین صفحه ای است که آنها می بینند قبل از زمان اقدام و ثبت نام در حال حاضر

48 بالاتر از برابر بمانید

وسایل مهم را “بالاتر از برابر” قرار دهید. در چاپ ، این بالای صفحه است که با یک تکه نامه پوشانده شده است. بصورت آنلاین ، این بخشی از سایتی است که بدون پیمایش می بینید.

49 آن را ساده نگه دارید

متن خود را در صفحه فرود ساده نگه دارید و از زیرنویس ها برای حفظ توجه خواننده استفاده کنید. حتماً یک تماس روشن برای اقدام را در بر می گیرید!

50 برنامه ریزی کنید تا زمان زیادی را صرف بازاریابی دوره های خود کنید

معمولاً تا زمانی که تعطیل شوند ، دوره های خود را ادامه می دهند. احتمالاً این زمان صرف فروش ارزش آنها به افراد بی شماری در مخاطبان شما خواهد شد.

51 با یک خبرنامه در ارتباط باشید

لیست ایمیلی را که ساخته ایم به خاطر بسپارید؟ از آن برای ارسال یک خبرنامه آموزنده برای افرادی که دوره شما را می خواهند استفاده کنید.

52 از ایمیل استقبال خود استفاده کنید

هنگام ارسال ایمیل خوش آمدید به افرادی که در لیست ایمیل شما هستند ، حتماً دوره خود را ذکر کنید.

53 اطلاعات بیشتر در مورد ایمیل

آدرس های ایمیل هرکسی را که در یکی از دوره های شما ثبت نام می کند ، عکاسی کنید.این نشان می دهد که آیا آنها کاندیداهای خوبی برای دوره های آینده شما هستند.

54 حتی بیشتر از طریق ایمیل

اگر چیزی را برای آدرس ایمیل آنها به صورت رایگان ارائه می دهید ، اطمینان حاصل کنید که این چیزی است که در غیر این صورت می خریدند.

55 ثبت نام!

نام دوره را در خط امضاء خود از طریق ایمیل درج کنید.این البته با تغییر دوره می تواند تغییر کند.

56 محتوای خود را با ارزش نگه دارید

اطمینان حاصل کنید که هر بار ارسال اطلاعات یا تعامل با رسانه های اجتماعی ارزش خود را اضافه کنید.

57 در وقت صرفه جویی کنید – پس انداز کنید!

برای دانشجوی آینده خود توضیح دهید که چگونه با شرکت در دوره آنلاین شما در وقت و هزینه صرفه جویی می کنند.

58 فقط یک تیزر

درست در دکمه BOWY NOW ، نگاهی بیندازید که آنها در کلاسهای مجازی خود چه چیزی یاد می گیرند. آن را قانع کننده.

59 پیگیری

فراموش نکنید افرادی را که یکی از مشتری های شما را تکمیل کرده اند ، ردیابی کنید. مشتریان برگشتی آسان ترین برای پشه ها هستند ، و مشتریان وفادار می توانند شما را موفق کنند!

60 نقش سئو

برخی از سیستم عامل های سایت ، SEO را به عنوان بخشی از بسته ارائه می دهند ، یا افزونه ای برای آن دارند. اطمینان حاصل کنید که از آن استفاده شده است. مهم نیست که چقدر شگفت انگیز است … اگر کسی آن را نبیند!

61 کلید واژه ها

در مورد اضافه بار کلمه کلیدی دقت کنید. برخی فکر می کنند اضافه کردن دسته ای از کلمات کلیدی به سایت باعث افزایش رتبه شما می شود. موتورهای جستجو به دنبال مطالب جالب و ارزشمندی هستند و اگر بیش از حد از آن استفاده کنید ، شما را شروع می کنند.

62 درخواست گواهینامه ها

هنگامی که افراد دوره های موفقیت آمیز را پشت سر گذاشتند ، از آنها بخواهید توصیه ای کوتاه در مورد تجربه خود بنویسند. این اعتبار به تلاشهای بازاریابی شما می افزاید.

63 زودتر شروع به تبلیغ کنید

پس از اطمینان از برگزاری دوره آنلاین ، شروع کنید! به مردم بگویید که “به زودی” است و آنها را هیجان زده می کنید.

64 خود را به عنوان یک SME مستقر کنید

به آنها بگویید که چرا از منبع خوبی در هنگام طاقچه خود استفاده می کنید. این تجربه شماست؟ تحقیقاتی که انجام دادید؟ تحصیلات شما؟

65 از ارائه دروس رایگان خودداری کنید

درس رایگان ارائه ندهید. این به مردم یاد می دهد که شما کسی هستید که دوست دارد به صورت رایگان درس بخوانید. اگر تازه کار را شروع کرده اید ، یا اگر احساس امنیت نمی کنید ، هزینه کمتری را انتخاب کنید … اما نه به صورت رایگان!

66 قیمت خود را براساس محتوا تنظیم کنید

اگر یک تن محتوا دارید و شامل بسته های تعاملی ، سنگهای چندرسانه ای است و 10 ساعت به طول می انجامد ، قصد ندارید همان 4 صفحه متن نوشتاری را شارژ کنید. محتوای خود را با ارزش اضافی تهیه کنید.

67 کد تبلیغاتی را وارد کنید

دوره را همانطور که می بینید مناسب ارزیابی کنید و سپس با ارائه یک پیشنهاد تبلیغاتی سعی کنید. با استفاده از یک کد تبلیغاتی ، بر اساس اشتراک ، تخفیف شما برای شما تعریف می شود.

68. اهداف مالی را برای خود تعیین کنید

بدانید چه موقع باید این کار را انجام دهید. از آنچه باید برای مقایسه انجام دهید و سود خود را نشان می دهد آگاه باشید.

شصت و نه. خدمات خود را ارائه دهید

اگر دوره های شما مربوط به تجارت است ، میزبانی وبینار را برای یک تجارت مرتبط در نظر بگیرید. کارهایی را که می توانید انجام دهید به آنها نشان دهید و شرکت کنندگان را ترغیب کنید تا برای اطلاعات بیشتر در لیست ایمیل خود ثبت نام کنند.

70 برچسب چشمک زن هش را بگیرید

واقعاً خلاق باشید و با یک هشتگ غیر قابل مقاومت در توییتر همراه شوید. چیزی در طاقچه شما ، اما با یک عنصر سرگرم کننده است.

71 بازخورد بخواهید

و … ازش استفاده کن توصیه ای که شرکت کنندگان به شما می کنند بسیار ارزشمند است. این بخشی است که در آن نمره خود را کسب می کنید!

72 درباره نظرسنجی ها

در نظر بگیرید که در وسط دوره از دانش آموزان نظرسنجی کنید ، سپس دوباره انجام دهید. احتمالاً در زمان برگزاری دوره پاسخ بیشتری دریافت خواهید کرد. بنابراین به خودتان دو بازخورد بدهید.

73 سیستم های پرداخت

سیستم پرداخت خود را زود هنگام راه اندازی اولین دسته خود تنظیم کنید. اجازه ندهید که این یک مشکل در آخرین لحظه باشد.

74 اگر دوره موفقیت آمیز دارید ، آن را مجدداً راه اندازی کنید

هیچ دلیلی وجود ندارد که یک بار یک دوره موفق را انجام داده و متوقف کنید. ثبت نام مجدد این دوره را ادامه دهید و درآمد شما همچنان ادامه خواهد یافت. شما می توانید گاهی اوقات آن را تغییر دهید ، اما بگذارید در بازار بماند.

75 از کار سخت نترسید

آنها آن را “درآمد منفعل” می نامند ، اما اگر قصد دستیابی به موفقیت واقعی با آن را دارید ، باید مدام کار کنید. آماده باشید تا آستین های خود را جمع کنید!

76 از بقیه بایستید

چه چیزی دوره شما را منحصر به فرد می کند؟ سعی کنید چیزی را برای ایجاد مشارکت کنندگان به دور از سایر بچه هایی که با مشتریان شما سر و کار دارند پیشنهاد دهید.

77 ژنرال نباشید

شما باید چیزی را برای تخصص در این زمینه انتخاب کنید و اجازه دهید مشتریان به شما برسند. چیزی که دوستش دارید و به آن خوبی دارید. در مورد آن فکر کنید اگر می خواهید تمرکز کنید باید همه کالج های آموزشی را راه اندازی کنید … همه چیز!

78 با مردم صحبت کنید

ببینید آیا می توانید هفته ای دو یا دو ساعت وقت خود را بصورت آویزان و در حال صحبت با افرادی که از سایت شما بازدید می کنند ، بگذرانید. این یک عنصر شخصی را به اتصال یادگیری اضافه می کند و می تواند به شما در ساختن شغل کمک کند.

79 همه چیز در مورد شما

در امتداد آن خطوط ، حتماً یک بخش بیولوژیکی از سایت خود قرار دهید. مردم با افرادی که آنها را خارجی می شناسند ، تجارت می کنند.

80 خرید برای LMS

هنگام شروع یک دوره آنلاین ، باید در مورد پلتفرم LMS تصمیم بگیرید. به خاطر داشته باشید که برخی در طراحی دوره کمک می کنند. برخی به بازاریابی دوره کمک می کنند. بهترین ها وظیفه مضاعف را برای شما انجام می دهند!

81. خود را با استفاده از نمودار سازماندهی کنید

در ایجاد و فروش دوره های آنلاین ارتباط زیادی وجود دارد. من مطمئن هستم که شما موافقت خواهید کرد مدیریت پروژه مهم است ، بنابراین با استفاده از نمودار گانت یا چیزهای مشابه این کار را به شما یادآوری کنید تا آخرین مهلت ها را یادآوری کرده و کار خود را در هدف نگه دارید.

82. در ابر است

اطمینان حاصل کنید که برای پرونده های بزرگ یک راه حل ذخیره سازی ابری دارید. به نظر من ناگفته نماند که فضای ذخیره سازی امروز مهم است.

83. تغییر اجتناب ناپذیر است

اگر دوره ای را ترویج می کنید که از مردم می خواهد تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنند ، به یک یا دو منطقه که می توانند در آن کار کنند فرمان دهید. درخواست از مردم برای تغییر بیش از دو یا سه چیز باعث می شود شانس موفقیت آنها کاهش یابد.

84 برنامه را به آنها نشان دهید

با شروع دوره ، اولین کاری که می خواهید با ثبت نام های خود انجام دهید ، پیش نمایش دوره است. برنامه جامع را به آنها نشان دهید و بگذارید ببینند چه چیزی در فروشگاه است.

85 از Live استفاده کنید!

آخرین روند “زنده” در فیس بوک است. از این امر به نفع خود استفاده کنید و یک دعوت نامه زنده را برای علاقه مندان به بررسی دوره های خود اختصاص دهید.

86 اطلاعات بیشتر

بعضی اوقات ، ممکن است بخواهید مطالعه دیگری ارائه دهید. از طرف دیگر ، می توانید به شرکت کنندگان توصیه کنید اسنادی را که جزئی از ساختار دوره نیستند ، مرور کنند. به آنها ایمیل بزنید این کار به شما مخاطب بیشتری می دهد و به آنها اطلاعات می دهد.

87 شما به وقت خود اهمیت می دهید

اجرای این پروژه حداقل 6 ماه زمان خواهد برد. این را از ابتدا به یاد داشته باشید. به همین دلیل برنامه ریزی و قدم زدن بسیار مهم است.

88 دستگاه های مختلف را مجاز کنید

قبل از راه اندازی ، اطمینان حاصل کنید که این دوره به درستی در دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شود. بسیاری از دانشجویان حضور در تلفن یا رایانه لوحی را انتخاب می کنند.

89 تکالیف را اختصاص دهید

بسیاری از تسهیل کنندگان فکر می کنند که چون این درس به صورت آنلاین ارائه می شود ، آنها باید این امر را با اضافه بار شرکت کنندگان در خارج از زمان کلاس مشخص شده ، جبران کنند. از این اشتباه خودداری کنید و حداقل کار را از سیستم دور نگه دارید. شما می خواهید که آنها بیشتر از همه درگیر شوند.

90. به تعداد است

هنگام بازاریابی دوره های آنلاین خود ، به خاطر داشته باشید که حدود یک درصد از افراد هدفمند پاسخ خواهند داد. آیا این ایده به شما می دهد که چند آدرس ایمیل برای رسیدن به اهداف درآمد خود نیاز دارید؟

91 دوستی بیاور

اگر به یک عضو ثبت نام شده توصیه می کنند به افرادی که در دوره شما ثبت نام کرده اند پاداش دهید. شرکت کنندگان و لیست ایمیل های خود را رشد دهید!

92. راه اندازی خود را بررسی کنید

قبل از شروع راه اندازی در مقیاس کامل ، یک آزمایش را انجام دهید. برای انتخاب افرادی که در لیست شما هستند ایمیل ارسال کنید. افرادی را انتخاب کنید که معمولاً ایمیل شما را باز می کنند. قبل از شروع 50٪ تخفیف ، دوره را با یک پیشنهاد ویژه به آنها پیشنهاد دهید. اگر آنها نیش بزنند ، این نشانه خوبی است که شما از نظر شلیک در راه اندازی خوبی هستید.

93. در دسترس باش

ارتباطات می توانند موفقیت شما در تسهیل دوره های آنلاین را رقم بزنند یا آنها را بشکنند. زمان لازم را در دسترس داشته باشید.

94 به احساسات برگردید

نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید و برای همه بازاریابی ها معتبر است. با منطق بفروشید. از نظر عاطفی بفروشید. مردم براساس احساسات ، تصمیم خرید می گیرند.

95 سناریوهای دنیای واقعی را ارائه دهید

در طول دوره ، شرکت کنندگان به “خب چی؟” به آنها بگویید که چگونه این دانش به نفع آنها خواهد بود و از کجا می توانند آن را استفاده کنند.

96 یادگیرنده را در نظر بگیرید

مردم از پیشینه های مختلف آموزشی و تجربی ناشی می شوند. وظیفه رسیدگی به آنها در سطح آنها. با آنها صحبت نکنید و از سرتان حرف نزنید.

97 ارزیابی اولیه کنید

بررسی سریع دانش قبل از شروع دوره به شما و شرکت کننده شما اطلاع می دهد که پیشرفت در کجاست. این می تواند برای شما و برای دوره های در حال انجام مفید باشد.

98 بگذارید متوقف و قدردانی کنم

ارزیابی دوره ای را در طول دوره مجاز کنید. چگونه می دانید که اطلاعات در حال غرق شدن متفاوت هستند؟ هر از گاهی متوقف شوید و بررسی کنید که آیا می دانید.

99 آیا شما یک هیولا ایجاد کردید؟

خود را به خیلی چیزها پیچیده نکنید. این دوره را آنقدر پیچیده نگیرید که در صورت لزوم حفظ و اصلاح مجدد برای شما دشوار باشد.

100 رقابت را ادامه دهید

مهم این است که شما صنعت را درک کنید و یکی از بهترین راه های انجام این کار ، دیدن تیم دیگر چیست. هر از گاهی رقابت را بررسی کنید. این به پیشرفت دوره و استراتژی بازاریابی شما کمک می کند.

********************************************

گیز! همانطور که می بینید بیش از یک یا دو مورد وجود دارد که قبل از شروع این سفر باید در نظر بگیرید. همه این جزئیات شامل سه مرحله اساسی است:

· ایجاد دوره شما

بازاریابی دوره شما

دوره خود را راه اندازی کنید

کجای این روند هستید؟ با کمک به دیگران در دوره های اطلاع رسانی آنلاین ، به گروه افرادی که رویاهای خود را برآورده می کنند ، بپیوندید! اگر می خواهید بحث بیشتر کنید ، یا سؤالی دارید ، به ما اطلاع دهید. ما برای کمک اینجا هستیم!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا