بازاریابی

10 راز برای استخدام شرکت SEO مناسب

حتی اگر شما به اطلاعات زیادی در زمینه جستجوگرها مسلح هستید ، ممکن است باز هم به خدمات یک شرکت حرفه ای سئو نیاز داشته باشید. داشتن دانش قوی در مورد SEO در برخی موارد کافی نیست. حتی اگر تمام تلاش خود را برای تلاش برای بدست آوردن رتبه خوب برای وب سایت خود انجام دهید ، ممکن است به این فکر برسید که چرا وب سایت شما عملکرد خوبی ندارد. برای مبتدیان ، باید درک کنید که کل وب سایت شما باید در همه عناصر بهینه شود. نه تنها این ، بلکه باید وب سایت خود را مرتباً حفظ کنید. SEO فرایندی مداوم است که شامل زمان و تلاش زیادی است. برای ساده تر کردن کارها ، بهتر است از خدمات یک شرکت سئو صالح استفاده کنید تا کار را برای وب سایت خود انجام دهید.

امروزه بسیاری از شرکت های سئو وجود دارند و شرکت های قابل اعتماد و همچنین شرکت های غیر قابل اعتماد نیز در این شرکت وجود دارند. از این رو انتخاب شرکت ایده آل SEO برای شما مهم است. در اینجا 10 نکته مهم برای یادآوری در هنگام انتخاب خدمات سئو وجود دارد:

راهنمای ارزیابی سایت

آیا SEO یک راهنمای ارزیابی سایت را در اختیار شما قرار می دهد؟ شرکت جستجوگرها باید از نظر چیدمان طراحی و طراحی ، توانایی ارائه تجزیه و تحلیل جامع سایت شما را داشته باشد. این کار را می توان با انجام حسابرسی وب سایت انجام داد. نتیجه این ممیزی وب سایت به سئو این امکان را می دهد تا سؤالی را در مورد اینکه چقدر کار باید انجام شود تا شما را به سطح مشخصی از رتبه بندی برساند ، ارائه دهد. آنها باید بتوانند در مورد کلیه جنبه های عملکرد ، محتوا و طراحی مشاوره و عیب یابی صفحات شما را راهنمایی و عیب یابی کنند.

ابزاری برای یادگیری در مورد کلمات کلیدی

SEO برای جستجوی کلمات کلیدی از چه ابزاری استفاده می کند؟ آیا آنها بر اساس کلمات کلیدی شما انتخاب می کنند تجزیه و تحلیل رقابتی ارائه می دهند؟ درک روش سئو مورد استفاده برای ارزیابی کلمات کلیدی یا جستجو بسیار مهم است. اگر با استفاده از ابزارهای اساسی مانند انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی با استفاده از Google AdWords Keyword Planner ، خودتان را محتاطانه انجام دهید بسیار کمک خواهد کرد.

پیوندها به وب سایت

شرکت SEO در کجا پیوندها را بازیابی می کند؟ بک لینک ها ، اگر نه بیشتر ، از نظر بهینه سازی وب سایت فقط برای SEO ضروری هستند. SEO باید بتواند از وب سایتهای معتبری که از نزدیک با موقعیت مکانی شما مرتبط هستند ، بک لینک هایی با کیفیت بالا بدست آورد. از شرکت سئو در مورد روشهایی که برای جمع آوری بک لینک استفاده می کنید بپرسید.

ساختار هزینه

سئو قابل اعتماد هنگامی که می دانید چقدر کار را شامل می شود ، سودی برای شما ارائه نمی دهد. شارژ با هزینه های بالا لزوماً تضمین کننده دریافت خدمات با کیفیت را نخواهد داشت. همچنین تضمین نمی کند که قیمت پیشنهادی متناسب با خدماتی باشد که انتظار دارد سئو ارائه دهد. یک آژانس سئو خوب باید بتواند مجموعه ای از خدمات را به شما ارائه دهد که عملکرد و قیمت قرارداد به آنها بستگی دارد.

جدول زمانی

آیا شرکت سئو برنامه ای را برای شما فراهم می کند؟ با تلاش سخت و برنامه ریزی مناسب می توان به موقع نتایج به دست آورد. برخی از شرکت های سئو برنامه های سئو را ارائه می دهند که ادعا می کنند شما فقط در 10 روز در اولین صفحه نتایج جستجو قرار می گیرند. با این حال ، از نظر واقعی ، هیچ شرکتی سئو نمی تواند شما را برای اولین بار در یک دوره کوتاه حداکثر 10 روز در Google تضمین کند.

6-18 ماه طول خواهد کشید تا کمپین SEO شما به بهترین نتیجه ای که انتظار دارید برسید. اطمینان حاصل کنید که به قولهای دروغین تسلیم نشوید. در عوض ، از خدمات سئو که محدودیت زمانی به شما دارند بپرهیزید. یک شرکت SEO خوب می داند که بهینه سازی یک فرایند در حال انجام است و باید بتواند نگهداری منظم ، پشتیبانی مشتری و بروزرسانی مناسب را ارائه دهد.

فناوری جستجوگرها

استراتژی سئو که سئو برای بالا بردن رتبه شما استفاده می کند چیست؟ شما باید در شرکت هایی جستجو کنید که از روش های تبلیغات اسپم استفاده کنند تا شما را به سرعت در صدر قرار دهد. اگر این استراتژی شامل هر نوع عمل ناعادلانه ، مانند اسپم کردن یا فیشینگ کردن موتورهای جستجو به صورت آنلاین است ، باید سریعاً دور شوید.

SEO Premium قطعاً مطمئن خواهد شد که در معرض هرزنامه یا سرویس های گمراه کننده نیستید. به خاطر داشته باشید که اگر به استفاده از راهکارهای فریبکارانه بستگی دارد ، ممکن است سایت شما از فهرست نمایه Google حذف شود ، که مطمئناً لیست شما را در لیست سیاه قرار می دهد. دانستن شرکت SEO خود و انجام تحقیقات خود در مورد چگونگی انجام سئو مناسب ، در انتخاب شرکت مناسب بسیار حیاتی است.

ترافیک هدفمند را فراهم کنید

آیا آنها تفاوت بین ترافیک عادی و ترافیک هدفمند را درک می کنند؟ شما از خدمات سئو عمدتاً به این دلیل استفاده می کنید که برای جذب ترافیک به وب سایت خود نیاز دارید. با این حال ، آنچه شما نیاز دارید ، ترافیک هدفمند است که بازدید کننده هایی را که ممکن است علاقه واقعی به خرید محصولات یا خدمات شما داشته باشند ، به ارمغان می آورد. بستگی به این دارد که کدام کلمات کلیدی را می خواهید منجر به تولید شوند.

شما به دلیل کلمات کلیدی نامربوط نمی خواهید ترافیک نامناسب به وب سایت خود داشته باشید. ترافیک غیر مجاز فقط نرخ گزاف گویی را بهبود می بخشد (گشت و گذارهایی که به صفحه شما می رسند و سریعاً ترک می شوند) ، نه فروش شما. شرکت جستجوگرهای صحیح ، محتوای مناسب را برای وب سایت شما ایجاد کرده و آن را در کانال های مربوطه ، رسانه های اجتماعی و مطبوعات (PR) توزیع می کند. این ممکن است به بک لینکهای طبیعی منجر شود که باعث افزایش رتبه بندی موتورهای جستجوگر شما می شوند.

خروجی شفاف

یک شرکت جستجوگرهای حرفه ای حرفه ای باید برای دستیابی به نتایج مطلوب در یک بازه زمانی خاص ، یک روش عملی واضح داشته باشد. آنها باید بتوانند آنچه را که در ماه های اول و بعد انجام می شود به مشتری نشان دهند. با این وجود ، شما قادر خواهید بود تعیین کنید که چه مقدار کار در رابطه با هزینه های شما انجام می شود و به شما امکان می دهد بازده سرمایه گذاری خود را تعیین کنید. یک طرح مشخص برای این پیشنهاد باید در هر زمان در دسترس باشد تا میزان تبلیغات را نشان دهد. این شامل مقدار محتوای جدید و مرتبط است که آنها هر هفته به وب سایت شما ارسال می کنند. چند کانال توزیع؟ برای توزیع محتوای شما از چه رسانه های اجتماعی ، فهرست های مقاله و وب سایت استفاده می کنند؟ چند مورد از روابط عمومی ارسال شده است؟ چند بک لینک ایجاد شده است؟ این سؤالات واجد شرایطی هستند که باید به یک شرکت SEO خوب پاسخ دهند.

تهیه گزارش

یک سیستم گزارشگری جامع برای نشان دادن پیشرفت کارزار SEO و همچنین وضعیت رتبه بندی سایت مورد نیاز است. این گزارش می تواند ماهانه یا سه ماهه باشد. گزارش باید با استفاده از ترکیب صحیح گرافیک و متن ، واضح و مختصر باشد. این معیار برای پیشرفت یک شرکت به سمت رتبه بندی مورد نظر خود خواهد بود.

تضمین عملکرد

آیا یک شرکت سئو نوعی تضمین مانند افزایش درصد ترافیک را ارائه می دهد؟ اگرچه عوامل بسیاری درگیر در کارزار SEO هستند ، شرکت SEO می تواند براساس سالها تجربه و روش اثبات شده خود ضمانت عملکرد را ارائه دهد.

اینها اصلی ترین ملاحظاتی است که شما باید هنگام استخدام آژانس سئو در نظر بگیرید تا مطمئن شوید پول خود را در بانک قرار نمی دهید. SEO یک استراتژی اساسی برای بازاریابی است تا بتواند نام تجاری شما را به صورت آنلاین برای بازار هدف و رشد کسب و کارتان قابل مشاهده کند. این یک تلاش وقت گیر است ، اما در مقایسه با سایر گزینه های بازاریابی ، بازده بلند مدت بیشتری دارد.

قدم بعدی برای شماست.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا