اخبار بازار

02 – مطالب مشابه با علامت گذاری معاینه شخصی

یکی از اولین مواردی که یک تولید کننده محتوا یا هر کسی که بایستد و می خواهد تولید کننده محتوا باشد ، تعریف محتوا است.

یک مورد که کشف کردم این بود که ما باید کمی حرفه ای تر به مطالب نگاه کنیم ، برای مثال ، اگر یک سیب را درون جعبه بگذارید ، می توانید بگویید “محتویات موجود در این جعبه یک سیب است”.
به نوعی منطقی است که وجود داشته باشد و هر آنچه وجود دارد ، محتوای برای چیزی است ، بنابراین محتوا ، اما از همین حالا ، ما روی معنای کلی آن کار نمی کنیم و این بدان معنا نیست که محتوا یک راه یا دیگری است.

خوب من در وهله اول تعاریف از مطالب را به دست آورده ام ، اما اساسی ترین آن ویکی پدیا است.

در زمینه انتشارات ، هنرها و رسانه ها ، اینها اطلاعات و تجربیاتی هستند که با هدف کاربر نهایی یا مخاطب هدف انجام می شود. محتوا چیزی است که باید از طریق رسانه های مختلف مانند گفتار ، نوشتار یا هنر بیان شود. ویکی پدیا

بنابراین می توانیم چیزی بسیار کلی بگوییم

هر گونه اطلاعاتی که در مورد هر رسانه ای بیان شده است ، محتوا است
“خودم”

اطلاعات ما می توانیم به همه این موارد فکر کنیم: گفتگو با یک پیرزن ، ارسال نامه ، عکس و فیلم ، ارسال ، تحقیق در مورد یک موضوع و همه چیز.
و ما می توانیم رسانه هایی مانند: شفاهی ، پاکت نامه یا اداره پست ، اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و همه را نیز در بر گیریم ، می توانیم رسانه را نیز در نظر بگیریم.
یعنی هم صحبت خانم پیرزن و هم دلتنگی او با دیگران و پست برند آدیداس با تفکر ، دلیل و هدف زیادی در صفحه اینستاگرامش هر دو محتوا هستند.

اما این تعریف برای همه یکسان نیست و بسیاری از افراد با تعریف فضای تولیدی بسیار سخاوتمند و مناسب ، ناآشنا هستند.

من بیش از این تعریف رفتم و آن را به انگلیسی و فارسی خواندم و آنچه می فهمم این است که همه تعریف خود را دارند و بنابراین بهتر است که مطالب به صورت تعریف شده باشد. شخصی مهم است که هر کس تعریف خود را داشته باشد عشق بنابراین باید یک لیست چک برای خودمان درست کنیم تا هر آنچه در تعریف شما نیست ، محتوا را به متن یا چیزی بی ارزش برای شما یا همه تبدیل کند.

بنابراین به دنبال معنی خود باشید

مرحله اول: شکل مطالب مهم! متن ، فیلم ، صدا

برخی محتوا را فقط به عنوان محتوای متنی می بینند ، مانند تولید کننده محتوا فقط کسی که در توییتر متن ارسال می کند یا فقط کسی است که برای یک روزنامه و وب سایت می نویسد.

مرحله دوم: موضوع با ارزش باشه یا نه؟

آیا محتوای مهم است؟ به عنوان مثال ، کسی که یک طنز است یا کلیپ اینستاگرام (برنده) می سازد و حتی موسیقی را نمی شناسد ، کسی که آهنگ می خواند خواننده و نام شخص بعدی درست است آنها ارزش هیچ محتوا را نمی دانند و به نوعی باید برای مخاطب هدف یا هر کسی که آن را می بیند ارزشمند باشد. ارزش ایجاد کنید باشه

مرحله سوم: اصلاً نیست تولید کننده آیا باید خودتان باشید یا نه؟

آیا برای شما مهم است که خودتان تهیه کننده باشید یا فقط به آنها اطلاع دهید؟ به عنوان مثال ، آیا یکی از کلیپ های طنز وینر در اینستاگرام خود پست می کند یا مترجم خارجی محتوا تولید می کند یا خیر؟

مرحله چهارم: احساس مخاطب مهم؟ یا اصلاً اینطور نیست جادو یا نه؟

آیا این فقط انتقال یا انتقال محتوا است یا باید بر احساسات مخاطبان تأثیر بگذارد یا اصلاً نداشته باشد؟ رضایت مخاطب مهم نیست

مرحله پنجم: آیا این یک طرفه است یا دو طرفه؟ تماس بگیرید یا نه؟

در صفحات مجازی ، به خصوص در اینستاگرام ، بسیار مهم است که بدانیم مخاطبان چه ارتباطی دارند. آیا به نظرات پاسخ می دهید یا نه؟ آیا به کتابخانه ها پاسخ می دهید یا نه؟ یا در کلاس کارمند شماست یا خیر؟ یا اصلاً نباید باشد و به آن ربطی ندارد تعامل اصلاً مهم نیست.

مرحله ششم: ضروری است هدف باشه

ممکن است شما در صفحه اینستاگرام خود سازنده محتوا را نشناسید زیرا نمی خواهد تصویر او را ببیند و تعریف محتوای شما فقط محتوا برای تبلیغات است.

مرحله 7: دلیل پیام هدف دارید یا نه؟

آیا این فقط برای تبلیغ کافی است یا باید آن را به رضایت مخاطبان برساند؟

مرحله هشتم: فقط اطلاعات آدم میزبان؟

دیگر برای من فرقی نمی کند که برخی از اطلاعات مربوط به حیوانات تولید شود. ممکن است مثلاً پاندا به دلیل داشتن سرماخوردگی به پنجه پندا محتوی باشد ، بنابراین در حال حاضر قابل ترمیم هستند. من نمی دانم فیلمساز خالق محتوا است یا نه.

خوب

سرانجام تمام شد

اگر به یک نکته برسید ، صادقانه بگویم ، من زیاد زحمت کشیدم اما بد نیست.

اگر موضوع دیگری وجود دارد ، حتماً تعریف محتوای خود را بنویسید

اگر یک کلمه غلط داشتم از اندازه دست شما متاسفم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا