بازاریابی

10 استراتژی برتر SEO برای دنبال کردن در مشاغل کوچک در سال 2018

هر کس می خواهد توجه بیشتری را به وب سایت خود جلب کند. یک استراتژی خوب و موثر بهینه سازی موتور جستجو (SEO) این امکان را دارد که وب سایت شما را به بالاترین رتبه بندی جستجوی ارگانیک گوگل برساند و منجر به رشد تجارت شما شود.

سئو یک زمینه سریع رشد است. بنابراین ، تعجب آور نیست که ببینیم افراد با پیشرفت ها ، روندها و روش های جدید رشد می کنند. با این وجود ، چند استاندارد طلایی در سئو وجود دارد که همه SMB ها باید در سال 2018 از آن استقبال کنند.

مخاطبان خود را تعریف کنید

جستجوگرها بازدید از یک وب سایت را هدایت می کند. اما فایده ای ندارد مگر اینکه وب سایت شما در مقابل مخاطبان مربوطه ظاهر شود. بنابراین ، در سلامت چیزها باید نوع مخاطبی را که هدف قرار داده اید بدانید و از الگوهای جستجو ، اطلاعات جمعیتی ، محل سکونت ، ترجیحات و غیره آنها مطلع خواهید شد. بنابراین می توانید هر روز ، هر هفته ، هر ماه درباره آنها بیشتر بدانید.

مخاطبان خود را در اولویت قرار دهید

هنگام ایجاد وبلاگ ، باید اولین نگرش خواننده خود را داشته باشید. آنچه خوانندگان شما واقعاً نوشته اند باید در ذهن شما جالب باشد.

هرگز تصور نکنید که رقیب مستقیمی ندارید

همیشه افرادی وجود دارند که قبلاً از کلمات کلیدی مورد نظر شما برای هدف قرار دادن استفاده کرده اند. تکالیف خود را انجام دهید تا بفهمید رقبای شما چه کسانی هستند و چگونه استراتژی SEO خود را از دیگران متمایز کنید.

سرعت صفحه را بهبود ببخشید

Google ارزش زیادی برای سرعت صفحه قائل است. سرعت صفحه قابلیت مشاهده وب سایت شما را بهبود می بخشد. طبق گفته گومز دات کام ، حتی تاخیر دوم در زمان بارگیری یک صفحه می تواند رضایت مشتری را تا 16 درصد کاهش دهد. این در مورد کاربران موبایل از اهمیت بیشتری برخوردار است.

از کلمات کلیدی طولانی استفاده کنید

استفاده از کلمات زنگ دار در استراتژی خود رمز موفقیت کسب و کار شماست. به عنوان مثال ، بهبود رتبه بندی شما در Google با در نظر گرفتن کلمه کلیدی “نکات SEO” می تواند مدتها طول بکشد. با این حال ، استفاده از نسخه های طولانی کلمات کلیدی “نکات SEO” مانند “بازاریابی SEO برای تجارت شما” می تواند شانس شما برای رتبه بندی بالا در Google را افزایش دهد.

سئو محلی

مشاغل کوچک باید به طور خاص بر تحقیقات محلی متمرکز شوند. اگر یک تجارت در مقیاس کوچک هستید ، SEO محلی مهمترین است. اخیراً مشخص شده است که 50٪ از مشتریانی که به صورت محلی با تلفن های گران قیمت نگاه می کنند ، در همان روز از یک فروشگاه بازدید می کنند. این رقم هنگام جستجو در رایانه یا رایانه لوحی 34٪ است. بنابراین سلامتی آن چیزی است که باید بر دیدن کار شما در منطقه شما اولویت داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است توسط رقبا شکست بخورید.

وب سایت خود را با وب سایت های تلفن همراه سازگار کنید

نتایج این نظرسنجی نشان داد که 60٪ از ترافیک از طریق تلفن های همراه حاصل می شود و این تعداد احتمالاً افزایش می یابد. بنابراین این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید وب سایت شما برای بازدیدکنندگان موبایل بهینه شده است که پیمایش در تلفن همراه برای آن دشوار نیست. این مورد بیشتر ضروری شده است زیرا گوگل در حال توسعه رتبه های بالاتر برای سایت های موبایل بهینه سازی شده است.

جستجوی صوتی

با گذشت زمان ، استفاده از تحقیقات مبتنی بر صدا در حال افزایش است. اکنون مشخص شده است که می توانید جستجوی صدا را برای خطرات احتمالی نادیده بگیرید. از آنجا که درخواست های جستجوی صوتی با برنامه های نصب شده بسیار متفاوت است ، شما باید محتوای خود را با جستجوی صوتی اصلاح کنید.

حقیقت را فراموش نکنید

سئو یک رویه اب زیر کاه یا فریبنده نیست ، اگرچه برخی از افراد تمایل به چنین تصوری دارند. موتورهای جستجو در تاکتیک های سایه به شما کمک نمی کنند. با این کار می توانید به اطمینان موتور جستجو منجر شوید.

روی کیفیت بیش از اندازه پیوند تمرکز کنید.

کیفیت و نه کمیت چیزی است که ابتدا باید هنگام ایجاد پیوند برای وب سایت خود به آن فکر کنید. مسدود کردن تعداد زیادی پیوند با کیفیت پایین می تواند به اعتبار وب سایت شما آسیب برساند.

سئو فرآیندی در حال انجام است. با این حال ، شروع با یک استراتژی موثر به موفقیت آنلاین برای سالهای آینده تبدیل خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا