اخبار بازار

یک پیانو دیجیتالی یا آکوستیک بخرید؟ (قسمت سوم و نهایی)

امروز می خواهیم ببینیم در هنگام خرید پیانو برای چه پیانی باید اقدام کنید؟ برای کسانی که پست های قبلی را نخوانده اند ، لازم است که از ساختار این پیانوها آگاه باشند تا دلایل فنی مزایا یا معایب آنها را بدانند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد پیانو آکوستیک در اینجا بخوانید و اطلاعات بیشتری درباره پیانو دیجیتال در اینجا کسب کنید!

از آنجا که احتمالاً خوانندگان این متن در ایران زندگی می کنند و از آنجا که همه ما از نوسانات دلار آگاه هستیم ، قیمت پیانو به شدت بالا رفته است و بودجه شما ممکن است عامل محدود کننده باشد ، به خصوص اگر قصد خرید یک پیانو جدید را دارید. بنابراین با یک بودجه محدود ، ممکن است بخواهید درباره پیانوهای دیجیتال فکر کنید ، زیرا آنها ارزان تر هستند ، ممکن است از مربی پیانوی خود بشنوید که شما نمی توانید چیزی در پیانو دیجیتال یاد بگیرید یا به شما گفته می شود که باید پیانو را بعد از یک سال نوازندگی کنید. خداحافظی کنید ، اما این واقعیت است که می توانید با این پیانو یادگیری خود را ادامه دهید. این فقط قطعات پیشرفته ای است که برای تمرین به پیانو آکوستیک واقعا احتیاج دارند و یادگیری آنها با پیانو آکوستیک غیرممکن نیست بلکه وقت گیر است ، به علاوه شما می توانید به راحتی این قطعه را روی پیانو دیجیتالی خود اجرا کنید ، در حالی که نواختن پیانو آکوستیک چیز جدیدی در مورد تکنیک انگشت شما نیست ، دلیل این چیست؟

خوب در پیانو دیجیتال سعی می شود وزن یقه ها و همچنین بازخورد هایی را که از یقه دریافت می کنید (به دلیل سیستم چکش و سیمها) بازخوردی از قلاده ها بدست می آورید که مهمترین کاری است که در یقه دیجیتال انجام می شود البته پیانوهای دیجیتال روز به روز بهبود می یابند ، اما این یکی از عواملی است که باید در نظر بگیرید.

پارامتر دیگر ، چند منظوره است ، که نشان می دهد چندین کاراکتر به طور همزمان قابل پخش هستند ، واقعیت این است که پلیفونی از این پس قابل تجارت است. پلی فونی می تواند 1 یا 2 یا 2 یا 3 یا 2 باشد که به خوبی بدست می آید. لازم نیست بالاترین ارزش را در نظر بگیرید.

در مورد پیانو اکشن دیجیتال پیانو مهمترین چیزی است که باید به خاطر بسپارید زیرا مهمترین پارامتر است که در پخش شما تأثیر می گذارد سه نوع اکشن وجود دارد که در صفحه کلید و اندام متداول است و برای یادگیری مناسب نیست. پیانو یک نوع نیمه وزن نیمه حرفه ای نیست که وزن و مقاومت بیشتری به قلاده ها می بخشد و همین امر باعث می شود که آکوستیک بیشتری به نظر برسد و نوع سوم وزن کامل است که به جای سیستم پیانو آکوستیک از چکش های کوچک استفاده می کند. می تواند مانند پیانو آکوستیک عمل کند و بتواند آن را شبیه سازی کرده و همان احساس و مقاومت را ایجاد کند. در کنار آن ، به کیفیت صدا و تصویربرداری رزونانس و غیره نیز توجه کنید.

هنگام خرید پیانو آکوستیک چند سوال وجود دارد که باید از خودتان بپرسید

سوال اول این است صدای این پیانو را دوست دارید؟

شاید اگر شما کسی هستید که هیچ اطلاعی از پیانو ندارید ، ممکن است تفاوت آن را نفهمید ، اما در هر صورت ، صدای ساز چیزی است که شما به عنوان نوازنده باید دوست داشته باشید.

سوال دوم این است فضای پیانویی چقدر است؟

چقدر فضای را باید روی پیانو قرار دهید ، به خصوص با توجه به میزان صدای زیاد که می تواند در آپارتمان اختلال ایجاد کند ، باید در انتخاب مدل مناسب توجه کنید.

سؤال سوم این است چه کسی این پیانو را تمرین می کند؟

اگر در حال تمرین این پیانو هستید ، پیش از این پیانو را با یکسری بخش ها اجرا کنید تا پیانو را به خوبی بشناسید و مطمئن شوید که فقط در صورت عدم نیاز به پیانو سطح بالا برای فرزندتان کار می کند. شروع کنید!

سوال چهارم این است آیا این پیانو قرار است چندین نسل در خانواده شما بماند؟

در پاسخ به این سؤال برای هرکسی که قصد دارد یک پیانو عالی دریافت کند که برای نسل های بسیاری سوغات خانوادگی باقی خواهد ماند.

به یاد داشته باشید ، پیانوها یک سرمایه گذاری در پول هستند ، چه برای سرگرمی و چه برای آموزش ، بنابراین تا آنجا که می توانید خریداری کنید!

برای خرید پیانو دست دوم عجله نکنید و به خاطر داشته باشید که قسمت داخلی پیانو سالم است. بهتر است این خرید را با شخصی قابل اعتماد انجام دهید که مشخصات فنی پیانو را دارد

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا