بازاریابی اینترنتی

10 ایده بازاریابی آژانس بیمه آنلاین برای نمایندگان و کارگزاران

اجرای یک کمپین بازاریابی اینترنتی یا حتی یک پیشرفت موجود می تواند یک کار چالش برانگیز باشد. مؤسسات بیمه از کجا باید شروع شوند و روی چه مواردی باید تمرکز کنند؟ در اینجا 10 ایده شبکه بزرگ برای کمک به آژانس شما در بهبود ابتکارات بازاریابی آنلاین شما ارائه شده است.

1. وبلاگ Vlog

وبلاگ نویسی روشی فوق العاده برای نمایش تخصص شما و جذب بازدید کننده به سایت شماست. مسائل عمومی معمولاً در شلوغی از بین می روند. نوشتن در مورد موضوعات بسیار خاص مربوط به مشتری و چشم انداز خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، اگر شما یک آژانس بیمه بار هستید ، این به معنای موضوعاتی است که در مورد CSA ، مقررات DOT ، اقتصاد سوخت ، مدیریت ناوگان ، سرقت سوخت ، سرقت محموله و غیره به روز می شود. برای جذاب تر و چسبناک تر کردن وبلاگ های خود از فیلم ها استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که وبلاگ های شما (و سایت) سازگار با تلفن همراه هستند!

2. آژانس رتبه بندی / بیمه سئو خود را در Google بهبود بخشید

رتبه بندی گوگل یکی از مقدسات بازاریابی اینترنتی است. قرار گرفتن در صفحه اول همان جایی است که در آن قرار دارد. هنگام بررسی ابتکارات بازاریابی آنلاین خود ، به خاطر داشته باشید که چگونه آنها می توانند تأثیر مثبتی در رتبه بندی موتورهای جستجو داشته باشند. پیشرفت سئوی خود را دنبال کنید و تجزیه و تحلیل سایت خود را مرور کنید تا ترافیک شما مشخص شود.

3. ایجاد یک سری Webinar

آژانس های کافی از وبینارها استفاده می کنند. سمینارهای آنلاین یا حتی سه ماهه برای بالا بردن شما از گروه فروش بیمه تا مشاور و مشاور کارهای زیادی انجام می دهند. سمینارهای آنلاین قابل ضبط است و به عنوان ارزش بالا در وثیقه دیجیتال در صورت تقاضا پس از وبینار ارائه می شود. و وبینارها دلیل ارزشمندی برای ارتباط با مشتری و چشم انداز در کمپین های قطره ای ایمیل ارائه می دهند.

4- از فیلم های توضیحی استفاده کنید

فیلم های توضیحی ، همچنین به فیلم های با ارزش یا فیلم های وایت برد ، می توانند برای بازاریابی آنلاین بسیار مفید باشند ، زیرا آنها معمولاً کوتاه ، چسبنده ، سرگرم کننده و قابل استفاده مجدد از طریق رسانه های مختلف هستند. شما می توانید آنها را به وب سایت آژانس بیمه خود ، کانال مارک YouTube ، وبلاگ ها و کمپین های بازاریابی ایمیل خود ارسال کنید.شما می توانید بهترین فروش را به هر مشتری ارائه دهید. و غیره) ، و آنها را به طور گسترده از طریق رسانه های اجتماعی منتشر کرد.

5. حداکثر رساندن رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی غالباً برای اکثر آژانس ها یک منبع غیر قابل استفاده هستند. حداقل ، هر آژانس باید در تمام سیستم عامل های مهم رسانه های اجتماعی از جمله LinkedIn ، Facebook ، Twitter ، YouTube و Google+ حضور حرفه ای و مارک تجاری داشته باشد. فراتر از آن ، آنها باید تعدادی از پیروان “محترم” باشند. تبلیغات رسانه های اجتماعی می تواند برای آژانس ها مؤثر باشد ، اما این یک ابتکار پیچیده تر است و نیاز به نیروی انسانی داخلی یا برون سپاری به یک متخصص دارد.

6. صفحه آژانس + Google ایجاد کنید

اگرچه بیشتر افراد از Google+ استفاده نمی کنند ، در صورت ایجاد یک صفحه ، Google با رتبه صفحه بهتری به شما پاداش می دهد و مرتباً پست می کنید. فقط چند دقیقه طول می کشد و ارزش تلاش برای بهبود ابتکار عمل بهینه سازی موتور جستجو آژانس بیمه خود را دارد.

7. اعمال نفوذ توصیفات مشتری یا پوسترهای مطالعه موردی

مشتریان مبارک همیشه تجارت شما را بهتر از حد ممکن به فروش می رسانند. مشتریان وفادار خود را به آنها پروفایل دهید و درمورد آنچه را که در مورد شرکت شما دوست دارند ، از آنها سؤال کنید. حتی بهتر ، یک فیلم بسازید و آن را در سایت خود قرار دهید. همچنین می توانید عکس های ناشناخته موردی ، توضیحات موردی کوتاه از داستانهای موفقیت مشتری با نوع تجارت و موقعیت مکانی کلی ، اما نام آنها را ایجاد نکنید.

8- از LinkedIn با تمام توان استفاده کنید (و از کارمندان خود کمک بگیرید)

اگر آژانس شما یک خط تجارت یا یک آژانس مزایا باشد ، LinkedIn مکانی برای آن است. برای اطمینان از داشتن یک صفحه حرفه ای شرکت ، ارسال های منظم و ایجاد سیاستی که به کارمندان شما کمک کند تا در تلاش های بازاریابی خود در LinkedIn کمک کنند ، باید روی لینکدین سرمایه گذاری کنید. به گروهها بپیوندید و خود را برای گسترش دسترسی خود ایجاد کنید.

9. انتشارات مطبوعاتی – انتشارات جدید

اطلاعیه های مطبوعاتی ، که اغلب در دنیای سریع در حال تغییر روابط عمومی به عنوان اخبار منتشر می شود ، به آژانس ها فرصتی عالی آنلاین برای گسترش آگاهی از برند و بهبود موتور جستجوی بهینه سازی موتورهای جستجو می دهد. خدمات رایگان و پولی در اختیار آژانس ها قرار دارد. نیازی به گفتن نیست ، همه نسخه های جدید باید به عنوان تبلیغات در سایت آژانس بیمه شما شروع شوند ، سپس به یک سرویس چاپ جدید تغییر یافته و سپس آن را از طریق رسانه های اجتماعی هل دهید.

10. از جزوه های اطلاعات آنلاین و ایمیل استفاده کنید

خبرنامه های نامه الکترونیکی امکان ارتباط مستقیم مستقیم با کیفیت و بالقوه را با آژانس ها فراهم می کنند. راه حل های مبتنی بر ابر وجود دارد که قالب های خبرنامه جذاب ، سازگار با تلفن همراه را ارائه می دهند. از طرف دیگر ، می توانید این ابتکار را به یک آژانس بازاریابی ماهر و باتجربه هدف قرار دهید. کمپین خبرنامه بازاریابی ایمیل می تواند تا حد زیادی بر تلاشهای بازاریابی آنلاین شما تأثیر بگذارد.

اگر آژانس شما از منابع داخلی برای دستیابی به ابتکارات آنلاین شما برخوردار نیست ، پیشنهاد دهید که یک آژانس بازاریابی را به یک آژانس بیمه ماهر اختصاص دهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا