فیلم و هنر

۱۰ انیمیشن برتر سریالی مناسب بزرگسالان


کاریکاتورهای بزرگسالان همیشه نتایج بدی می گیرند ، اما این 10 سری موفق شدند این کلیشه را نادیده بگیرند و تأثیر فرهنگی بر جای بگذارند.

بسیاری از افراد در دوران کودکی خود از کتاب های مصور یا کارتون های پر از عبارات اغراق آمیز و طنز پیروی می کردند و معلمان بارها هشدار می دادند که این فعالیت ها به ذهن در حال رشد شنوندگان آنها آسیب می رساند. متأسفانه این هشدارها هنوز جواب نمی دهند زیرا بیشتر بینندگان این نوع کارتون و کارتون هنوز نوجوان یا حتی در دوران بزرگسالی هستند.

کاریکاتورهای قدیمی بخش مهمی از تماشای تلویزیون شده اند. تماشای تلویزیون بود ؛ به این دلیل است که مدیریت استودیو سرانجام متوجه شد که بازار بزرگی برای این صنعت خارج از گروهی از بچه ها وجود دارد. کاریکاتورهای بزرگسالان که نمادهای ضدفرهنگی مجله هوی متال ، گربه فرتز و تأثیر رالف باکشی و رابرت کرامب را در میان سبزها و بی دغدغه ها بسیار محبوب کرده اند. به این دلیل است که کارتون ها و انیماتورها از این فرصت برای ایجاد محصولات کاملاً روشن برای هر فرد استفاده می کنند.

کاریکاتور و طنز که می تواند توسط یک کودک معمولی دوست داشته شود (حداقل بدون حضور والدین). انیمیشن بزرگسالان به خودی خود نوعی هنر است و هدف این فهرست اطلاع رسانی به بهترین ها بر اساس IMDb است.

10. پارک کاروان پسران: یک سری کارتون

کارخانه کارتونی سابقه طولانی در ساخت انیمیشن رایگان دارد. معمولاً هر کارتون شناخته شده بزرگسال نسخه ای از کودکان است. البته باید در نظر داشت که در برخی موارد آثاری وجود دارند که نشان دهنده فعالیت های خشونت آمیز دهه 90 بوده و به عنوان بازسازی مهم و قابل قبول تلقی شده اند. مانند لیست پارک هوایی پسران ، جایی که ریکی ، جولیان و بابل نیز برای کشتن در آنجا جمع می شوند. این سری تصاویر شباهت های زیادی با سری دهه 90 خود دارد و علاوه بر این ، توانسته سرگرمی پسران را در قالب کارتون در خود جای دهد.

9. برادران سرمایه گذاری

کار زیر یکی از ویژگی های اصلی برنامه تلویزیونی “عدالت سوم” است. این مجموعه درباره کاریکاتورهای کارتون های فاسد قدیمی است که کلاهبرداری و سرگرمی های علمی تمام عیار را به تصویر می کشد. این امر به این دلیل است که نبرد بین خوب و بد اغلب توسط رویدادهایی مانند آزار و اذیت دانشمندان دیوانه ، سازمان های مخفی دولتی و مردی با لباس پروانه محدود یا مسخره می شود. برادران ونچر هرگز توسط مقامات خاصی تحت فشار قرار نگرفته اند تا درباره تاریکی پشت نمادهای تلویزیون آمریکایی اظهارنظر عمیق کنند و بینندگان با استقبال خوبی روبرو شده اند.8. بوژک هورسمن

بوژک هورسمن با ورود به آثار برجسته Netflix و کسب محبوبیت بسیار ، گامی بزرگ در جهت ساخت یک مجموعه متحرک دیگر برداشته است. شوخی های کوچک اما به موقع ، شخصیت های با حقوق بالا و نگاه جدی به وضعیت یک فرد می تواند دلایل محبوبیت و محبوبیت این مجموعه باشد. Bujek Horsman سطح جدیدی از طنز و بازی را تعیین کرده است.

بوژک هورسمن بینندگان را به دنیای زیبای هالیوود که توسط افراد مشهور و حیوانات عجیب و غریب اداره می شود می آورد. او آزمایش کرده است که اعتیاد ، سرکوب و مسائل سیاسی مدرن با حس شوخ طبعی و اراده ، به صورت جمعی ، جمعی و همکاری با افراد تأثیرگذار در زمینه فعالیت های زندگی ، راه را برای ورود او به صفوف هموار کرده است.

7. باب برگر

تلاش های فاکس در زمینه “انیمیشن” در طول دوران حرفه ای وی موفقیت آمیز بوده یا ناموفق بوده است. این به این دلیل است که استودیو سعی کرده مجموعه ای بزرگ مانند Guy Family یا Simpsons تولید کند. بله ، همه چیز در اواخر سال 2011 تغییر کرد. وقتی یک خانواده یونانی برای فروش همبرگر به ساحل رفتند.

ترکیب برگرهای باب و توزیع آنها در روز یکشنبه شگفت انگیز بود. این سریال به دلیل ویژگی های قابل توجهی که باعث تعامل با آن شخصیت معقولی شده است مورد ستایش قرار گرفته است. این باعث نجات بسیاری از بینندگان شده است. زیرا خانواده بلچر هنگامی که خواهر کارتون های گم شده خود را از دست می دهند ، سطح جدیدی از شخصیت و شخصیت واقعی را در اختیار فاکس قرار می دهد.6. اوتولی

FX یک پشتیبانی Fox است که بخش قابل توجهی از برنامه های معروف را تولید می کند اما فاقد آن قسمت از انیمیشن است. با این حال ، این بخش ، با برنامه برجسته خود ، مجموعه ای در مورد جاسوسان و جاسوسان بازی را متحرک کرد ، که هرگز نتوانست خنده و شوک را برای مخاطب ایجاد کند.

مهمترین نکته در مورد آرچر مکالمه کوتاه ، سریع و م hisثر اوست. جوک ها در قالب تماس های تلفنی و دستورالعمل ها ارائه می شوند. آنها تماشاگران را می خندانند و از تاریخ و سیاست جهان مطلع می کنند.

5. آینده

در حالی که مجموعه کارتونی همبرگر بیش از سهم عادلانه ای از عشق خود را از مدیران فاکس دریافت کرده است ، نمی توان این را در مورد Futurerama ، تجسم کارتون های علمی تخیلی بزرگسالان ، گفت.

فوکسراما ، که از روشنفکران واقعی در اتاق نویسندگی خود استفاده می کند ، توانسته است مخاطبان را با سرگرمی های با کیفیت بالا ، طنز علمی تخیلی و عشق بی نظیر خود به شیوه ای مبتکرانه و دقیق از نظر علمی تحت تأثیر قرار دهد.4. خانواده پسر

“ست مک فارلن” و خانواده گای به لطف رشد طرفداران او و ظهور مجدد شبکه عدالت سوئد ، توانستند چندین بار از لغو سریال مورد علاقه وی فرار کنند و بیش از حد انتظار روی آنتن رفتند. وقایع خانواده ایرلندی در رود آیلند ، معروف به طنز بحث برانگیز ؛ در دو دهه گذشته ، او طرفداران خود را با انواع طنزهای خانوادگی ، تفسیرهای ناامید کننده و افسانه ها سرگرم کرده است.

3. پارک جنوبی (پارک جنوبی)

South Park یک کارتون است که با همه چیز و همه مخالف است و آنها کارتون طنز و طنز عالی خود را دارند. شیوه کار مت استون و تری پارکر (خالقان این اثر) مدت ها پیش در تلاش های کمدی سنترال (یک باشگاه کمدی که اکنون بسیار محبوب است و کمدین های زیادی دارد) شکل گرفت. سبک های کاری South Park is death شوخی وفاداری است که تا به حال دیده اید.

همچنین ، با شکستن مرزهای تلویزیون و پورنوگرافی ، South Park به عنوان نمادی از مخالفت با آزادی بیان در رسانه ها به نقطه بالایی رسیده است. برای موضوعات و طنز سطح بالایی از هوش را نشان می دهد. این موقعیت باعث می شود South Park به یکی از مهم ترین و مهم ترین مکان ها برای افراد مسن تبدیل شود.2. سیپسونسون

سیمپسون ها واقعاً نمی خواهند به آنها اطلاع داده شود. مجموعه کاریکاتورها با در نظر گرفتن فعالیت های خانوادگی و ارتباط با شوخی ها و نظرات در مورد ناکارآمدی ، جادوگری و ناکارآمدی آمریکا از دهه 1980 به نماد آمریکایی تبدیل شده است.

در طول دهه گذشته ، خانواده زرد مسائل مختلف بصری را حل کرده اند. آقای پلو در اذهان عمومی مرد ، از شلیک معجزه آسای آقای برونز شگفت زده شد و توسط “من بارت” به خواب رفت. سیمپسونها هم به عنوان یک سریال تلویزیونی غیرمعمول و هم برای بسیاری از خانواده ها در لیست خود جایگاه خود را در این لیست پیدا کردند.

  1. ریک و مورتی

بدون شک ، آخرین و مهمترین از همه بزرگسالان ریک و مورتی هستند که بی سر و صدا وارد تلویزیون نشده اند ، اما در هر خانه ای ، از طریق دستگاه های تلفن همراه پخش می شوند. شبکه شنای عدالت ، ریک و مورتی که در ذهنیت دن هارمون از جامعه متولد شده اند و در یک محیط پرورش غیر معمول رشد کرده اند ، به تصاویر مختلف و تحریف شده تبدیل شده اند.

همه چیز از گیم پلی متفاوت و جذاب تا محتواهای با کیفیت بالا ، اماکن کار درجه یک همه با هم همکاری می کنند تا کارتون هایی بسازند که نادیده گرفتن آنها سخت است. البته نمی توان اصول تکان دهنده و جذاب شخصیت های اصلی آن و همچنین زمینه طراحی ریک و مورتی را انکار کرد.

این نتیجه را می توان در لیست تماشای تقریباً هر کسی که به این سریال علاقه مند است مشاهده کرد. اگرچه هنوز توسط ریک و مورتی تکمیل نشده است ، تخمین زده می شود که میراث قابل توجهی از تاریخ تلویزیون باشد.

دکمه بازگشت به بالا