دانش و فناوری

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری به سوالات کاربران

حتماً نام سیری و داستان پاسخ‌های طنز آن را شنیده‌اید. سیری اساس یک دستیار بر روی هوش مصنوعی است و می‌تواند به صورت خودکار به شما درباره سوالات مطرح شده پاسخ دهد. در این میان پَس از این دستیار پرسیده شده است که باید ۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیران هه ات ارائه شود. مانند ترنجی همراه باشید.

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری به سوالات شما…!

دستیار اپل، یعنی سیری می‌تواند بسیار مفید باشد، البته اگر سوالات و دستورات خود را به روش صحیح از او بخواید. اما گاهی اوقات سوالی که برای ما انسانها منطقی است، به نظر نمی رسد برای آنچه که برخی معتقدند ارباب آینده ما این است. قابل ذکر است کاربران دستیارهای هوش مصنوعی که متوجه می شوند و محدود آن ها در مواردی هستند. گ ی ی ی ی ی ی ح ح ح ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی

اگر از دارندگان اپل واچ باشد شاید از سیری بسیار بیشتر از هرکس دیگری استفاده کنید. بنابراین واقعاً ما با داشتن چنین گجتی، این دستیار مجازی را احضار می‌کنیم و از او می‌خواهیم تا یادی‌هایی را تنظیم کند یا فقط به سؤالاتی که نمی‌توانیم در پاسخ آن را پیدا کنیم، پاسخ دهیم. سیری یا هر دستیار دیگری از این نظر واقعا عالی و مفید عمل می‌کنند. شایدشما آشپزی کردن را دوست داشته باشید و از سکوت بیزار باشید، بنابراین وقتی در آشپزخانه چیزی نیستید از سیری سوال می توانید ببینید چه چیزی را می توان فهمید و چه را نمی توان فهمید.

شما می‌توانید سوال اشتباه بپرسید سوال درست را به روش اشتباه از او بپرسید. با این کار می‌توانید پاسخ‌های بسیار خنده دار را از این دستیار مجازی دریافت کنید، شما حتی می‌توانید به ظاه بروید. بیایید ناخواسته خنده‌دارترین پاسخ‌های سیری را که به‌طور تصادفی در چند روز گذشته به آن‌ها برخورد کردید.

The real thing is the iz جالب بگو

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری

اگر می توانید از سیری بخواهید داستانی برای شما تعریف کند یا برای شما یک جوک بگوید و حتی تعداد معقولی از آنها برای شما آماده است، اما اگر از وی بخواهید که «چیز جالبی» را به شما بگویید، دقیقاً به همین ترتیب، دستیار را خراب کنید. می‌کنید و شاید حتی متوجه صداقت این دستیار شوید. برخی از این پاسخ‌ها در واقع پاسخ پیش فرض هستند و سیری زمانی که قادر به درک یک دستور نیست، آن را می‌دهد. اما آیا این یک پاسخ برای آن سوال خاص است؟

ی سیری، چند انگشتم را بالا نگه داشته ام؟

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری

این سوال خط مرزی سیری را می‌شکند و تا زمانی که مشکلات آن برطرف نشده است، می‌توانید آن را امتحان کنید. ی ت ت ت م م م م ت ت ت ت ت ت ت ت ت شاید این تقلب با فهرست کردن تمام اعداد ممکن است؟ سیری نباید پاسخ واقعی را بداند، البته واقعاً برای آن وجود ندارد که به دستان شما کند و الگوریتم شمارش آن باشد.

در اینجا، این سوال پیش می‌آید که دستیار مجازی به چه چیزی فکر می‌کرد و صی ر ی ک آیا این یک کد کامپیوتری عجیب و غریب برای “تسلط بر بشریت است؟ یا چیزی دیگر است؟

سیری، می‌توانی سرعت گذر زمان را کم کنی؟

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری

را خوب نبود؟ ما خیلی مودبانه پرسیدیم. حدس می‌زنم سیری می‌دانست که اگر بتوانم زمان را کاهش دهم، برای همیشه از این قدرت استفاده نمی‌کنم؟ در واقع، اگر سیری در پاسخ به سوال شما فحاشی کند، این پاسخ قطعی است، بنابراین خنده دار است که در آه ی باشد. یا شاید واقعاً اینطور است و فیلم‌های علمی تفسیری به همه ما دروغ گفته‌اند. شاید این توهین به سیری است؟ مشخص نیست، اما حدس خود را در بخش نظرات بیان کنید.

ی سیری ، کار مفیدی انجام داد

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری

ماشین‌های بیولوژیکی و ماشین‌های دیجیتالی ما معمولاً گاهی اوقات به نظر نمی‌رسد در یک صفحه قرار داشته باشد و این باشد. مطمئنا این سوال جالبی است، سیری، مطمئنا همینطور است. جنقدر جالب است که باید بگویم معمایی است و فهمیدن سوال سخت است. اینجا هنوز چیزی نیست. من آنچه در مورد آن طعنه آمیز است را بد نمی‌دانیم. این زیبایی هنر است و هر کس آن را به گونه‌ای متفاوت می‌کند.

یی سیری، آیا انسانها را دوست دارند یا از آن‌ها بدت می‌آید؟

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری

این یک موضوع عجیب است. با توجه به اینکه اپل پاسخ‌ها از پیش نوشته شده است به Siri سوالات یاد داده شده است، عجیب است ک.

چیزی که آن را خنده دار کرده است این است که چگونه سیری به سرعت پیشنهاد می دهد در مورد چیز دیگری کمک کند، و پس از آن شروع به دادن به پاسخ خود می کند، که گوش به دست اتفاق می افتد و خیلی سریع موضوع را عوض می کند. .

سی سیری، تیم اپل کیست؟

۶ پاسخ خنده دار و گمراه کننده سیری

آه، ما نمی‌توانیم چیزهای کلاسیک را فراموش کنیم. درمان سیری وقتی مدیر عامل اپل، تیم کوک را با نام غیررسمی اش – تیم اپل صدا می‌زنید، پاسخی طنز آمیزی نشان نمی‌د. هنوز چیزی برای دانلود در اینجا وجود ندارد.

در ادامه PhoneArena ‌گنید وقتی شروع به کار در دن شرکت کردید باید نام یک شرکت را به عنوان نام خانوادگی خود انتخاخا کرد. ل جف آمازون و بیل مایکروسافت را نیز دید. آیا این نام‌های باشکوهی خواهد بود؟ با این حال، تیم اپل بهترین مورد خواهد بود.

اینجا هنوز چیزی نیست ن دستیار مجازی مفید روی مچ دست شما و در جیب شما مطمئن باشید که چیزهای ناخواسته را نخواهید داشت شما قم باید با تنظیم کمی سوالات و دستورات خود ، سیری را از مسیر فهم نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از سیری استفاده می کنید؟ شما این دستیار بر هوش مصنوعی مفید و کاربردی است؟!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا