بازاریابی اینترنتی

10 دلیل برتر فرسودگی در بازاریابی آنلاین

برخی از دلایل فرسودگی چیست؟

به دلایل مختلف مردم از فرسودگی رنج می برند. برخی از آنها عاملی رایج است که توسط بسیاری از افراد تجربه می شود ، در حالی که برخی دیگر چندان رایج نیستند. در اینجا برخی از شایع ترین دلایل ذکر شده است.

برای برخی ، بیش از یکی از این دلایل می تواند صاحبان مشاغل در همان محیط را تحت تأثیر قرار دهد. این می تواند منجر به تخریب تقریبا کامل برای صاحب مشاغل شود و مدتی طول می کشد تا بهبود یابد.

بیایید سعی کنیم از ابتدا از این گرفتاریهای رایج جلوگیری کنیم. اگر قبلاً این موارد را برای خود و شغل خود مشاهده کرده اید ، زمان آن رسیده است که تغییراتی ایجاد کنید.

1) تجارت اشتباه است

این شایعترین علت فرسودگی است که اغلب منجر به خرابی می شود. اگر در یک تجارت اشتباه هستید ، کارهایی را انجام می دهید که از آن متنفر هستید ، اگر نگران تلاش برای کار روی شغل خود هستید ، احتمالاً در کار اشتباه هستید. این بدان معنی نیست که شما یک شکست هستید. این بدان معنی است که شما نتوانسته اید یک مدل تجاری یا تجاری ایجاد کنید که با شما طنین انداز باشد.

زندگی خیلی کوتاه است. از کاری که انجام می دهید لذت ببرید!

وقتی از کاری که انجام می دهید نفرت دارید و مجبور هستید خود را مجبور به انجام این کار کنید ، فرقی با داشتن J.O.B نیست. منظم. بیرون از خانه. شما برای فرار از J.O.B به اینترنت آمدید. مسابقه موشها. شغلی ایجاد نکنید که باعث شود مانند هر شغل دیگری احساس راحتی کنید!

2) طاقچه اشتباه

یکی دیگر از دلایل اصلی فرسودگی در کوچه های اشتباه است. ممکن است شما یک مدل تجاری مناسب را انتخاب کنید ، مانند بازاریابی وابسته یا وبلاگ طاقچه ای که در آن می توانید محصولات را بفروشید ، اما اگر در طاقچه ای قرار دارد که با شما طنین انداز نشود ، احتمالاً دچار فرسودگی ، ناامیدی و یا حتی حتی می توانید آن را کاملاً رها کنید!

هرگز طاقچه را انتخاب نکنید ، زیرا فکر می کنید درآمد کسب می کند ، یا به دلیل اینکه شخص دیگری از آن پول می گیرد. اگر این مورد شما نیست ، باید از آن پرهیز کنید. درعوض ، به یک طاقچه ای که دوست دارید فکر کنید و روش هایی را که می توانید از آن درآمد کسب کنید و از طریق آن درآمد کسب کنید ، کشف کنید.

برخی معتقدند که اشتیاق مورد توجه تجارت نیست ، اما من می گویم اگر کاری که انجام نمی دهید ، ممکن است بخواهید اشتیاق خود را در نظر بگیرید. چیزی که به شما امکان می دهد روز به روز برود.

3) به اندازه کافی نمی دانم

این می تواند ناامید کننده و پرتلاطم باشد. می دانید که بیشترین قطعات را در این پازل بازاریابی اینترنتی دارید ، اما به دلایلی نمی توانید همه آنها را گروه بندی کنید. شما حتی تماشا می کنید که بازاریابان مورد علاقه خود را ببینید که چه کاری انجام می دهند ، اما هنوز هم کلیک نمی کند.

چه اشتباهی دارید؟ ممکن است کار اشتباهی انجام ندهید. شما فقط ممکن است به اندازه کافی از کارهای درست را انجام ندهید.

تشخیص اینکه موارد مناسب چیست ، واقعاً سخت است. یک راه این است که سعی کنید بیش از حد از فعالیت ها استفاده کنید. روی چند نکته تمرکز کنید تا زمانی که آنها به یک عادت تبدیل شوند.

هنگامی که اهدا کنید ، به شما کمک می کند از “سندرم شی براق جدید” خودداری کنید. این مشکلی است که بر بسیاری از کارآفرینان آنلاین تأثیر می گذارد – ما همیشه احساس می کنیم که باید بیشتر از جدیدترین و بهترین تکنیک بیاموزیم ، نه اینکه به آنچه در حال حاضر انجام می دهیم – بیشتر از آنچه اکنون انجام می دهیم ، بیاموزیم.

مطمئناً ، شما می خواهید مهارت های خود را گسترش داده و در بعضی مقاطع گسترش دهید ، اما در ابتدا فقط می توانید روی یک منطقه محدود تمرکز کنید. اگر هنوز آنرا درک نکرده اید ، پس از امید به خرید محصول ، به خرید محصول اطلاعات ادامه ندهید. تمرکز کنید و در نهایت احساس کنید که همه چیز در حال چرخش است.

البته ، اگر واقعاً در حال تلاش هستید ، همیشه می توانید یک مربی را برای شروع کار خود استخدام کنید (تا زمانی که بتوانید هزینه آن را بپردازید) یا حتی یک دستیار مجازی برای کمک به شما در انجام این کار داشته باشید.

این منطقه ای است که من از تجربه شخصی به یاد می آورم. خیلی شگفت انگیز بود ، فکر کردم هرگز بهبود نمی یابم. سپس من شروع به تمجید و تمرکز در یک یا دو حوزه از کار خود کردم تا بتوانم به جلو حرکت کنم. این باعث ایجاد دنیایی در تجارت و امنیت من شد.

4) هیچ سیستمی در کار نیست

بسیاری از صاحبان مشاغل موفق با این امر موافق هستند

“سیستم ها کار می کنند و مردم با شکست مواجه می شوند”

مربی من نسبت به این امر بسیار احساس قاطعیت می کند و افرادی که روش های خود را انجام می دهند موافقت خواهند کرد زیرا این اولین بار بود که پس از آزمایش روش های مختلف ، به صورت آنلاین درآمد کسب می کردند.

این می تواند مشکل باشد. شانس شما حتی مطمئن نیستید که سیستم هایی را که باید برای کارآمدتر و کارآمد تر کار کنید ، باید در آن کار کنید. شما به دنبال انواع سیستم ها بصورت آنلاین هستید ، اما نتیجه ای که می گیرید فقط مقالات بیشتری هستند که به شما می گویند راه اندازی سیستم!

یک سیستم می تواند به همان اندازه ساده زندگی کردن یک روال باشد. هنگامی که کارهای خاصی را انجام می دهید که بطور معمول انجام می دهید ، سیستمی را توسعه دهید که این کار را در هر زمان انجام ندهید.

مثال ها:

قالب های ایمیل تنظیم کنید

به روزرسانی های رسانه های اجتماعی را تنظیم کنید تا در روز ظاهر شوند ، بنابراین لازم نیست هر ساعت وارد سیستم شوید

یک برنامه ارسال بلاگ تنظیم کنید

برای به روزرسانی پرونده های مالی خود زمان تعیین کنید

و هنگامی که شک دارید ، از سیستم شخص دیگری استفاده کنید که برای خیلی ها خوب است. شما خیلی چیزها خواهی آموخت.

5) تلاش برای انجام بیش از حد

مطمئناً می تواند خیلی زود به فرسودگی منجر شود. اگر هنوز هم برای اجرای یک تجارت آنلاین تازه کار هستید ، احتمالاً هنوز نمی توانید برخی از کارهای روزانه خود را قرار دهید. در این حالت ، زمان مناسبی است که بررسی کنید که در کجا هستید ، چه کاری بطور کامل انجام دهید و چه چیزی را از لیست بارگیری کنید.

به عنوان مثال ، اگر ردیابی فیس بوک برای شما تجارت ایجاد نمی کند ، به آن استراحت دهید و به یک سایت دیگر توجه کنید. اگر دوباره در Twitter شروع به کار کنید ، افراد محتوای شما و تجارت شما را به اشتراک می گذارند ، که ممکن است مکان بهتری برای صرف هزینه آنلاین آن باشد. اگر هیچ یک از این نتایج حاصل نشود ، ممکن است بخواهید در یک تالار گفتگو ، سایت عضویت یا گروه کارشناسی ارشد وقت صرف کنید.

اگر به دلیل وجود شبکه های مختلف در آنجا بیش از حد رسانه های اجتماعی هستید ، می توانید روی علاقه مندی های خود تمرکز کنید ، یا از یک سرویس پریمیوم مانند HootSuite استفاده کنید تا مدیریت از یک مکان آسانتر شود.

* به یاد داشته باشید ، ابتدا روی فعالیت بازده تمرکز کنید.

اداره کردن مشاغل شخصی شما واقعاً به معنای تعادل و دستکاری در بسیاری موارد است. دریابید که چه نتایجی ، چه چیزی ندارد و مواردی که کار نمی کنند را کاهش دهید.

همچنین کیفیت نتایج به دست آمده را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، شما ممکن است هزاران دنبال کننده در توییتر داشته باشید و پاسخ های زیادی دریافت کنید ، اما اگر محصول یا خدمات شما را وارد نمی کنند ، آیا بهترین زمان برای گذراندن آنجاست؟

به یاد داشته باشید – هنگامی که شما یک جریان نقدی ثابت دارید ، برون سپاری بهترین راه برای رشد و پیشرفت تجارت شماست. شما فقط نمی توانید به سطح مورد نظر خود برسید و احساس سوزش می کنید!

6) از نقاط قوت خود استفاده نکنید

شاید تعجب کنید که چگونه می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود. حقیقت این است که اگر شما روی انجام کارهایی که در آن ها خوب نیستید تمرکز کنید ، انجام کارهای دیگری به شما زمان بیشتری می برد و این باعث می شود انرژی ذهنی شما نیز به شما بخورد. اگر در طراحی وب خوب نیستید ، این کار را نکنید. پس انداز آن برای برون سپاری آن یا تجارت با یک طراح وب و در عوض مهارت های خود را به آنها ارائه دهید.

اگر شبکه های اجتماعی قدرت شما نیست ، سعی کنید یک پروانه اجتماعی باشید. شما هنوز هم می توانید اطلاعات مفیدی را به اشتراک بگذارید و زیبا باشید ، اما لازم نیست که به پست های همه پاسخ دهید تا توجه کنید. فقط خودتان باشید ، مطالب خود را با سایر مطالب عالی به اشتراک بگذارید و در همین مرحله بگذارید.

نقاط قوت شما را بفهمید و با آنها کار کنید. اگر در زمینه طراحی گرافیک یا نوشتن اطلاعات خوبی دارید ، به جای افرادی که به دنبال طراحی کامل وب هستند به دنبال افرادی باشید که به دنبال این خدمات هستند. اگر در ایجاد انگیزه برای دیگران خوب هستید ، یک کار مربیگری را در نظر بگیرید که به افراد کمک می کند تا متمرکز و الهام بخش باشند.

به یاد داشته باشید – کار کردن با نیروی خود بسیار بیشتر از این است که تمام انرژی خود را صرف کار کردن روی نقاط ضعف خود کنید! بسیار سرگرم کننده تر!

7) تخصصی نیست

با استفاده از نقاط قوت شما می تواند دست به دست هم بدهد. اگر خدمات زیادی ارائه می دهید و برای به پایان رساندن کارها باید از پروژه به پروژه دیگر پرش کنید ، باید فقط در چند مورد تخصص داشته باشید.

بعد از راه اندازی مشاغل خود می توانید خدمات بیشتری اضافه کنید ، دستیاران استخدام کنید و برخی از کارهای خود را برون سپاری کنید. اما در حال حاضر ، تلاش خود را برای انجام بسیاری از کارها به یکباره متوقف کنید. به مواردی بچسبید تا زمانی که در آن مناطق تعیین کنید.

8) خیلی عقب است

از طرف دیگر ، انجام کارهای تکراری و خسته کننده می تواند باعث کم شدن انرژی شما و همچنین باعث فرسودگی شود. (به یاد داشته باشید J.O.B.) اگر هر هفته کارهای ساده و ساده ای وجود دارد ، ممکن است زمان استخدام یک VA برای فارغ التحصیلی باشد.

استفاده از VA برای مواردی که فقط 15 تا 30 دقیقه طول بکشد بسیار عالی است ، اما باعث ناامیدی زیادی می شود. بیشتر VA ها به صورت ساعتی شارژ می شوند ، اما آنها تعداد 10 تا 15 بلوک زمانی را که برای شما ایجاد می کنند ، نظارت می کنند و اطمینان حاصل می کنید که تمام ساعت کار خود را دریافت خواهید کرد. شما ممکن است نیاز به خرید یک ساعت در ماه برای برخی موارد داشته باشید. این کار برای شما بسیار مؤثر است و می تواند شما را از کنار گذاشتن این کارهای روزمره باز دارد.

9) به روش اشتباه کار کنید

قطعاً تعادل سخت است. شما باید با افراد دیگر در این زمینه خود ارتباط برقرار کنید ، مشتری ها و شرکای بالقوه خود را پیدا کنید ، اما اگر زمان زیادی را در این زمینه سپری کنید ، زمان کار شما را کم می کند. از طرف دیگر ، اگر وقت زیادی را صرف تلاش برای کار می کنید و زمان کافی برای گفتگو با سایر صاحبان مشاغل ، مربیان یا افرادی که سعی در شروع کار خود ندارند ، می توانید داشته باشید ، با احساس اینکه در این سرمایه گذاری کاملاً تنها هستید ، دچار فرسودگی می شوید.

یکی از راه های خوب برای شبکه ، انتقال به رویدادهای زنده است. آنها سرگرم کننده و پرانرژی هستند. شما چیزهای زیادی خواهید آموخت و با افراد جدید زیادی آشنا می شوید ، دوستان قدیمی را می بینید – بعضی اوقات مانند یک اجتماع خانوادگی انواع است. انجام این سه ماهه بهینه است. این به شما کمک می کند تا در مورد شغل خود انگیزه داشته باشید.

شبکه مفید دیگری که می توانید در آن شرکت کنید پیوستن به یک مغز یا دو مغز مرتبط با طاقچه تجربه شماست. این به شما کمک می کند تا احساس ارتباط بیشتری داشته باشید و نکات مفید و استراتژی های جدیدی را برای تجارت خود بیاموزید.

10) ساماندهی و برنامه ریزی نکردن

این منطقه ای است که بسیاری از صاحبان آن شکست می خورند. این می تواند منجر به فرسودگی شود زیرا اگر وقت خود را صرف برنامه های هفتگی و ماهانه نکنید ، روز به روز هدر می دهید و سعی می کنید بفهمید چه کاری باید انجام شود. پس از مدتی ، شما را ناامید می کند و خیلی کم پیشرفت می کند.

در ابتدای هر ماه یک ساعت و یا دو ساعت صرف کنید تا تصمیم بگیرید که می خواهید هر ماه چه چیزی را انجام دهید ، خواه در جذب مشتری جدید باشد ، در ساخت لیست ایمیل شما ، فروش اضافی یا ایجاد یک محصول. اهداف ماهانه خود را تعیین کرده و سپس آنها را به کارهای هفتگی تقسیم کنید.

در پایان هر روز کاری ، برنامه های فردا را ببینید تا بدانید که هر روز انتظار چه چیزی را دارید. همچنین ، برخی از شب های یکشنبه را به بررسی برنامه های هفتگی خود اختصاص دهید تا بدانید که انتظار هفته چیست و در چه مناطقی باید تمرکز کنید.

یک عبارت مشترک وجود دارد که می گوید:

مردم تصمیم به شکست ندارند ، آنها نمی توانند برنامه ریزی کنند

یکی از اینها نباشی با برنامه های ماهانه یا هفتگی خود شروع کنید – می توانید این کار را چند ماه قبل انجام دهید یا حتی یک برنامه سالانه تهیه کنید. تازه شروع کنید

تمرکز کسب و کار شما می تواند تغییر کند ، خوشبختانه شما انعطاف پذیری دارید که در صورت نیاز برنامه را تغییر دهید.

در هر صورت ، شما می خواهید یک برنامه واقع بینانه تنظیم کنید. این واقعاً به بهره وری شما کمک می کند و فرسودگی را کاهش می دهد!

در نتیجه

نکات بالا به شما کمک می کند تا چه عواملی باعث فرسودگی شغلی شود. ساخت و ساز تجاری به زمان و تلاش نیاز دارد.

اگر کارها به همان سرعتی که دوست دارید انجام نشوند ، اجازه ندهید که دلسرد یا ناامید شوید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مکان شما را در نظر بگیرید ، در کجا می خواهید باشید و وظایف ایجاد درآمد برای اولین بار در وقت و تلاش خود چه کاری را باید انجام دهید. هدفمند بودن در مورد نتایج مهم است. قطعاً بهتر از گذراندن وقت و ندیدن نتیجه است.

به حرکت خود ادامه دهید ، شما در راه کسب درآمد آنلاین هستید!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا